support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Novinka KW street comfort v podaní firmy KW Suspension !

Novinka KW street comfort v podaní firmy KW Suspension !

21.Dec.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nie je pravidlom, že čo novinka, to auto. Auto totiž nie je len jeden celok, ale skladá sa z obrovského množstva najrôznejších súčiastok. Či sériových, ale upravených pre potreby športu, stále sú to súčasti, ktoré sú nevyhnutné pre spoľahlivý chod auta. Zoberme si taký výfuk. Čo by sa stalo, keby auto nemalo výfuk, poprípade by sa jeho údržbe nevenovalo dostatok pozornosti. Zoberme v úvahu, že celý výfukový systém je počas behu auta neustále zaťažovaný, či dupnete na plyn alebo nie. Doteraz sme sa bavili, konkrétne, o výfuku a to v sériovom stave. Položím si otázku, prečo si niektorí majitelia áut kupujú vylepšené, tuningové alebo ináč upravené koncovky výfukov poprípade celé výfukové systémy? Vyššia kvalita, lepší zvuk, dlhotrvácnejšie materiály a celkovo profesionálnejší prístup? Dostatočne zodpovedaná otázka? Toto sa týka väčšiny častí auta, podvozok nevynímajúc. Vie to aj špecialista na podvozkové systémy - KW Suspension. Vie, v čom je výhoda ladených, profesionálnych podvozkov a nebojí sa to povedať ani pred doslova celým národom.

KOMFORT S MENOVKOU KW SUSPENSION


kw pruženie
Všetci vieme, aký je podvozok k jazde autom nevyhnutný. Myslím, že bez neho by auto nebolo autom :-). Cez podvozok sa prenáša vlastne všetka komunikácia auta s vozovkou. To, aká je cesta rovná či nerovná, aké sú ostré zákruty atď. Preto ani túto časť netreba pri stavbe alebo prestavbe zanedbávať. Spomeniem ešte jedno kľúčové slovo – pohodlie. Od podvozku závisí, ako sa v aute budete cítiť. Či sa budete hoci aj v maličkej zákrute cítiť, ako keby ste sedeli v pudingu a každú chvíľu čakáte, ako sa vyleje alebo si budete stopercentne istý každým pohybom volantu.

Essen Motor Show 2006. Miesto stretu kráľov štvorkolesového sveta, kde je možné zazrieť to najnovšie a vcelku aj najbláznivejšie z automobilovej scény. Firma KW Suspension si je toho vedomá a práve na tejto auto-show predstavila svoj najnovší produkt, športový podvozok s označením KW street comfort.

Nie je u nás zvykom prinášať novinky o samostatných automobilových doplnkoch a dieloch, pokiaľ to nie je niečo, čo sa každý deň nevidí. Myslíme si, že tento produkt do tejto „kategórie“ patrí.

Ide o kompletný športovo ladený podvozok KW street comfort, ktorý pozostáva zo samotných tlmičov, pružín a pohlcovačov nárazov. Ako už samotný názov prezrádza, tento podvozok kombinuje maximálne vychutnanie si jazdy po akejkoľvek ceste so zaručeným pohodlím a dokonalým využitím potenciálu auta. Majiteľ si môže regulovať svetlú výšku vozidla v rozmedzí 5 mm - 45 mm.

kw pruženie
Či máte radi diaľnice, alebo klasické mestské ulice, a zároveň obľubujete fyzický kontakt nohy s plynovým pedálom, tento podvozok je určený práve pre vás. Pohodlie, bezpečnosť, komfort a výkon odpruženia, to sú hlavné znaky tejto modelovej rady. Ostré zákruty už pre vás nebudú problémom!

Záruku dlhej trvácnosti dáva použitý materiál. Jedná sa o vysoko-kvalitnú oceľ „inox-line“ , ktorá v kombinácii so špeciálne vyvinutými tlmičmi, použitím „Seven Post Driving Dynamics“ testovacej stanice (používa sa vo Formule 1), ponúka tento podvozok všetko, čo môže náročný užívateľ žiadať.

Takže hor sa do roku 2007, ktorý so sebou prinesie mnoho nového, nevynímajúc ani tento profesionálny tuning-podvozok.

Ešte poznamenáme, že tento kit KW street comfort je určený hlavne pre VW group, a to konkrétne na modely pre rok 2007 a to VW Golf, Audi A3 a Audi A6.Mala fotogaléria tohto tuning-profi-podvozku s názvom KW street comfort:
Zopár starších recenzií KW produktov nájdete tu:

kw suspesion volvo v50 kw suspesion kw suspesion


Kompletný sortiment výrobkov od firmy KW si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
KW je bezpochyby jeden z najvýznamnejších výrobcov športových podvozkových systémov, tlmiacich a pružiacich komponentov pre bežné resp. normálne použitie v aute ale aj pre závodné účely. V segmente závitových podvozkov dokonca patrí k lídrom na trhu a tým aj udáva hlavný smer vývoja nových technológií. Svetové postavenie firmy KW zdôrazňuje aj fakt, že sa v ich produktovom sortimente nájde viac ako 1500 rôznych aplikácií pre takmer všetky značky a modely áut. Z malého tímu, počítajúc v roku 1992 troch zamestnancov pracujúcich na celkovej prevádzkovej ploche päťdesiat metrov štvorcových, vznikol postupne gigant, ktorý dnes zamestnáva viac ako 90 pracovníkov a to na vyše 7500 metroch štvorcových v novo vybudovaných priestorov v nemeckom mestečku Fichtenberg, východne od mesta Stuttgart.


preview
KW sa už roky angažuje mimoriadnym spôsobom v motošporte a to samozrejme z dobrých dôvodov. Práve tu je totiž pôda ideálna pre vývoj nových progresívnych technológií odpruženia a tlmenia vozidiel, ktoré potom nachádzajú po dlhodobom testovaní svoje uplatnenie aj v sériových cestných automobiloch. Firma čerpá a zbiera neoceniteľné skúsenosti zo športových sérií ako je nemecký ADAC GT Cup, DTC, STW, ETCC alebo FIA GT Cup. Firma KW nikdy neprodukovala podvozky, pružiny a diely pre masu ale pre takých entuziastov, ktorý presne vedia čo chcú, totiž to najlepšie, z hľadiska výkonnosti, bezpečnosti a spoľahlivosti.


Čo poviete na výrobky firmy KW? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácií k tlmičom firmy KW vám radi poskytneme. Zoznam článkov k tejto téme nájdete tu:

KW suspension


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9714x    hodnotenie: 13/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt