support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Hummer H3 Open-Top pre rok 2007.

09.Nov.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

hummer_h3_open_top
Ľudstvo rovnako ako trh žije off-road svetom. Čo tým myslím. Nájde sa množstvo ľudí, ktorí chcú svoje auto plnohodnotne využiť aj v teréne. Či sa jedná o lesnú alebo poľnú cestu, mokrú alebo suchú, všade je potrebné kvalitné a hlavne odolné auto, ktoré by takúto záťaž zvládlo. Trh odpovedal takýmto zákazníkom jednoducho, HUMMER. Najprv to bola prvá séria H1, ktorú si svet spájal s Arnym :-), neskôr prišla ľudskejšia H2 a nakoniec tu máme H3 sériu, ktorá je už takmer „civilná“ verzia. Nebolo treba dlho čakať, a už je tu prvý balíček príslušenstva pre toto cestné monštrum. Ukážte mi jedného človeka, ktorý by nepoznal vozidlo, ktoré nesie označenie HUMMER. Tak si myslím, že je zbytočné ho predstavovať. Určite sa už každý stretol s týmto pojmom, či už naživo alebo nie. Ja som mal to šťastie a na otvorení predajne HUMMER na Slovensku som mal možnosť povoziť sa v jednom z týchto kúskov (bola to H1ka). A nemyslím tým asfaltovú cestu ;-). Je to určite najdokonalejšie terénne vozidlo, ktoré je v súčasnom svete dostupné. Hummer H3 je síce často označovaný ako požierač benzínu, ale na druhej strane sa mu ani netreba diviť. Pohon 4x4 o ktorý sa stará 6-litrový motor V8 VortecTm s výkonom 325 koní pri 5200 ot./minútu, musí bez akýchkoľvek problémov uniesť vyše 2300 kg surovej váhy. A to určite nie je len tak.

Od predstavenia H3 neubehlo až tak veľa času a už je na svete prvý sériový upgrade tohto monštra. Hlavným lákadlom je obrovská, elektricky ovládaná "Infinivu" sťahovacia strecha od firmy ASC (American Sunroof Company). Strecha, ako aj zvyšok auta sa pritom nesie v štýle safari áut, z ktorých vykukovali ľudia v snahe vidieť všetko okolo seba. Súčasťou tohto upgrade balíka je aj trojvrstvová strieborná metalíza kombinovaná s čiernymi doplnkami ako sú: zatmavené sklá, 20-palcové Rozzi EGO disky v elegantnej čiernej farbe a samozrejme celokožený interiér v kombinácií farieb Black (čierna), Gatsby Green (zelená) a Opal Gray (šedá).

Pekné vylepšenie tohto nestarnúceho auta. Je jasné, že tento balík dodal autu nielen na elegancii, ale predovšetkým na funkčnosti.

Hummer H3 Open Top:

preview
preview
preview
preview
preview
preview


„Podarila sa inovácia na aute Hummer H3 od firmy ASC? Prosím, hlasujte:“


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

HUMMER tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8800x    hodnotenie: 62/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt