support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Elegán Opel Vectra “GTS i500” od Irmschera logo

Elegán Opel Vectra “GTS i500” od Irmschera

11.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Kto by si nespomenul na legendárnu Vectru i500, na superšportový Opel, ktorý svojho času atakoval potencionálnych zákazníkov v televíznych reklamách v celom Nemecku. Vtedy neobyčajne dynamický Opel zožal úspech. Teraz Irmscher predstavuje nové vozidlo na báze novej Vectry GTS: Vectru GTS i500.

Nová i500 sa vďaka tvarom nového modelu Vectra tvári veľmi dynamicky a ide v šľapajách predchádzajúceho vozidla. Každopádne sa nedá prehliadnuť istá inšpirácia firmou Rennsport. Vozidlu dominuje mohutný predný spojler, ktorý plynule prechádza do blatníkov a ničím neruší športovú líniu celého automobilu. Športové krídlo vzadu je veľmi decentné, a i zadné partie vozidla sú napriek svojou mohutnosťou veľmi atraktívne. Celkový body-kit od Irmscheru veľmi výrazne odlišuje vozidlo od sériového GTS. Nová maska chladiča dokazuje jemné a decentné úpravy s maximálnym účinkom.

Zmien sa dočkal tiež interiér, ktorý sa pýši športovými rysmi. Sedadlá pokrýva kvalitná červená koža s károvým vzorom, pričom napnuté poťahy ponúkajú maximálny komfort sedenia. Doplnky vo vozidle majú alumíniový dizajn a podtrhujú športové ambície inak veľmi strohého interiéru. Volant je potiahnutý kožou, ostatné prvky ako radiaca páka, ručná brzda, kľučky dverí či športové pedále sa chvália kovovým dizajnom.

V nasledujúcej galérii si môžete pozrieť pár fotografií tohto čierneho elegána:


Silu voza zaisťuje 3.2 litrový šesťvalec, ktorý je oproti sériovému GTS zvýšený o dvadsať koní. Z 211 koní sa tak výkon zvýšil na 231 koní. Dynamiku jazdy zaisťuje nová sada tlmičov a podvozku, ktoré vozidlo znížili o celých 30 mm svetlej výšky. Vozidlo stojí na dokonalých 20-palcových kolesách Evo Star-Design s pneumatikami s rozmermi 245/30.

Produkty a úpravy nemeckej firmy Irmscher sú skutočne výnimočné svojim ojedinelou kvalitou a dizajnom. Dúfame preto, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy Irmscher sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník spojlerov a doplnkov od firmy Irmscher si stiahnite tu:

preview
download
[ 344 KB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Produktové letáky k jednotlivým autám a ich úpravám od firmy Irmscher nájdete tu (PDF dokumenty):

preview
download
[ 12,9 MB ]


Čo si myslíte o úprave Opel Vectra GTS s označením i500 od Irmschera? Hlasujte nech vieme vašu mienku.Ak chcete ešte viac informácii k výrobcovi a ovládate cudzie jazyky, tak mrknite aj na stránky nášho partnera:

IRMSCHER


Viac informácii k tejto novinke ako aj k ostatným produktom firmy Irmscher vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 17809x    hodnotenie: 60/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt