support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo led LED baterky Osram – svietidlá s dlhou životnosťou lediek a kvalitným prevedením logo osram

LED baterky Osram – svietidlá s dlhou životnosťou lediek a kvalitným prevedením

08.Mar.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Vozíte v aute baterku na svietenie? Ak nie a pritom na cestách trávite veľa času, mali by ste nad tým určite porozmýšľať. Ak máte niekoho takého vo svojom okolí, baterka do auta môže byť aj celkom vhodným darčekom. Predstavíme vám ponuku kvalitných LED bateriek Osram, ktoré sa dajú využiť v rôznych podmienkach. Vhodné sú samozrejme aj na prevoz v aute.

Ak na cestách trávite so svojim autom veľa času, zodpovedať by tomu mala aj vaša výbava. V nej by určite nemal chýbať alternatívny zdroj svetla, ktorý vám môže výborne poslúžiť pri nečakaných udalostiach. Baterka v aute je výbornou pomôckou, ktorú môžete na cestách všestranne využiť, nezaberie veľa priestoru a dodá vám zároveň pocit istoty. Na cestách vás môže stretnúť množstvo nepredvídaných situácií, od drobných porúch až po potrebu pomoci iným účastníkom premávky. Prenosný zdroj svetla sa skrátka zíde vždy a to aj mimo auta. Výborným riešením pre motoristov sú moderné LED baterky Osram, ktoré sa vyznačujú dlhou výdržou a kvalitným spracovaním. V tomto prípade je naozaj z čoho vyberať.

LED baterky Osram sú vhodné aj do auta


LED baterky Osram sú vyrábané v rôznych veľkostiach a vyhotoveniach, pričom všetky sú vhodné aj pre motoristov. Firma Osram dokonca ponúka špeciálnu produktovú líniu bateriek Loox určených pre motoristov. Ide o funkčné a veľmi atraktívne riešenie, LED baterka vydáva príjemné a neoslňujúce svetlo, má vlastnú batériu, ktorú je možné nabíjať prostredníctvom USB. Baterka Osram Loox je vyrobená z odolného a protišmykového materiálu. Baterka sa vám zíde pri neočakávaných opravách v tme, prípadne aj pri čítaní v aute.

Pre motoristov sú zaujímavé aj baterky Osram Crosser, ktoré sa vyznačujú odolným spracovaním a viacerými možnosťami uchytenia. Bez problémov splnia vaše požiadavky aj v náročnejších podmienkach. V súvislosti s použitím vo vozidle sa ešte určite oplatí spomenúť radu Osram LEDinspect, v rámci ktorej ponúka tento výrobca baterky s výbornou svietivosťou, ktoré je možné použiť aj pri opravách v ťažko dostupných miestach. Baterky z tejto edície disponujú upevňovacím magnetom a háčikom. K dispozícii je aj baterka Osram LEDinspect s naklápateľným ramenom, ktorá zabezpečí osvetlenie aj ťažko dostupného priestoru. Samozrejmosťou je robustný dizajn, vyššia odolnosť a možnosť napájania cez 12V zásuvku zapaľovača.

Všetky baterky Osram s LED sú vybavené kvalitnými diódami, ktoré zabezpečujú výborné svetelné vlastnosti a energetickú úspornosť. Okrem toho sa vyznačujú aj dlhou životnosťou. Napríklad pri baterkách Osram Loox môžeme hovoriť o životnosti až 20 000 hodín.

Hlavné výhody LED bateriek Osram:
- Praktická pomôcka do každého auta
- Kompaktné a kvalitné prevedenie
- Kvalitné diódy s dlhou životnosťou
- Široký výber rôznych LED bateriek
- Energeticky úsporné


led baterky osram loox crosser ledinspect

LED baterky OSRAM LOOX / CROSSER / LEDinspect a iné si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)osram logo

Nemecká firma Osram vznikla už v roku 1906 a od samého začiatku sa venovala výrobe osvetlenia – bola súčasťou korporácie Siemens a jedným z dvoch najvýznamnejších výrobcov osvetlenia na svete. Firma sídli v nemeckom Mníchove a pobočky má roztrúsené po celom svete – V Nemecku, Francúzsku, Slovensku, Litve, Číne, Indonézií a Argentíne. Firma sa angažuje do výroby všemožných druhov osvetlenia, od LEDiek, cez automobilové žiarovky, osvetlenia rôznych stavieb a zariadení, až po osvetlenie domácností.

V našej ponuke môžete nájsť aj tieto výrobky od firmy OSRAM pre motoristov:

thumb thumb


Čo hovoríte na nápad mať v aute vždy po ruke kvalitnú baterku pre prípad núdze ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Viac informácií k ďalším autodoplnkom Vám radi poskytneme. Ostané články o autodoplnkoch nájdete na našej podstránke:

AUTODOPLNKY


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom od firmy OSRAM, tak navštívte našu podstránku:

OSRAM


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6442x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt