support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Green Filter Storm

Green Filter - čerstvý „wind“ z Francúzska

03.Mar.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Green Filter Wind
Pri príležitosti konania sa Parížskej tuningovej show, 23. februára 2006, spoločnosť Green predstavila svoj najnovší produkt v oblasti športových vzduchových boxov, s označením WIND (vietor).

Koncepčne vychádza s veľmi rozšírenej rodiny STORM (búrka). Rada WIND je určená najmä pre menšie motory s výkonom nad 100 PS. Použitý materiál nesie označenie ABS Noryl.

Vyznačuje sa vysokou kvalitou a odolnosťou voči teplotám až do 120 stupňov Celzia. V ponuke je v troch priemeroch, 65, 70 a 75 mm. Veľkosť samotného boxu je 160 mm.

Takisto farebná škála je bohatá. Vybrať si môžete z ôsmich farebných prevedení. Sú to chrómovo modrá, chrómovo červená, chrómovo zelená, čierna, strieborná, titánová, karbónová a chrómová.

Rada WIND sa vyznačuje vysokou kvalitou, samozrejmou pre výrobky Green, a vďaka svojej cene môže smelo konkurovať lacným a nie vždy kvalitným výrobkom z Južnej Ázie.

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- športový vzduchový filter GREEN "Wind", rôzne rozmery a farebné prevedenia:2.290,-Sk / ks


Dúfame, že sa tento filter bude páčiť všetkým entuziastom motorového tuningu. Dodacie lehoty na tieto filtre sa pohybujú okolo 5 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Promo leták k filtru Green Wind (formát PDF):

preview
download
[ 607 Kb ]

Green Filter Sport
Značka Green je už pojmom nielen v oblasti tuningu ale hlavne v motoristickom športe. Veľa rallye tímov v seriáli WRC využíva vzduchové filtre práve značky Green. Zo značiek môžeme spomenúť Peugeot, Subaru, Mitsubishi, Ford ale aj Škoda, a mnoho ďalších.

Pre ich vysokú kvalitu sa využívajú aj pri vytrvalostných pretekoch ako sú 24 hodín LeMans. Green je známym pojmom aj v motocyklových pretekoch. Práve Yamaha a GMT 94 Team vyhral posledné vytrvalostné motocyklové preteky „24H du Mans moto“ a bol druhý v pretekoch "Bol d’or", samozrejme s filtrami značky Green.

Kúpou vzduchového filtra značky Green, máte záruku, že používate tie isté špičkové komponenty a materiály, aké používajú top tímy v motošporte.

Zančka Green Filter zastúpená v motošporte:Ako vidieť, vývoj u firmy GREEN ide neustále razantnými krokmi napred. Nenechajte si túto šancu na zmenu ujsť. Niet čo váhať, lebo:

ZELENÁ JE LEPŠIA !!!preview
Firma GREEN FILTER vznikla v roku 1995. Pretvorila a zrealizovala myšlienku do výroby, rozvoja a predaja vzduchových filtrov pre pretekársky a športový priemysel. Vďaka poznatkom a skúsenostiam, ktoré spoločnosť GCAF získala dodávaním športových filtrov zákazníkom ako Peugeot, Citroën a rôznym pretekárskym tímom na celom svete, sa postupne vypracovala na najväčšieho výrobcu a dodávateľa bavlnených vzduchových filtrov v Európe. Zároveň ponúka aj najširší sortiment športových filtrov. Od roku 2002 už firma GREEN FILTER ovláda vo Francúzsku 75%, v Európe 30% a v Ázii 20% trhu. Dnes sídli táto spoločnosť vo francúzskom mestečku Beauvais, severne od hlavného mesta Paríž. Firma GREEN FILTER je špecialistom IBA na športové filtre a sacie systémy.

Športové vložky GREEN

Sortiment športových vložiek bol opäť obohatený o viac než 25%, samozrejme vrátane filtrov pre najnovšie modely áut. Nesmeli chýbať napr. filtre pre nový CITROEN C2, MERCEDES C Sport Coupé, NISSAN 350Z Roadster, OPEL Astra H turbo , SEAT Ibiza 4, alebo ŠKODA Octavia II a iné nové modely a typy áut na svetovom trhu. Firma GREEN teraz ponúka s odstupom jednu z najširších paliet športových vzduchových filtrov na svetovom trhu.

V tejto galérii sa môžete pozrieť ilustračné obrázky týchto vložiek:

Športové sacie kity GREEN

Firma GREEN rozšírila taktiež svoju ponuku kompletných sacích kitov a systémov pre veľké množstvo áut. Tieto sady obsahujú všetky potrebné materiály, to jesť Duralové rúry (ohýbané pre daný typ motora), silikónové spojky, montážne dielce na uchytenie a samozrejme aj potrebné filtre GREEN.

V tejto galérii sa môžete pozrieť ilustračné obrázky týchto kitov:

Športové, motorkové filtre GREEN

Rovnako sa spestrila aj ponuka športových vzduchových filtrov pre celú radu MOTORIEK. Firma GREEN teraz ponúka filtre pre veľké množstvo modelov zo stajní BMW, APRILIA / DUCATI / HARLEY DAVIDSON / HONDA / KAWASAKI / SUZUKI / YAMAHA a ďalšie.

V tejto galérii sa môžete pozrieť ilustračné obrázky týchto filtrov pre motorky:

Športové, štvorkolkové filtre GREEN

Taktiež sa firma GREEN pustila ešte intenzívnejšie do výroby športových filtrov pre terénne štvorkolky (QUAD's). Aj tu sa bude teraz motorom lepšie a čistejšie dýchať a samozrejme budú podávať aj lepšie výkony.

V tejto galérii sa môžete pozrieť ilustračné obrázky týchto filtrov pre štorkolky:


Celý sortiment od firmy GREEN FILTER si môžete samozrejme zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Kompletný cenník filtrov GREEN si môžete stiahnuť rovno tu:

preview
download
[ 394 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Všetky GREEN filtre si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Kompletná ponuka filtrov GREEN je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu GREEN FILTER 2005. Tento katalóg na takmer 120 stranách môže byť Váš len za 99,-Sk. Objednajte si ho a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguTak ako starostlivosť o celé auto, motor a iné dôležité časti (sviečky, remene,…), je potrebná starostlivosť aj o filter.

Ponúkame Vám túto super akciu, ktorá stále ešte pretrváva.


Kombi akcia GreenAké máte skúsenosti s športovými filtrami GREEN? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ponuka firmy GREEN je ďaleko širšia než môžeme tu spomenúť. Navštívte preto aj naše webové stránky IBA o filtroch GREEN:

Green Filter SK


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám, aplikáciám a ostatným výrokom od firmy Green vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Samuel Fraňo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Peter Kuttner

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 22046x    hodnotenie: 2.1/5, 24 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt