support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo autosalon nitra Hostesky a stánok Cobra Tuning na Autosalóne Nitra 2011 logo autosalon nitra

Hostesky a stánok Cobra Tuning na Autosalóne Nitra 2011

25.Nov.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Tento rok sa už po osemnásty raz otvorili brány Nitrianskeho autosalónu, ktorý sa už tradične konal v Agrokomplexe. Na Slovenské pomery celkom významné stretnutie automobilových fanúšikov, predajcov, novinárov a laickej verejnosti nesklamalo ani tento rok, a aj keď síce o množstvách noviniek hovoriť nemôžeme, neznamená to, že sa nebolo na čo pozerať. A to samozrejme nemáme na mysli len autá ;-). My a ani náš stánok Cobra Tuning nemohli na tejto akcii chýbať, ale ešte predtým si v krátkosti zrekapitulujme, čo sme vlastne na tohtoročnom autosalóne v Nitre mohli vidieť.

Ako pri ostatných razoch, aj teraz nás mrzel relatívne nízky počet noviniek, absencia množstva značiek a fádne spracované expozície, ktoré originalitou príliš neprekypovali. Vzhľadom k napätým rozpočtom a neistým časom však samozrejme vieme kozmetické detaily odpustiť, netreba sa však čudovať, že na podobné autosalóny chodí stále menej a menej návštevníkov... Jednoducho, začarovaný kruh. Odvráťme však pozornosť od nedostatkov a poďme sa skôr pozrieť na to, čo sme si na tohtoročnom nitrianskom autosalóne mohli pozrieť.

SLOVENSKÉ PREMIÉRY NA AUTOSALÓNE NITRA 2011


Okrem niektorých ozaj veľmi sympatických hostesiek to bolo najmä zopár slovenských premiér. Z tých môžeme menovať napríklad faceliftovaný Jaguar XF, poriadne našliapnutý Jaguar XK-RS a veľmi šarmantný Land Rover Evoque, ktorý si celkom oprávnene vyslúžil množstvo zvedavých pohľadov. Ďalšou z tuzemských premiér bolo predstavenie Mercedesu triedy B a triedy M. Škoda svojej expozícii nasadila korunu predstavením konceptu Vision D, ktorý ešte v marci tohto roku debutoval na ženevskom autosalóne. Konceptov na našich autosalónoch rozhodne veľa nebýva a tak si predstavenie predprodukčného modelu vyslúžilo dostatok pozornosti a to ešte dvojnásobne, keď ho predstavila najpredávanejšia značka na Slovensku. Ďalšou premiérou bolo predstavenie vynoveného Renaultu Koleos, ktorý si na Slovensku len veľmi ťažko hľadá svojich zákazníkov.

Okrem samotných automobiliek vystavovali na nitrianskom autosalóne aj firmy dodávajúce autopríslušenstvo, techniku a samozrejme sme tu našli aj zopár nadšencov vystavujúcich veteránov, či tradičného účastníka oboch slovenských autosalónov – Mustang klub. Niektorí títo vystavovatelia v podstate celú situáciu zachraňovali a aj vďaka nim nezívali väčšie plochy nitrianskeho Agrokomplexu prázdnotou.

STÁNOK COBRA TUNING


Ako sme už v úvode avizovali, v Nitre sme tento rok nechýbali ani my s našim stánkom, kde ste si okrem dvoch vytuningovaných exponátov mohli prezrieť aj naše sympatické hostesky. Vystavené sme mali aj rôzne doplnky s našim logom, či iný sortiment, ktorým si môžete upraviť vzhľad vášho štvorkolesového miláčika. Vedľa už nášho tradičného žltého „chrobáka“ ste mohli vidieť agresívne upravený Nissan 350Z.

hostesky cobra tuning girls autosalon nitra 2011

AUTOSALÓN NITRA 2011 V ČÍSLACH


Záverom by sme si ešte dovolili zhrnúť zopár faktov v číslach. Nitriansky autosalón tento rok navštívilo niečo cez 135 tisíc návštevníkov. Na ploche takmer 31 tisíc m2 sme mohli nájsť celkom 180 vystavovateľov a 7 slovenských výstavných premiér. Tie sme aspoň sčasti spomenuli o pár riadkov vyššie. Jedinou svetovou premiérou nitrianskeho autosalónu bola nákladná Tatra Phoenix a spolu sme na tejto výstave mohli vidieť 25 rôznych značiek, čo rozhodne nie je veľa, ale na pomery slovenských autosalónov to bohužiaľ nie je nič nezvyčajné.

hostesky cobra tuning girls autosalon nitra 2011

hostesky cobra tuning girls autosalon nitra 2011

hostesky cobra tuning girls autosalon nitra 2011

hostesky cobra tuning girls autosalon nitra 2011

hostesky cobra tuning girls autosalon nitra 2011

hostesky cobra tuning girls autosalon nitra 2011

hostesky cobra tuning girls autosalon nitra 2011

hostesky cobra tuning girls autosalon nitra 2011

hostesky cobra tuning girls autosalon nitra 2011

Hostesky Cobra Tuning na autosalóne Nitra 2011
Trošku funny zábery zo stánku Cobra Tuning:

Ako sa vám páčili hostesky v stánku Cobra Tuning na Autosalóne Nitra 2011?


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
FOTO a obrázky: Martin Cyprian
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 35108x    hodnotenie: 47/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt