support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bmw KW Suspension BMW M6 – ešte lepší podvozok pre nemeckého kráľa logo bmw

KW Suspension BMW M6 – ešte lepší podvozok pre nemeckého kráľa

08.Apr.2008
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nie je pravidlom, že od série nadupané autá nepotrebujú špeciálne športové doplnky, ktoré by nahradili tie sériové, s cieľom zlepšiť správanie toho konkrétneho vozidla. Ináč povedané, tuning nie je len pre od výroby „obyčajné“ vozy, ale úpravy sa týkajú aj tých najprofesionálnejších závodných špeciálov. V histórií motorizmu bolo množstvo úsekov, ktoré sa navždy zapíšu do myslí nás všetkých. Jedným takým bol aj zrod päťlitrového V10 agregátu, ktorý vďaka svojej sile a použitým technológiám získal nejedno prestížne ocenenie. Čo čert nechcel, montuje sa do jedného z najexkluzívnejších cestných športiakov – BMW M6. A práve pre toto auto bol vyvinutý podvozkový set od firmy KW.

BMW M6 – RODENÁ ŠELMA


BMW M6
Pri vyslovení slov BMW M6 sa dych na chvíľu zastaví každému a všetko na okamžik stíchne. Magické písmenko M pri číslici 6 znamená čosi viac, ako len športovú verziu daného modelu.

M6-tka nie je len najvýkonnejšie súčasne BMW, ale je taktiež jedno z najsilnejších kupéčiek, ktoré sa nielen po našich cestách premáva.

Jednoducho povedané, BMW M6 je diabolský stroj, ktorý bol zostrojený s cieľom uspokojovať aj tie najnáročnejšie „výkonové“ potreby a zároveň priniesť radosť s dokonalého pohodlia a komfortu.

Ako sme už spomenuli a ako je už všeobecne známe, pod kapotou M6-tky sa nachádza nepreplňovaný päťlitrový desať valec s výkonom 507 divokých konských síl (373 kW) a 520 Nm.

Sto kilometrová rýchlosť nie je problém sa necelých 4,6 sekundy. BMW M6 je to pravé orechové, ak od auta očakávate spanilú jazdu plnú adrenalínových okamžikov.

KW PRE BMW


KW Suspension BMW M6
Asi netreba zdôrazňovať, aké dôležité je pre autá ako napríklad BMW M6 mať vhodný a správne nastavený podvozok.

Podvozok takéhoto auta musí byť nastavený jednak pre ozaj športovú jazdu, ale zároveň pre maximálne pohodlie pasažierov.

Firma KW Suspension je už niekoľko rokov špecialistom na podvozkové systémy nielen cestných, resp. osobných vozidiel.

Jej podvozky sú vyrábané špeciálnou technológiou „Inox-line“, v ktorej sa požívajú len tie najkvalitnejšie materiály, konkrétne nehrdzavejúca oceľ.

Pre BMW M6 je pripravený podvozkový systém KW, ktorý umožňuje znížiť svetlú výšku auta o 1545 mm v závislosti od momentálneho štýlu jazdy.
KW Suspension BMW M6


KW Suspension BMW M6


Kompletný sortiment výrobkov od firmy KW si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Čo hovoríte na kvalitu výrobkov značky KW suspension? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácií k tlmičom firmy KW vám radi poskytneme. Zoznam článkov k tejto téme nájdete tu:

KW suspension


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9798x    hodnotenie: 39/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt