support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Informácia pre tunerov na tému: Vaše upravené autá pre rok 2006 !

Informácia pre tunerov na tému: Vaše upravené autá pre rok 2006 !

01.Nov.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Tento rok sme na našom webe vyhlásili súťaž Vaše upravené autá, a tým sme aj vyzvali všetkých tunerov k súťaženiu medzi sebou, pomocou on-line medializácie vlastného auta.

Ako sme už avizovali v podmienkach, koncom tohto roka december/2006 vyhlásime troch najlepších, ktorí budú ocenení nákupnými poukážkami pre nákup v predajni Cobra Tuning v hodnotách od 1.miesta: 5000,-Sk, 3500,-Sk a 1500,-Sk.

Každý majiteľ auta za zverejnený článok, ktorý schválila redakcia TUNING.sk (teda boli splnené podmienky zo strany zasielateľa - súťažiaceho) dostal nákupnú poukážku v hodnote 1000,-Sk na nákup auto-doplnkov v predajni Cobra Tuning.

Keďže dnešným dňom začína mesiac november, dovoľujeme si vás upozorniť, že uzávierka súťaže bude ku dňu 1.12.2006. Konečné výsledky budú zverejnené ku dňu 22.12.2006.

V tejto súťaži (Vaše upravené autá) vôbec nerozhoduje kto zo súťažiacich skôr zašle recenziu o svojom aute, alebo kto bude mať najviac hlasov, ale ako kvalitne súťažiaci auto upravil. Najdôležitejším faktorom pri hodnotení bude celkové percentuálne pozitívne hlasovanie čitateľmi (návštevníkmi) webu TUNING.sk,. To znamená, že čím viac pozitívnych percent dostane majiteľ auta za úpravu svojho auta od návštevníkov TUNING.sk (teda hlasujúcich), vyhráva túto súťaž. Percentuálne hlasovanie vyplýva z pomerov troch možností v ankete a to: páči sa, priemer, nepáči sa. V prípade, ak nastane situácia, že dve alebo viac recenzií by malo percento pri pozitívnej možnosti „páči sa“ rovnaké, porovnáva sa potom ďalšia možnosť a to „priemer“, ktorý ešte možno považovať za pozitívne hodnotenie. V prípade, že by došlo k úplne rovnakým percentám dvoch rôznych recenzií v tejto súťaži, porovnáva sa potom väčší počet hlasujúcich, alebo návštevnosť konkrétneho článku o upravenom aute majiteľa – súťažiaceho v téme Vaše upravené autá.

Takže tí z vás, ktorí ste nám ešte nezaslali recenziu o vašom upravenom aute, môžete tak urobiť do konca tohto mesiaca, čiže do 30. novembra 2006, a tým sa zaradiť medzi súťažiacich. Ak splníte podmienky schválené redakciou TUNING.sk, a budete zverejnení, dostanete k tomu ešte nákupnú poukážku Cobra Tuning v hodnote 1000,-Sk.

Uzávierka súťaže a vyhlásenie výsledkov na tému Vaše upravené autá budú zverejnené formou NEWS, čiže tak, ako bežné novinky zo sveta tuningu na hlavnej stránke.

Výherné nákupné poukážky od firmy Cobra Tuning budú zaslané trom víťazom aj v tom prípade, keby došlo z ich strany k prehliadnutiu konečných výsledkov na tému Vaše upravené autá (2006).

Podmienky stanovené a schválené redakciou TUNING.sk si môžete pozrieť v tomto článku:

Recenzie

...v ktorom sa dozviete informácie nielen o podmienkach, ale aj o vašej šanci na výhru!Vaše recenzie skompletizované podľa našich stanovených podmienok, nám zasielajte na elektronickú adresu:

redakcia@tuning.sk

alebo

info@tuning.skKaždá zverejnená recenzia (schválená redakciou TUNING.sk) bude odmenená nákupnou poukážkou v hodnote

1000,-Sk

v predajni COBRA TUNING.sk s.r.o.Viac informácií k tejto téme vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6062x

Home | Download | Tuning Shop | Kontakt