support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo hertz KENWOOD DNX-7240BT - predstavujeme vám multimediálnu jednotku logo audio

KENWOOD DNX-7240BT - predstavujeme vám multimediálnu jednotku

17.Jul.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Už pri obdržaní krabice je vidieť, že toto nie je len obyčajný prístroj. Nájdete na nej piktogramy ako iPod, USB, Bluetooth, Parrot, DivX, Navteq, Garmin, DVD, TMC a mnoho ďalších (celkovo až 24), ktoré dosť jasne vypovedajú o rozsiahlych funkciách. Neprehliadnuteľné sú tiež dve veľké nálepky hovoriace o trojročnej záruke a poistení. Toto je aktivita slovenského distribútora - DSI Slovakia, ktorý konkrétne pre tento model ponúka predĺženú záruku a poistenie proti krádeži na 1 rok. Tieto dve služby sú už v cene prístroja.

Po rozbalení vás upúta diaľkový ovládač s krycím rámčekom. V ľavej časti nájdete doslova obsiahle manuály vo všetkých svetových jazykoch spolu so slovenským a českým. Tu sa nachádza i ďalšie potrebné príslušenstvo (vyťahovacie kľúče, baterky do diaľkového ovládača, kovová samolepiaca podložka na GPS anténu) a množstvo potrebnej kabeláže s dostatočnou dĺžkou (zväzok káblov ukončených ISO konektorom, káble k reléovému panelu, RCA výstupy (predné, zadné, subwoofer a center), A/V vstupy a výstupy (1x AV výstup, 2x AV vstup, vstup pre cúvaciu kameru), GPS anténu a externý mikrofón). Samotný prístroj, ktorý je dostatočne chránený i na nešetrné zaobchádzanie s balením je štandardného 2DIN rozmeru dodávaný spolu s kovovým rámikom.

Predná časť tejto jednotky je úhľadná s dostatočne veľkým dotykovým displejom a ôsmymi hardwarovými tlačidlami na spodnej lište. Najviac vás prekvapí, ak sa na prístroj pozriete zo zadnej strany. Keď to zoberieme postupne, je tu USB port na 1m dlhom kábli slúžiaci na prehrávanie multimediálnych súborov z USB kľúča, vstup pre mikrofón pre HF telefonovanie, digitálny výstup, vstup pre FM anténu, konektor na externú GPS anténu, miniUSB port (slúži na priamy prístup do internej flash pamäte prístroja, kde sú uložené Garmin mapy), port pre TV tuner (originál KENWOOD – tento tuner potom môžete ovládať priamo z dotykovej obrazovky), audio a video vstup (2x 3.5mm jack, prepínateľný medzi klasickým AV a pripojeným iPod), 15A poistka, špeciálny konektor, do ktorého dáte káble z príslušenstva, kde na druhom konci je ISO konektor, kábel parkovacieho senzora, rezervný kábel senzora, kábel k diaľkovému ovládaču na volante, kábel stlmenia (TEL. MUTE), kábel ovládania napájania/motorovej antény, konektor pre reléový panel, „audio“ konektor pre káblový zväzok audio rca konektorov (pribalený), „A/V“ konektor pre káblový zväzok A/V vstupov a výstupov (pribalený). Názorne ilustrovaný manuál vám zjednoduší montáž do vozidla, že i laik to zvládne

Celý článok s podrobnými informáciami a možnosť zakúpenia tohto produktu vám ponúka e-shop www.autoradia.sk

kenwood dnx 7240 bt

kenwood dnx 7240 bt

kenwood dnx 7240 bt

logo Kenwood

kenwood zaruka poistenie

Váš názor na tento produkt Kenwood DNX 7240BT od výrobcu KENWOOD ? Nech sa páči, hlasujteAk chcete ešte viac informácií k jednotlivým AUDIO výrobkom od firmy KENWOOD, tak navštívte našu podstránku:

KENWOOD


Viac informácií k audio výrobkom vám radi poskytneme. Zoznam článkov o audio reproduktoroch nájdete tu:

AUDIO, REPRODUKTORY, AUTO HI-FI


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.autoradia.sk

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5619x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt