support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo disky Kované disky HRE Series S1 – trojdielne hliníkové elektróny pre luxusné športové autá logo elektrony

Kované disky HRE Series S1 – trojdielne hliníkové elektróny pre luxusné športové autá

04.May.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Americký výrobca diskov HRE Performance Wheels uvádza do svojej ponuky tri nové modely rady označenej ako Series S1. Tieto kované disky prichádzajú s prepracovaným dizajnom a špičkovou kvalitou. Nové disky zo Series S1 majú byť exkluzívnou ozdobou pre luxusné športové modely, nie náhodou si teda firma pre prezentáciu svojho nového produktu zvolila tých najlepších športových áut sveta.

HRE Series S1: trojica nových diskov pre športové modely


Výber diskov je zlomovým momentom každých úprav a často sú práve disky pomyselnou bodkou za úpravami zovňajšku. Hliníkové disky sa dnes tešia veľmi veľkej obľube a nás veľmi teší, že jednotliví výrobcovia stále rozširujú svoje ponuky. Mimoriadne zaujímavo pôsobia hneď tri nové modely z rady Series S1, ktoré len nedávno predstavila spoločnosť HRE Performance Wheels. Tento americký výrobca je známy svojim dôrazom na kvalitu prevedenia. Návrhári sa pochválili, že nové disky boli navrhnuté predovšetkým pre európskych zákazníkov. Zodpovedať má tomu aj originálny päťlúčový dizajn, ktorý je medzi zákazníkmi „starého kontinentu“ najobľúbenejší.

HRE Performance Wheels uviedlo tri nové prírastky: S101, S104 a S107


Ak ste ešte nemali možnosť prehliadnuť si disky HRE naživo, vedzte, že ide o kolesá špičkovej kvality vyrobené len z tých najlepších materiálov. Výnimkou nie sú ani najnovšie kované disky s označením S101, S104 a S107, ktoré spoznáte podľa tmavej stredovej časti s vyrazeným logom a chrómového okraja. Jednotlivé varianty od seba odlišuje práve dizajn lúčov. Disky pôsobia veľmi vzdušne a vďaka svojej architektúre poskytnú veľkorysý pohľad na brzdové kotúče a strmene. Dodajme, že tieto trojdielne disky sú vyrábané s priemerom od 19 do 22-palcov a šírkou od 7 do 14.

Dizajn nových kolies je výsledkom výskumov najaktuálnejších trendov v tomto segmente. V prípade diskov z rady Series S1 má ísť o dokonalé spojenie moderného dizajnu s vyspelými technológiami výroby a mimoriadnym dôrazom na vyváženosť, ľahkosť a vlastnosti aj pri náročnejších podmienkach.

Výrobca sa síce konkrétnymi číslami nepochválil, no uviedol, že disky z rady Series S1 sú mimoriadne ľahké a navrhnuté pre použitie na športových modeloch. Tomu zodpovedá nielen samotný vzhľad, ale aj konštrukcia, ktorá lepšie absorbuje neodpruženú hmotnosť a filtruje nerovnosti. Práve to je dôležité predovšetkým pri ostrých jazdách a s týmito diskami sa podľa slov výrobcu môžete s pokojným svedomím vybrať na okruh.

športové hliníkové kované trojdielne disky elektróny series s101 ferrari 458 italia hre performance wheels

športové hliníkové kované trojdielne disky elektróny series s104 ferrari 458 italia hre performance wheels

športové hliníkové kované trojdielne disky elektróny series s107 ferrari 458 italia hre performance wheels

športové hliníkové kované trojdielne disky elektróny series hre performance wheels

športové hliníkové kované trojdielne disky elektróny series hre performance wheels

športové hliníkové kované trojdielne disky elektróny series hre performance wheels

Kované disky v plnej paráde od HRE Performance Wheels na rôznych športových a luxusných autách:hre performance wheels logo

HRE Performance Wheels


Americká spoločnosť HRE Performance Wheels z Kalifornie plánuje výrazný prienik na európsky trh. Svedčí o tom nielen aktualizovaná ponuka diskov navrhovaných podľa požiadaviek európskych motoristov, ale aj nedávne otvorenie hlavnej pobočky európskej divízie v Stuttgarte. Firma HRE Performance Wheels sa zameriava predovšetkým na prémiový segment a v súčasnosti ponúka viacero typových línií diskov pre SUV a športové modely.

Váš názor na športové trojdielne kované disky (elektróny) od firmy HRE Performance Wheels ? Hlasujte tu:Ak chcete ešte viac informácií ohľadom diskov a elektrónov, tak navštívte našu podstránku:

ELEKTRÓNY & DISKYViac informácií k týmto diskom Vám radi poskytneme. Produkty od HRE Performance Wheels nájdete na našej podstránke:

HRE Performance Wheels


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
a Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 10820x    hodnotenie: 8/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt