support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo amts HUNGEXPO POZVÁNKA - na AMTS až 15 zahraničných tuningových delegácií logo amts

HUNGEXPO POZVÁNKA - na AMTS až 15 zahraničných tuningových delegácií

26.Feb.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Carstyling.hu sa právom pýši skutočnosťou, že u nich každý rok hosťuje veľký počet zahraničných upravených áut medzinárodnej tuningovej scény, ktoré sú vystavené v rámci mega podujatia Auto, moto a tuning show.

Tohtoročné AMTS však prekoná všetky doterajšie čísla!

20. – 22. marca sa uskutoční jubilejná, 10.výstava zameraná na auto-moto a tuningové atrakcie. Podujatie sa bude opätovne konať pod značkou AMTS a doposiaľ potvrdilo účasť 15 zahraničných výprav!

Prípravy na výstavu sú v plnom prúde a budeme Vás priebežne informovať o tom, čo sa všetko chystá, keďže novým partnerom podujatia a slovenskej výpravy je aj Vaše obľúbené Tuning.sk. Účasť v rámci slovenského stánku potvrdili chlapci z Total Dip TuningBattle, s viacerými finalistami tejto atraktívnej česko-slovenskej tuningovej súťaže na svojom zozname.

Nové autá privezie dieľňa Hederiktuning. Prekvapenie chystá aj špecialista na japonské autá a Hondy, dieľňa JapGarage. A určite sa nenechá zahanbiť ani stály účastník slovenskej výpravy Okush a jeho autá pod značkou Okush Works. O ďalších novinkách slovenskej výpravy Vás budeme informovať priebežne.

Účasť na AMTS potvrdil taliansky tuningový portál UN1QUE Magazine, vďaka ktorému sa predstavia špičkové talianske a švajčiarske skvosty. Najvzdialenejším hosťom výstavy bude individuálny švédsky vystavovateľ. Po minuloročnej absencii sa opäť objavia belgické a holandské autá klubu VAG United.

Nemeckú a rakúsku scénu budú reprezentovať viacerí individuálny aj kluboví vystavovatelia so skutočne extrémnymi prestavbami! Jedna delegácia sa organizuje pod záštitou organizátorov Tuning World Bodensee a tvoriť ju budú viaceré autá zo súťaže EuropeanTuningShowdown. Na tieto vozy je otvorené hlasovanie, a aj Vy môžete odovzdať hlas, čím ich podporíte v súťaži a aj priblížite k účasti na AMTS.

Ako to už býva zvykom, zahanbiť sa nenechajú ani okolité krajiny. Rovnako ako minulý rok, sa pripravujú dva slovenské stánky, s ešte väčším počtom áut ako naposledy. Českí bratia sľubujú zaujímavú paletu áut a ani rumunská a slovinská tuningová scéna nechcú zaostať! S menším počtom áut môžete očakávať srbskú a lotyšskú výpravu. Určite najvážnejším konkurentom našej scény, čo sa týka počtu áut a kvality prestavieb bude poľská delegácia, ktorá sľubuje viac ako 30 špičkových áut. Vraj bude čo obdivovať!

auto moto a tuning show budapest hungexpo vystava

Očakávať môžete viac ako 200 zahraničných tuningových áuta prestavieb iba v pavilónoch! Pritom viac ako dve tretiny všetkých vystavených tuningových strojov budú z maďarskej scény. O mnohých ste už mali možnosť čítať v slovenských časopisoch alebo na webstránkach. Miestny úpravcovia, kluby a dielne avizujú viaceré prekvapenia a veľké premiéry práve pri príležitosti výročia výstavy. Pôjde nielen o autá, ale aj o nápadité stánky, ako sme to posledné roky mali možnosť vidieť.

Jedna vec je istá, jubilejné AMTS, a v rámci nej Carstyling.hu Tuning Show, zaručene prekoná všetky doterajšie a predstaví návštevníkom najpestrejšiu medzinárodnú automobilovú a tuningovú scénu. Niekoľko pútavých fotografií Vám priblíži v akej tvrdej konkurencii sa snažíme obstáť spoločne so slovenskou výpravou!

HLASOVANIE - Tuning World Bodensee

CLUB & SZENE - ďalšie info + video na stránke TuningWorldBodensee

auto moto a tuning show budapest hungexpo vystava

auto moto a tuning show budapest hungexpo vystava

auto moto a tuning show budapest hungexpo vystava

auto moto a tuning show budapest hungexpo vystava

auto moto a tuning show budapest hungexpo vystava

amts logo

Čo váš všeobecný názor na Hungexpo Auto, moto a tuning show Budapešť ? Hlasujte tu:


Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportáží zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Adrián Artimovič
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2422x    hodnotenie: 9/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt