support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo handsfree Hands free in.pro. bluetooth - telefonovanie takmer zadarmo ! logo handsfree

Hands free in.pro. bluetooth - telefonovanie takmer zadarmo !

28.Dec.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Dnešná novinka je zameraná skôr pre mobilné telefónovanie ako tuning. Všetci veľmi dobre vieme, aké sankcie sú za telefonovanie za volantom, keď držíme v jednej ruke volant a v druhej mobil.

Samozrejme, že dnes už existuje neuveriteľné množstvo rôznych hands-free zariadení, či dokonca bluetooth možností spojenia, no firma in.pro. prišla s niečím úplne iným a verte alebo nie, šetrným k životnému prostrediu.

Telefonovanie je v dnešnej dobe veľmi dôležitá vec, bez ktorej si už náš život nevieme predstaviť. Patálie vznikajú v momente, ak vám telefón zazvoní počas šoférovania. Riešení je hneď niekoľko, no ani jedno nie je dostatočne upokojujúce. Zakúpením hands-free sady tento problém ľahko odstránime, no, ale čo takto mať hands-free, o ktorom doslova ani nebudete vedieť, bude sa nabíjať samo, nebude mat žiadne zbytočné káble a bude spoľahlivo fungovať v každej situácii.

Predstavujeme vám in.pro. BlueTalk hands-free poháňané solárnou energiou.

Hands free in.pro. BlueTalk je zariadenie tvarom podobné napríklad iPhonu, ktoré ma integrovaný mikrofón aj reproduktor. Pomocou bluetooth technológie sa BlueTalk spáruje s akýmkoľvek mobilným telefón a problém s telefonovaním za volantom je vyriešený. Hands-free BlueTalk je veľmi skladné, malé zariadenie, ktoré má zabudovanú aj samostatnú batériu nabíjateľnú v autozapaľovači s výdržou cca 10 hodín. Kúzlo je však v tom, že z druhej strany má BlueTalk solárne panely, vďaka ktorým sa vie nabíjať zo slnečného svetla. Stačí ho jednoducho prilepiť na čelné sklo a o dobíjanie batérie máte postarané.

hands free in pro blue talk

hands free in pro blue talk

hands free in pro blue talk

Aktuálny cenník výrobkov od firmy IN.PRO. si stiahnite tu:

preview
download
[ 430 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Aktuálny katalóg od firmy IN.PRO. si stiahnite tu:

preview
download
[ 47,5 MB ]
In.Pro. logo

Majú autá duše? Môže byť karoséria eroticky príťažlivá? Môže byť 80 km otvorenej diaľnice lepšie, než opera? Prečo naše ženy začínajú žiarliť na našu prácu po 22. rokoch?

V roku 1978 v Nemecku, okná na automobiloch boli otvárané a zatvárané manuálne – periodicky! Elektricky ovládané okná boli len pre „vyššiu“ skupinu šoférov. Avšak bol to problém, ktorý sa dal jednoducho vyriešiť.

„Elektrické okná pre každého, určené pre každý typ auta“. S touto ideou prišiel Jörg Knoblich, koncept orientovaný na zákazníka sa stal realitou – okamih narodenia firmy In.Pro.

Dnes, po vyše dvadsiatich rokoch a viac ako 120 000 kitov elektrických okien, prispievajú na pohodlí celej posádky auta. Spolu s elektricky ovládanými oknami prišli aj iné užitočné doplnky v interiéry, komforte, bezpečnosti a ochrany vozidla.

Na začiatku boli obavy z predaja týchto automobilových prvkov a doplnkov, distribuovaných firmou In.Pro., no štatistika predaja z minulého roka hovorí za všetko – 12 miliónov eur. V roku 1996 prišla certifikácia ISO a nové výrobné priestory o celkovej rozlohe 3,400 m2. Dnes firma In.Pro. zamestnáva vyše 40 ľudí a v jej vlastníctve je aj reklamná agentúra.

Nový 196-stranový katalóg je pripravený pre oči verejnosti. Tešiť sa môžete na nové, inovatívne produkty, ktoré sa stanu skutočnou lahôdkou. História je niekde blízko svojho konca a elektricky ovládané okná budú vždy súčasťou tohto príbehu. S tým môžete počítať!

Aký máte dojem z tejto hands free sady od firmy IN.PRO.? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:


Viac informácií k výrobkom značký IN.PRO. vám radi poskytneme. Radi vám pomôžeme s objednaním tuningových svetiel pre Vaše auto.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5987x    hodnotenie: 1.3/5, 4 hodnotenia


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt