support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Bratislavský autosalón 2004 v areáli Incheby

Bratislavský autosalón 2004 v areáli Incheby

22.Mar.2004
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Dátum podujatia: 16. až 21. marca 2004
Miesto konania: Výstavisko Incheba, Bratislava, SK

Priatelia motoristi a máme za sebou 14. ročník Bratislavskej výstavy Autosalón a Autoservis a 4. ročník výstavy motocykel, ktorá sa konala v dňoch od 16-21.3.2004 v areáli Bratislavskej Incheby. I keď v povedomí motoristickej verejnosti je Bratislavský Autosalón trochu opomijaný, napriek tomu tento rok návštevnosť autosalónu dosiahla historické maximum keď brány výstaviska prekročilo viac ako 200 tisíc platiacich (a to nehovorím o počte neplatiacich návštevníkov:). Tento rok Bratislavský autosalón dosiahol aj iný rekord, keď na výstavných plochách ste sa mohli pokochať na viac ako 300 kúskoch funkčných vystavených áut a zhruba 250 motocykloch.

Vzhľadom na rozmáhajúci sa automobilový priemysel na Slovensku sa rozvíja aj trend úpravy vozidiel. Na tento trend "našťastie" nezabúdajú ani organizátori autosalónu v Bratislave a z toho dôvodu vyhradili aj určený priestor pre rôzne zariadenia pre autoservisy, ale hlavne pre firmy zaoberajúce sa tuningom vašich tátošov. Na tohtoročnom salóne ste mohli navštíviť stánky skoro všetkých známych tuningových firiem na Slovensku, medzi ktorými samozrejme nechýbal ani jeden z najpútavejších stánkov našej spoločnosti. Spolupracovníkmi a spoluvystavovateľmi s časopisu Autotuning sme obhospodarovali spoločné kráľovstvo tuningu.

V nedeľu, teda v záverečný deň autosalónu chalani s časopisu Autotunnig zorganizovali malé tuningové stretnutie, ktoré zároveň bolo aj otvorení novej sezóny tuningových zrazov. Podľa nášho pohľadu na parkovaciu plochu zrazu zožal veľmi veľký úspech a hlavne to bolo cítiť aj na množstve ľudí potulujúcich sa aj po plochách výstavných hál, čo musím povedať, že na nedeľu sme už taký nával záujemcov nečakali. Jediná chybička krásy na tomto zraze bol samotný koniec, kedy ochrancovia zákona našej krajiny trochu znepríjemnili život odchádzajúcim účastníkom, teda nám tunerom :-)

Obrázky z tejto výstavy si môžete pozrieť v tejto galérii:Poznáte aj vy túto výstavu v našom hlavnom meste? Boli ste ju už niekedy navštíviť? Hlasujte:Viac o tejsto bratislavskej automobilovej výstave sa dozviete na stránkach organizátora:

AUTOSALÓN INCHEBA


Viacej informácii k tejto výstave vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk
zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!Tento dokument bol prečítaný 7375x    hodnotenie: 45/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt