support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo rohoze Kvalitné gumové koberce (rohože) Petex - dokonalá ochrana podlahy v interiéri vášho auta logo rohoze

Kvalitné gumové koberce (rohože) Petex - dokonalá ochrana podlahy v interiéri vášho auta

07.Oct.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

V súvislosti so zimným, alebo daždivým obdobím mnoho šoférov vymení svoje textilné koberčeky za odolnejšie koberce z gumy. Tie sú vhodné hneď z viacerých dôvodov. Okrem toho, že sa vyznačujú vyššou odolnosťou, môžeme u nich vyzdvihnúť tiež lepšiu ochranu podlahy pred namoknutím, či pomerne jednoduchú údržbu. Predstavíme vám nové gumové koberce Petex pôvodom z Českej republiky, ktoré patria k tomu najlepšiemu v rámci ponuky gumových kobercov na našom a susednom českom trhu.

Podlaha interiéru vo vozidle je najmä v zimnom období vystavovaná nepríjemným vplyvom v podobe topiaceho sa snehu, či špinavej vody nanosenej dovnútra. Podlaha po nasiaknutí zvykne zatuchnúť, čo sa prejavuje predovšetkým nepríjemným zápachom, nevraviac o tom, že takto vlhké a znečistené prostredie nie je dobré ani pre vaše zdravie. Podlahu potom treba vytepovať, či inak hĺbkovo vyčistiť a aj to nie je zárukou toho, že podlaha zostane bez poškodenia. Investícia do kvalitných gumových kobercov sa teda určite oplatí a vhodné sú pre celoročné použitie.

Gumové koberce (rohože) Petex s dlhou živnotnosťou


Gumové koberce (rohože) do áut v sebe spájajú viacero nespochybniteľných výhod. Okrem dokonalej ochrany si nevyžadujú ani žiadnu špeciálnu starostlivosť. Vďaka svojmu členitému povrchu v sebe zachytia všetky nečistoty a vlhkosť, pri umývaní stačí tieto koberce vytriasť, vysušiť a prípadne pretrieť čistou utierkou. Samotné čistenie a starostlivosť o gumové koberce je teda veľmi jednoduchá a ocení ju každý šofér, ktorý nemá príliš veľa času, aby sa venoval čisteniu interiéru. Všetky tieto požiadavky na ochranu spĺňajú aj kvalitné gumové rohože od českej firmy Petex.

Gumové koberce (rohože) značky Petex sú vyrobené z mimoriadne kvalitnej gumovej zmesi SBR/PE 60 Sha, vďaka čomu sa vyznačujú vysokou odolnosťou a extra dlhou životnosťou. Gumové koberce do auta od firmy Petex majú dostatočnú hĺbku, čím sa zlepšuje ich schopnosť zachytiť vodu, pred zachovanie čistého interiéru tak stačí koberec opatrne vybrať a vodu zo žliabkov vyliať.

Pre zabezpečenie dokonalej ochrany je pri gumových kobercoch dôležitý ich rozmer a uchytenie. Gumové rohože Petex sú pre špeciálne tvarované pre každý model a disponujú tiež otvormi pre spoľahlivé uchytenie pomocou fixačných skrutiek. Vďaka tomu držia tieto gumové koberce pevne na podlahe a chránia ju pred navlhnutím či poškodením.

Hlavné výhody gumových kobercov Petex
- Vyrobené z kvalitnej gumovej zmesi SBR/PE 60 Sha
- Vysoká odolnosť
- Dokonalá ochrana podlahy interiéru vášho auta
- Ochrana pred zvlhnutím, či inými nečistotami
- Presne navrhnuté pre jednotlivé značky a modely
- Možnosť uchytenia fixačnými skrutkami
- Jednoduchá starostlivosť


Kvalitné gumové koberce (rohože) Petex


gumové koberce rohože na podlahu do interiéru auta petex

Kvalitné gumové koberce (rohože) Petex, presne navrhnuté pre konkrétne značky a modely, si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ako sa vám pozdávajú gumové koberce (rohože) Petex na ochranu podlahy auta pred vlhkosťou a nečistotami ? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom od nemeckej firmy Petex, tak navštívte našu podstránku:

PETEX


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Viac o autorohožiach a vaničkách do interiéru auta nájdete na našej podstránke:

AUTOROHOŽE A VANIČKY DO INTERIÉRU AUTAVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 16097x    hodnotenie: 14/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt