support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Green Filter Storm

Nová generácia výkonných filtrov - Green Filter ''Storm''

23.Oct.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Konečne je „STORM“ na svete. Týmito slovami chce firma GREEN FILTER upozorniť všetkých entuziastov motorizmu a fanúšikov tuningu na ich nový produkt pre sezónu 2005 / 2006. Čo je ale ten STORM? Poďme k veci:

preview
Celý filter je založený na rozmeroch klasických, najčastejšie užívaných univerzálnych filtrov. To znamená, že má variabilné vstupné montážne otvory vo veľkostiach (priemeroch) 65, 70, 75, 80 a 85 mm. Pre montáž nového filtra je potrebné si odrezať rúru na požadovanom priemere pre montáž do sania (secieho potrubia), resp. sa ponechá celý montážny vstup na filtri a sa schová v prívodnej hadici. Filter má nízku hmotnosť z dôvodu použitých materiálov ako sú kompozitné plasty a hliník. Je ľahko montovateľný do takmer všetkých typov áut. Filter sa ľahko otvára jednoduchým zatlačením na každej strane obalu filtra. Filter ja aplikovateľný na automobily s výkonom do 150 PS. Filter bol podrobený všetkým podrobným testom na odolnosť voči teplu, vlhkosti, tlaku atď. v našich laboratóriách.

HLAVNÉ VÝHODY ŠPORTOVÝCH FILTROV GREEN:
  • Zvýšenie výkonu a krútiaceho momentu auta až o 5%
  • Zvýšenie "dýchania" vozidla až o 50%
  • Zlepšenie filtrácie nasavaeho vzduchu až o 20%
  • Zníženie spotreby paliva vozidla
  • Kvalitnejšie spaľovanie s výsledkom nižších emisií
  • Doživotná záruka a takmer neobmedzená životnosť filtrov
  • Zníženie Vašich investovaných nákladov do automobilu
  • Kladný príspevok pre našu ekológiu (recyklácia)

Nový športový vzduchový filter GREEN "STORM":Tu si môžete stiahnuť kompletnú grafickú animáciu tohto filtra (formát EXE, komprimovaný do ZIP súboru):

preview
download
[ 2,41 MB ]

Dúfame, že sa tento filter bude páčiť všetkým entuziastom motorového tuningu. Dodacie lehoty na tieto filtre sa pohybujú okolo 5 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- športový vzduchový filter GREEN "Storm", rôzne rozmery, farby: čierna, hliník a titan:84,-€ / ks

Športový filter GREEN "Storm" si môžete samozrejme zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ako vidieť, vývoj u firmy GREEN ide neustále razantnými krokmi napred. Nenechajte si túto šancu na zmenu ujsť. Niet čo váhať, lebo:

ZELENÁ JE LEPŠIA !!!preview
Firma GREEN FILTER vznikla v roku 1995. Pretvorila a zrealizovala myšlienku do výroby, rozvoja a predaja vzduchových filtrov pre pretekársky a športový priemysel. Vďaka poznatkom a skúsenostiam, ktoré spoločnosť GCAF získala dodávaním športových filtrov zákazníkom ako Peugeot, Citroën a rôznym pretekárskym tímom na celom svete, sa postupne vypracovala na najväčšieho výrobcu a dodávateľa bavlnených vzduchových filtrov v Európe. Zároveň ponúka aj najširší sortiment športových filtrov. Od roku 2002 už firma GREEN FILTER ovláda vo Francúzsku 75%, v Európe 30% a v Ázii 20% trhu. Dnes sídli táto spoločnosť vo francúzskom mestečku Beauvais, severne od hlavného mesta Paríž. Firma GREEN FILTER je špecialistom IBA na športové filtre a sacie systémy.

Športové vložky GREEN

Sortiment športových vložiek bol opäť obohatený o viac než 25%, samozrejme vrátane filtrov pre najnovšie modely áut. Nesmeli chýbať napr. filtre pre nový CITROEN C2, MERCEDES C Sport Coupé, NISSAN 350Z Roadster, OPEL Astra H turbo , SEAT Ibiza 4, alebo ŠKODA Octavia II a iné nové modely a typy áut na svetovom trhu. Firma GREEN teraz ponúka s odstupom jednu z najširších paliet športových vzduchových filtrov na svetovom trhu.

V tejto galérii sa môžete pozrieť ilustračné obrázky týchto vložiek:


Športové sacie kity GREEN

Firma GREEN rozšírila taktiež svoju ponuku kompletných sacích kitov a systémov pre veľké množstvo áut. Tieto sady obsahujú všetky potrebné materiály, to jesť Duralové rúry (ohýbané pre daný typ motora), silikónové spojky, montážne dielce na uchytenie a samozrejme aj potrebné filtre GREEN.

V tejto galérii sa môžete pozrieť ilustračné obrázky týchto kitov:


Športové, motorkové filtre GREEN

Rovnako sa spestrila aj ponuka športových vzduchových filtrov pre celú radu MOTORIEK. Firma GREEN teraz ponúka filtre pre veľké množstvo modelov zo stajní BMW, APRILIA / DUCATI / HARLEY DAVIDSON / HONDA / KAWASAKI / SUZUKI / YAMAHA a ďalšie.

V tejto galérii sa môžete pozrieť ilustračné obrázky týchto filtrov pre motorky:


Športové, štvorkolkové filtre GREEN

Taktiež sa firma GREEN pustila ešte intenzívnejšie do výroby športových filtrov pre terénne štvorkolky (QUAD's). Aj tu sa bude teraz motorom lepšie a čistejšie dýchať a samozrejme budú podávať aj lepšie výkony.

V tejto galérii sa môžete pozrieť ilustračné obrázky týchto filtrov pre štorkolky:Celý sortiment od firmy GREEN FILTER si môžete samozrejme zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Kompletný cenník filtrov GREEN si môžete stiahnuť rovno tu:

preview
download
[ 394 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Všetky GREEN filtre si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Kompletná ponuka filtrov GREEN je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia aktuálneho katalógu GREEN FILTER. Tento katalóg na takmer 120 stranách môže byť Váš len za 3,-€. Objednajte si ho a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguTak ako starostlivosť o celé auto, motor a iné dôležité časti (sviečky, remene,…), je potrebná starostlivosť aj o filter.

Ponúkame Vám túto super akciu, ktorá stále ešte pretrváva.


Kombi akcia GreenAké máte skúsenosti s športovými filtrami GREEN? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ponuka firmy GREEN je ďaleko širšia než môžeme tu spomenúť. Navštívte preto aj naše webové stránky IBA o filtroch GREEN:

Green Filter SK


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám, aplikáciám a ostatným výrokom od firmy Green vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 37483x    hodnotenie: 1.7/5, 38 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt