support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo hyundai Hyundai Accent - horúci ´Blitz´ od Carzone Specials logo hyundai

Hyundai Accent - horúci ´Blitz´ od Carzone Specials

11.Jul.2008
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Hyundai Accent


Carzone Specials Hyundai Accent
Tak na začiatok si povieme pár informácií o sériovom vozidle Hyundai Accent. Vyrábal sa v troch verziách s náhonom na predné kolesá a to: Accent GLS Hatchback (trojdverový), Accent GT Hatchback (dvojdverový) a Accent GLS Sedan (štvordverový). Obe Hatchback verzie vyšli na zhruba rovnakú základnú cenu. Za verziu Sedan by ste si museli priplatiť. Do tohto auta bol vyrábaný motor rádový štvorvalec, 12-ventil s objemom 1,6 l s točivým momentom 144 Nm a výkonom 77 kW (103 koní). Rozmery dĺžka, šírka, výška sú 4250mm, 1670mm a 1370mm. Základná váha je 1039 kg.

Názory na jazdné vlastnosti tohto auta sa často krát líšia, ale väčšina sa zhodla na tom, že toto auto je ako stvorené na zábavnú. Niektorí kritici sa sťažovali na jeho hlučný motor, ale to je pri športovej jazde typické pre väčšinu vozidiel. Vďaka jeho rozmerom, rýchlemu a spoľahlivému riadeniu a nezávislému pruženiu všetkých štyroch kolies je Accent skutočne auto s ktorým si užijete zábavu na cestách. Možno, že je skutočne trošku hlučnejšie pri akcelerácií, ale práve to sa mnoho ľudom páči na športových autách. A to aj vďaka svojmu výkonu 103 koní, ktorý bohato stačí pre toto auto. Prevodovka ja presná a každý stupeň sa radí veľmi ľahko. Spokojnosť bola vyjadrená aj k verzii s automatickou prevodovkou.

Do väčšiny áut z rovnakej triedy ako Accent je uľahčený prístup a to kvôli tomu, že prešli na takzvaný štýl vysokých áut, ktoré ponúkajú viac miesta na zadných sedadlách, čiže viac miesta pre nohy. Avšak v tomto aute aj napriek tomu necítite nedostatok priestoru. Hlava sa nedotýka stropu a miesta na nohy je tu pomerne dosť. Radosť šoférovať toto auto dopĺňa zvýšená bezpečnosť, ktorou vybavili tento model. Bočné airbagy sa stali štandardom.
Základný model je taktiež vybavený elektrickým ovládaním okien, vyhrievané spätné zrkadlá a taktiež centrálne zamykanie na diaľkové ovládanie. Z toho vyplýva, že toto auto sa stáva jedným z najlepších vo svojej kategórii.

Hyundai Accent Blitz


Carzone Specials Hyundai Accent
Všetky série bodykitov Blitz od Carzone Specials sú typické svojim športovým razením a výstrednosťou. Sedia na verzii dvojdverovej, ale aj štvordverovej.

Predný nárazník sa napája na masku, ktorá ostala klasická si znakom Hyundai. Samotný nárazník tvoria tri difúzory, ktoré budia dojem, že sú navzájom prepojené a iba stredovými priečkami predelené. Boli vyplnené čiernym ťahokovom. Na spodku po stranách boli pridané kvázi spojleri, ktoré dodávajú nárazníku športovejší vzhľad.

Prahy boli komponované tak, aby ladili s celkovým športovým vzhľadom bodykitu. Sú typické docela čistou líniou, keďže ich tvorí iba jeden prechod.

Zadný nárazník je nastriekaný do dvoch farebných odtieňov. Difúzor je šedočiernej farby a zbytok podľa farby karosérie. V difúzore sú umiestnené dve diery, do ktorých príde po dve koncovky po oboch stranách. Po oboch stranách nárazníka sú výduchy, ktoré by mali odvádzať horúci vzduch od bŕzd, čím sa starajú aj o ich patričné chladenie. Na nárazníku je aj miesto, kde by malo byť umiestnené parkovacie svetlo.


Carzone Specials Hyundai Accent Carzone Specials Hyundai Accent

Hyundai Accent v prevedení ´Blitz´ od Carzone Specials:

Aktuálny cenník výrobkov od firmy CARZONE SPECIALS si stiahnite tu:

preview
download
[ 360 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetky spojlery od firmy Carzone Specials si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma CARZONE SPECIALS sa už vyše 15 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. CARZONE SPECIALS patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. V jej ponuke nájdete úplné novinky, ktoré zatiaľ dodáva máloktorý výrobca. Ide napríklad o extrémne nárazníky pre nové modely značiek BMW, FIAT, HONDA, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT a VW, i celú radu spojlerov pre iné svetové značky. Firma dodáva diely samostatne, ale i formou celých montážnych sád, známych ako body kity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Výrobný proces spojlerov vyzerá u firmy CARZONE SPECIALS nasledovne:

preview

preview
Firma Carzone Specials bola založená v roku 1972 a dnes má niekoľko sídiel. Vedenie sa nachádza v Belgicku, výroba v poľskom meste Rawa Mazowiecka, juhozápadne od hlavného mesta Varšava. V súčasnosti zastrešuje všetky náležitosti firemná skupina HERCO (HSM – Herco Styling & Manufacturing). Celkový počet zamestnancov činí 72 osôb, väčšina z nich sa, samozrejme, venuje priamo výrobe. Denne takto firma CARZONE SPECIALS vyrobí vyše 100 ks spojlerov. Výrobné priestory majú celkovú rozlohu zhruba 2 000 metrov štvorcových. Všetky sklady sú kompletne klimatizované, aby sa výrobky udržali v čo najlepšej kvalite. Všetky diely sú certifikované a homologované v krajinách EÚ, spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky TÜV a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Alfa Romeo / Model: 147
Značka: BMW / Model: 3 / Typ: E36


Značka: Citroen / Model: Xsara
Značka: Fiat / Model: Punto / Typ: III


Značka: Fiat / Model: Stilo
Značka: Ford / Model: Fiesta / Typ: MK5


Značka: Honda / Model: Civic
Značka: Opel / Model: Astra Coupé


Značka: Peugeot / Model: 206
Značka: Seat / Model: Leon


Značka: Renault / Model: Megane II
Značka: Seat / Model: Ibiza


Značka: VW / Model: Golf 3
Značka: Citroen / Model: C4...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Tu sme vám pripravili ešte trošku Carzoňáckej erotiky:Kompletná ponuka firmy Carzone Specials je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu CARZONE SPECIALS 2005 + MAGAZINE 2005. Táto tuningová učebnica + erotický šlabikár na takmer 130 stranách môžu byť Vaše len za 99,- Sk. Objednajte si tento katalóg a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalóguČo poviete na úpravu Hyundai Accent Blitz od Carzone Specials?Ak sa chcete o firme Carzone Specials a ich výrobkoch dozvedieť a úpravách ešte viac, tak mrknite aj na naše podstránky:

CARZONE Tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Hyundai vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Hyundai tuning


Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Andrej Chrenko
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník
a Matúš Babinec

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 18795x    hodnotenie: 24/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt