support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo hummer CFC Hummer H2 - chrómový úlet od CarFilmComponents logo hummer

CFC Hummer H2 - chrómový úlet od CarFilmComponents

14.May.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Upútať pozornosť okolia je niekedy pomerne ťažké, no upútať pozornosť s chrómovým Hummerom H2 je tá najľahšia vec na svete. Nemecký špecialista na ochranné a dekoračné fólie, firma CFC (CarFilmComponents) si prednedávnom povedala, že Hummer už bol upravený na neuveriteľné množstvo spôsobov, no ešte nikdy nedostal chrómový kabát, masívne kolesá a neuveriteľnú multimediálnu výbavu. Predstavujeme vám CFC Hummer H2!

Nemecká firma CarFilmComponents sa zaoberá výrobou a aplikáciou ochranných a dekoračných fólií takmer na každý povrch. V portfóliu majú ochranné fólie proti poškriabaniu na karosérie áut, motoriek, bytové prvky a doplnky, mobilných zariadení atď. Ich portfólio taktiež zdobia fólie na zmenu farby auta, karbónové fólie, fólie na zatmavenie okien a skiel atď. Svoju zručnosť najnovšie predviedli na kultovom Hummeri H2.

Firma CFC chcela prostredníctvom tohto Hummera svetu ukázať využiteľnosť nalepovacích fólií pre zmenu farby auta. Hummer H2 teda „obliekli“ do chrómovej fólie, ktorá tak pripomína, resp. vyzerá ako skutočná chrómová lakovačka karosérie. K tomu úpravca pridal množstvo chrómových doplnkov v exteriéri auta spolu s karbónovou fóliou na prednej kapote CFC ExteriorStyle a CFC CutLine ThermoTec protislnečnou a ochrannou fóliou proti prehriatiu interiéru na bočných oknách a zadnom okne. Takto bude Hummer doslova priťahovať pozornosť svojho okolia.

Nablýskaný Hummer sa pritom preváža na mamutích 28-palcových chrómových diskoch TunerShop s pneumatikami Kumho s rozmermi 325/35 R28, za ktorými sa skrýva brzdový systém Brembo s vŕtanými kotúčmi vpredu aj vzadu a výraznými červenými strmeňmi. A aby sa s takýmto obrom ľahšie parkovalo, je Hummer vybavený parkovacími kamerami umiestnenými vpredu aj vzadu.

Sériový faceliftový Hummer H2 má pod kapotou mohutný 6,2 litrový osemvalec do V s výkonom 398 koní (293 kW), ktorý ale po zásahu firmou CFC neostal v pôvodnom stave. Úpravca preprogramovaním riadiacej jednotky dosiahol nárast výkonu na neprehliadnuteľných 480 konských síl (353 kW). Motor vyháňa spaliny prostredníctvom športového výfukového systému s dvoma pármi okrúhlych koncoviek FOX.

Interiér je rovnako exkluzívny ako exteriér a úpravca ho premenil na také malé zábavné, či oddychové centrum. Interiér vrátane kufra je vybavený slušným audio/video systém, pozostávajúcim zo sedemnástich LCD obrazoviek Axion rôznych veľkostí (strecha, kufor, dvere, stredová konzola, palubovka, atď.), DVD prehrávača, prijímača TV signálu, herných konzol Xbox a niekoľkých zosilovačov Xetec, ktoré živia subwooferové reproduktory taktiež Xetec.

Pre hudobného fajnšmekra je tak pripravená porcia 1360 Wattov lahodného zvuku. Stačí sa teda už len pohodlne posadiť do špeciálne upravenej zadnej časti vozidla, ktorá je vybavená koženým trojmiestnym kreslom s minibarom umiestneným v strede pred sediacimi. Vlastne celý interiér je zabalený do čiernej kože so žltým prešívaním a čiernej Alcantare.

hummer h2 tuning chrome cfc

hummer h2 tuning chrome cfc>

hummer h2 tuning chrome cfc

hummer h2 tuning chrome cfc

hummer h2 tuning chrome cfc

hummer h2 tuning chrome cfc

hummer h2 tuning chrome cfc

Hummer H2 v chrómovom prevedení od firmy CFC:



Wallpaper "Hummer H2 CFC chrome design" (pozadie pre plochu vášho monitora) si môžete stiahnuť tu v troch rozlíšeniach:

preview

800x600
1024x768
1600x1200


Čo poviete na tento upravený HUMMER H2 v chrómovom dizajne od firmy CFC ?



Ak sa chcete dozvedieť viac o produktoch od firmy CFC, tak sa mrknite aj na naše podstránky:

CFC CARFILM COMPONENTS


Viac informácií k možným úpravám áut značky Hummer vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

HUMMER tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8246x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt