support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo bmw Karbónová kapota, krídlo, dvere, kufor pre VW, Audi, BMW a iné od Seibon carbon logo audi

Karbónová kapota, krídlo, dvere, kufor pre VW, Audi, BMW a iné od Seibon carbon

06.Mar.2018
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Karbón má v tuningu a celkovo aj pri vývoji automobilov svoje nezastupiteľné miesto. Pre automobilový priemysel ide o mimoriadne vhodný materiál, ktorý si svoje uplatnenie nachádza predovšetkým v pretekárskych špeciáloch a športových modeloch. Jeho výhody sú zrejmé – je mimoriadne pevný, veľmi ľahký a navyše aj dobre vyzerá.

Karbónové diely ako kapota z karbónu, dvere, kufor, zadné krídlo, prahy a iné, sú na autách zvyčajne ľahko viditeľné vďaka svojmu športovému ale aj koniec-koncov tmavému prevedeniu. Typický vzor uhlíkových vláken dodáva týmto dielom charakteristický znak a prakticky ich ani nie je prečo skrývať. Použitie karbónu sa jednoznačne oplatí – podarí sa ti vďaka nemu ušetriť hmotnosť a dodať tvojmu autu jedinečný športový vzhľad. Obávať sa nemusíš ani kvality, karbónové diely sú totiž mimoriadne pevné.

Karbónová kapota, blatníky, krídlo, prahy, dvere,kufor a iné od Seibon Carbon


Do našej ponuky pribudli celkom nové doplnky z karbónu a diely pre rôzne modely áut od výrobcu Seibon Carbon. Tieto doplnky sú dostupné nielen pre konkrétne modely ale aj ako univerzálne diely, ktoré sú vhodné pre všetky bežné autá, prípadne sú určené na ďalšie úpravy. Medzi univerzálnymi dielmi Seibon Carbon nájdete kvalitné karbónové krídla so stojanmi, karbónové rúrky, vzpery kapoty a pre extra šikovných tunerov sú k dispozícii aj karbónové dosky s rozmermi 400 x 500 mm.

Spoločnosť Seibon Carbon má v portfóliu svojich karbónových produktov aj športové sedadlá s karbónovým skeletom, karbónové batohy ale aj interiérové stoličky. Vráťme sa však k ponuke karbónových tuning doplnkov pre autá. Seibon Carbon ponúka celý rad dielov pre konkrétne modely. Tieto diely plne nahrádzajú tie sériové, takže ich montáž si nevyžaduje žiadne dodatočné úpravy. Presne tvarované karbónové diely sú dostupné pre modely značiek Audi, BMW, Dodge, Ford, Honda, Hyundai, Chevrolet, Infiniti, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Toyota a Volkswagen. Ide predovšetkým o karbónové kapoty, blatníky, dvere, kufre, krídla, strechy, spojlery či bočné prahy, lišty a pod.

Záverom dodajme, že hlavná výhoda dielov Seibon Carbon spočíva v tom, že sú vyrobené z jednoliateho kusu karbónovej tkaniny. Vďaka výnimočnému pomeru karbónových vlákien a živice sa tieto doplnky vyznačujú mimoriadnou pevnosťou a veľmi nízkou hmotnosťou. Štandardne sú jednotlivé diely pokryté čírym lakom naneseným v niekoľkých vrstvách.

Hlavné výhody karbónových dielov od Seibon Carbon:
- Kvalitné a presné spracovanie
- Dostupné aj v univerzálnom prevedení
- Vysoká pevnosť a odolnosť
- Štýlový vzhľad
- Nízka hmotnosť


karbonove diely kridla rurky vzpery kapoty dosky seibon carbon

Karbónové diely od Seibon Carbon si môžeš samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Viac informácií ku karbónovým autodoplnkom ti radi poskytneme. Zoznam článkov nájdeš tu:

AUTODOPLNKY Z KARBÓNUVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
a Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2793x    hodnotenie: 9/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt