support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo jeep cobra technology & lifestyle logo jeep

Jeep tuning pre Grand Cherokee od Cobra Technology & Lifestyle

04.Apr.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Tak, ako je firma Cobra Technology & Lifestyle jedným z najväčších producentov ochranných doplnkov pre vozidlá rôznych kategórií, je Jeep Grand Cherokee plnohodnotným SUV. Niet preto divu, že pre tento úplne nový Jeep je pripravený paket bezpečnostných prvkov, ktoré ochránia nielen samotné auto.

„Najlepší Jeep, aký sme doposiaľ vytvorili - Takmer pred 18 rokmi vytvorila značka Jeep segment luxusných vozidiel SUV, keď predstavila svoj prvý model Grand Cherokee. S viac ako 4 miliónmi predaných kusov tohto kultového modelu prichádza jeho nová generácia - Grand Cherokee 2011.

Jeep Grand Cherokee 2011 prináša špičkové jazdné vlastnosti na cestách pri súčasnom zachovaní prémiového pohonu všetkých štyroch kolies, použití dvojrýchlostnej rozdeľovacej prevodovky s variabilným rozdeľovaním krútiaceho momentu, možnosti vypínania valcov a dosahovaní obdivuhodného ťažného výkonu. Zároveň sa vyznačuje zníženou spotrebou pohonných hmôt, vysokou úrovňou bezpečnosti, prvotriednym spracovaním interiéru a skutočne bohatou štandardnou výbavou.“ Asi takto nejako charakterizuje automobilka Jeep svoj najnovší výtvor. Jeep bol vždy symbolom nespevnených ciest, navyše s výrazným prvkami luxusu a pohodlia.

Ak Jeep, tak poriadny motor – to je jasné, ako sneh v zime. Najsilnejšou pohonnou jednotkou v tomto Jeep-e je notoricky známy a do nebies ospevovaný 5,7 litrový HEMI V8 motor. Ten okrem výkonu 352 koní (259 kW) a 520 Nm poteší taktiež unikátnym zvukom! Nový je tiež systém vypínania 4 valcov (MDS), ktorý znižuje celkovú spotrebu paliva – životné prostredie nám totiž nie je ukradnuté.

Firma Cobra Technology pripravila pre tento štýlový Jeep kompletný bezpečnostný balík, ktorý ochráni nielen samotné auto a jeho posádku, ale taktiež chodcov v prípade kolízie. Prvá možnosť zahŕňa predný ochranný rám zo 60 mm hrubej nerezovej ocele a bočné nášľapné panely z 80 mm hrubej nerezovej ocele. Ochranné prvky prešli prísnou bezpečnostnou kontrolou, teda sú prispôsobené a plne schválené pre používanie v cestnej premávke, taktiež vzhľadom na bezpečnosť chodcov. Ak sa vám tento predný ochranný rám zdá ako zbytočný luxus, v ponuke je tiež ochranná guľatina na spodnú hranu predného nárazníka City Guard, ktorá poskytuje ochranu proti poškriabaniu.

Celok je ešte dotvorený štýlovými 20 palcovými diskami Cobra Sahara (10Jx20) s mnoholúčovým dizajnom.

jeep tuning grand cherokee cobra technology & lifestyle

jeep tuning grand cherokee cobra technology & lifestyle

jeep tuning grand cherokee cobra technology & lifestyle

jeep tuning grand cherokee cobra technology & lifestyle

jeep tuning grand cherokee cobra technology & lifestyle

V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Váš názor na úpravu Jeep Grand Cherokee od Cobra Technology & Lifestyle ? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Jeep vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

JEEP tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 13209x    hodnotenie: 12/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt