support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo ochrana Ochrana auta: Plastové lemy blatníkov - ako predísť hrdzi na karosérii logo ochrana

Ochrana auta: Plastové lemy blatníkov - ako predísť hrdzi na karosérii

06.Mar.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ochranné lemy blatníkov pôsobia nielen ako prevencia pred poškodením tejto časti karosérie ale aj ako estetický prvok. Jednoducho a rýchlo môžete ozdobiť svoje auto chrómovým lemovaním blatníkov a odlíšiť sa od ostatných. To však zďaleka nie je jedinou voľbou. Spoločnosť Globmel teraz výrazne rozšírila svoju ponuku presne tvarovaných lemov blatníkov.

Ak ste uvažovali nad vizuálnymi úpravami svojho auta, určite viete, že možností je neúrekom. Jednou z nich je aj montáž lemov blatníkov, ktoré sa však postarajú nielen o úpravu výzoru vášho auta ale aj o jeho ochranu. Presnejšie o ochranu pokrytej časti blatníkov. Lemy pokrývajú jednu z najviac ohrozovaných častí karosérie, ktorá najmä pri starších modeloch trpela výraznejším hrdzavením.

Kraje blatníkov sú najviac ohrozované od drobných kamienkov či rôznych nečistôt. Očakávať však môžete nielen lepšiu ochranu karosérie ale aj vylepšenie vzhľadu vášho auta. Lemy blatníkov Globmel sú tvarované pre konkrétne modely

Lemy blatníkov od Globmel sú vyrobené z kvalitných materiálov aby boli zabezpečené ich najlepšie vlastnosti, odolnosť a dlhá životnosť. Lemy od spoločnosti Globmel sú presne tvarované pre konkrétne modely. Ich montáž je tak veľmi jednoduchá a zároveň kopírujú tvar blatníka. Lemy Globmel sú aktuálne dostupné v troch rôznych prevedeniach: leštený nerez, matné čierne a v nelakovanom, ktoré je možné nalakovať podľa farby karosérie.

Globmel lemy blatníkov sú dodávané v balení po 4 kusoch vrátane potrebného montážneho materiálu. Lemy blatníkov sú po svojich krajoch opatrené gumovým tesnením, ktoré zabraňuje tomu, aby sa voda a nečistoty dostávali pod lem. Kraje blatníkov sú tak dokonale chránené pred vonkajšími vplyvmi. Samotná montáž je veľmi jednoduchá a zvládnete ju aj v domácich podmienkach.

Aktuálne pridala spoločnosť Globmel do svojej ponuky viac než 600 noviniek. Lemy blatníkov sú tak prakticky dostupné pre všetky bežné modely osobných vozidiel.

Hlavné výhody ochranných lemov blatníkov:
- vylepšia vzhľad vášho auta
- postarajú sa o ochranu blatníkov pred vonkajšími vplyvmi
- vhodné pre staršie aj novšie autá
- vyrábané v chrómovom a matnom prevedení
- možnosť lakovania podľa farby karosérie
- jednoduchá inštalácia
- cenovo dostupný prostriedok ako zabrániť hrdzaveniu blatníkov


Ozdobné ochranné lemy blatníkov od Globmel


ochranné ozdobné lemy kryty na blatníky spojlery chrómové čierne matné farebné ochrana laku pred hrdzou globmel

V ponuke máme širokú paletu ozdobných ochranných lemov na blatníky takmer pre každú značku a model auta.

Aktuálny aplikačný katalóg výrobkov od firmy Globmel si stiahnite tu:

preview
download
[ 0,2 MB ]


Ozdobné ochranné lemy na blatníky od Globmel v chrómovej, čiernej matnej a vo farbe karosérie si môžete objednať tu:

Do poznámky prosíme uviesť značku, model, rok výroby vášho auta a farbu lemov (chróm, čierna matná alebo odtieň farby karosérie vášho auta).

CENA NA DOPYT

katalog
Ozdobné ochranné lemy blatníkov od Globmel

Globmel - ochranné lemy blatníkov si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ozdobné ochranné lemy blatníkov od Globmel - inštruktážne video:GLOBMEL


Poľská firma Globmel sa už roky venuje výrobe rôznych tuningových dielov, ťažiskom ich ponuky sú ale ochranné lemy pre blatníky rôznych motorových vozidiel. V súčasnosti sú výrobky tejto firmy dostupné prakticky po celej Európe. Ponuka ochranných lemov je mimoriadne široká a nájdete v nich množstvo modelov rôznych ročníkov.

globmel logo

Aký je váš názor na ozdobné lemy blatníkov, ktoré slúžia na ochranu laku karosérie auta pred poškodením aj pred hrdzou, od firmy Globmel ? Nech sa páči, hlasujte tu:Ak chcete ešte viac informácií k výrobcovi Globmel, tak navštívte našu podstránku:

GLOBMEL


Viac informácií o ochrane auta Vám radi poskytneme. Ochranné a bezpečnostné doplnky pre Vaše auto nájdete na našej podstránke:

OCHRANA AUTA


Viac informácií k ochranným lemom blatníkov Vám radi poskytneme. Viac informácií o spojleroch, nárazníkoch, bodikytoch a maskách nájdete v zozname našich článkov tu:

SPOJLERY, NÁRAZNÍKY, BODYKITY, MASKYVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 10317x    hodnotenie: 18/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt