support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Katalóg tuning a autodoplnkov - Autostyle 2011/2012 za super cenu

Katalóg tuning a autodoplnkov - Autostyle 2011/2012 za super cenu

05.Apr.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Firma Autostyle má pomerne široké portfólio nielen svojich produktov a tak by nebolo od veci, zosumarizovať ich niekam na jedno miesto, aby prípadný záujemca mal prehľad v tom, čo tento holandský špecialista ponúka. Veď nikomu sa predsa nechce prezerať stovky stránok na webe, kým si nájde to, čo hľadá.

A práve z tohto dôvodu je na svete nový katalóg firmy Autostyle pre rok 2011. Má tučných pestrofarebných 832 strán, obsahuje všetky produkty firmy Autostyle a taktiež aj jednu novinku.

Autostyle pridal do svojho katalógu aj produkty, resp. doplnky firiem Chargespeed, Dietrich-Autostyle, MHW Styling, Bonrath, K&N, McGard, neodesign, Samco, Tenzo R, Sparco, EBC, TYC, H&R, CFC, Carcept, ClimAir, Plastico, Carzone, Ibherdesign, Ed Hardy atď.

Ďalej tam nájdete rôznu svetelnú techniku, od predných lámp v štýle „angel eyes“ cez podsvietenie podvozka až po diódové zadné lampy. Interiér taktiež nesmieme pri tuningu zabudnúť. V najnovšom katalógu Autostyle preto nájdete aj doplnky do interiéru, ako napríklad športové škrupinové sedadlá, športové volanty, radiace páky, pedále a mnoho, mnoho ďalšieho.

Čo by to bolo za tunerský katalóg, keby sa tam nenašli diely, ktoré zlepšia jazdné vlastnosti vášho miláčika, však? V tomto katalógu si môžte nalistovať tlmiče, športové pružiny, dorazy, či hotové podvozkové kity, rôzne rozpery, stabilizátory, brzdové kotúče a platničky a ostatné dielce a komponenty patriace k podvozku.

Nechýbajú, športové výfukové systémy, koncovky výfukov a kopec hliníkových diskov. To všetko, ale i veľa iného nájdete v tomto jedenástom vydaní katalógu firmy Autostyle. Tak ak chcete pre vaše auto vybrať čosi ozaj štýlové, vyberte to pohodlne z katalógu Autostyle.

Kompletná ponuka je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Úplne nový katalóg AUTOSTYLE 2011 si môžete kúpiť u nás len za 8,20€. Radi vám tento katalóg zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Takže ostáva už len listovať, pozerať, a vyberať :-).

Upozornenie: katalóg je písaný v anglickom jazyku.

katalog autostyle 2011

Viac ako 830 stranový katalóg AUTOSTYLE 2011:

preview
katalog
Objednávka katalóguNový katalóg Autostyle 2011 si môžete nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aký je váš názor na vzhľad a kvalitu doplnkov značky AUTOSTYLE? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým produktom značky Autostyle, tak navštívte našu podstránku:

Autostyle tuning


Viac informácií k novému katalógu AUTOSTYLE ako aj jeho celkovému obsahu vám radi poskytneme.


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 20443x    hodnotenie: 15/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt