support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Úspechy „Green“ aj motocyklovom športe na okruhu Le Mans

Úspechy „Green“ aj motocyklovom športe na okruhu Le Mans

13.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

LÍDRI VOLIA GREEN FILTRE !!!

Výborné produkty GREEN FILTER majú svoje zastúpenia aj v motocyklovom športe. Ako iste všetci dobre viete, tieto filtre sa v automobilovom motoršporte používajú hlavne v autách, ktoré sú vystavené tvrdším okolitým podmienkam, ako napríklad autá typu rally, alebo aj v cestných okruhových automobiloch a iných špeciáloch. Pri týchto podmienkach sa filtre GREEN preukazujú, že sú skutočne špičkou medzi kvalitnými vzduchovými filtrami.

Vývojári firmy GREEN ale nespali, vedeli, že rovnako tvrdé podmienky platia aj pre stroje v motocyklovom športe a tak už pre rokmi začali s vývojom, testovaním a výrobou profesionálnych športových filtrov pre motorky. Nie je nad lepšie referencie ako reálne nasadenie v praxi a to vo forme tvrdých pretekov. V dňoch 16-17. apríla sa uskutočnili vo Francúzsku preteky v rámci „24-hodinovky“ na okruhu LeMans vo Francúzsku. Medzi cestné motocyklové špeciály, ktoré hltajú vzduch GREEN-filtrami patria významné značky ako YAMAHA, SUZUKI a KAWASAKI, ktoré promptne dosiahli aj prvé tri miesta v takomto poradí:

1. YAMAHA GMT 94 (YAMAHA) – s filtrom GREEN
2. SUZUKI CASTROL 1 (SUZUKI) – s filtrom GREEN
3. SUZUKI CASTROL (SUZUKI) – s filtrom GREEN

Ešte pred 24-hodinovkou dopadlo poradie na „pole-position“ pre motocykle a jednotlivé tímy takto:

1. YAMAHA R1 2005 - Team GMT 94 s GREEN filtrom
2. SUZUKI GSXR 2005 Team SERT s GREEN filtrom
3. KAWASAKI ZX 10 R Team ART s GREEN filtrom

Tu sa potvrdzuje skutočnosť, že tieto GREEN filtre sú overené vysokým výkonom a záťažou, ktorú určite a skvelo otestuje práve aj samotná súťaž „24 hodín v LeMans“.

Ste zvedaví, na pár „shotov“ z pretekov LE MANS?:


GREEN-Bike“


Spoločnoť GCAF (Green Cotton Air Filter) sa dostala po dlhej vývojovej fáze na trh aj so športovými vzduchovými filtrami pre celú radu motoriek. Firma GREEN teraz ponúka filtre na takmer všetky modely BMW, APRILIA / DUCATI / HARLEY DAVIDSON / HONDA / KAWASAKI / SUZUKI / YAMAHA a dalšie modely. Tento typ filtra je ten najjednoduchší spôsob, ako zlúčiť všetky výhody GREEN-filtrov pre vašu motorku. Jednoduchá výmena pôvodného sériového filtra postací. Vložky sú k dispozícii takmer pre každú značku a model. Ponúknutá škála už teraz presahuje vyše 200 typov GREEN-filtrov, čím zabezpečí presný a dokonale modifikovaný filter pre vašu motorku. Profilovaná pružná gumová látka na okrajoch je vzduchotesná a absorbuje vibrácie motora.

V tejto galérii nájdete obrázky motorkových filtrov GREEN-Bike:Kompletný sortiment filtrov GREEN si môzete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


Kompletný cenník filtrov GREEN si môžete stiahnuť rovno tu:

preview
download
[ 394 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Ako vidieť, vývoj u firmy GREEN ide neustále razantnými krokmi napred. Nenechajte si túto šancu na zmenu ujsť. Niet čo váhať, lebo:

ZELENÁ JE LEPŠIA !!!Všetky GREEN filtre si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Kompletná ponuka filtrov GREEN je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu GREEN FILTER 2005. Tento katalóg na takmer 120 stranách môže byť Váš len za 99,-Sk. Objednajte si ho a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalógupreview
Firma GREEN FILTER vznikla v roku 1995. Pretvorila a zrealizovala myšlienku do výroby, rozvoja a predaja vzduchových filtrov pre pretekársky a športový priemysel. Vďaka poznatkom a skúsenostiam, ktoré spoločnosť GCAF získala dodávaním športových filtrov zákazníkom ako Peugeot, Citroën a rôznym pretekárskym tímom na celom svete, sa postupne vypracovala na najväčšieho výrobcu a dodávateľa bavlnených vzduchových filtrov v Európe. Zároveň ponúka aj najširší sortiment športových filtrov. Od roku 2002 už firma GREEN FILTER ovláda vo Francúzsku 75%, v Európe 30% a v Ázii 20% trhu. Dnes sídli táto spoločnosť vo francúzskom mestečku Beauvais, severne od hlavného mesta Paríž. Firma GREEN FILTER je špecialistom IBA na športové filtre a sacie systémy.


Športové vložky GREEN

Sortiment športových vložiek bol opäť obohatený o viac než 25%, samozrejme vrátane filtrov pre najnovšie modely áut. Nesmeli chýbať napr. filtre pre nový CITROEN C2, MERCEDES C Sport Coupé, NISSAN 350Z Roadster, OPEL Astra H turbo , SEAT Ibiza 4, alebo ŠKODA Octavia II a iné nové modely a typy áut na svetovom trhu. Firma GREEN teraz ponúka s odstupom jednu z najširších paliet športových vzduchových filtrov na svetovom trhu.

V tejto galérii sa môžete pozrieť ilustračné obrázky týchto vložiek:


Športové sacie kity GREEN

Firma GREEN rozšírila taktiež svoju ponuku kompletných sacích kitov a systémov pre veľké množstvo áut. Tieto sady obsahujú všetky potrebné materiály, to jesť Duralové rúry (ohýbané pre daný typ motora), silikónové spojky, montážne dielce na uchytenie a samozrejme aj potrebné filtre GREEN.

V tejto galérii sa môžete pozrieť ilustračné obrázky týchto kitov:


Športové, štvorkolkové filtre GREEN

Taktiež sa firma GREEN pustila ešte intenzívnejšie do výroby športových filtrov pre terénne štvorkolky (QUAD's). Aj tu sa bude teraz motorom lepšie a čistejšie dýchať a samozrejme budú podávať aj lepšie výkony.

V tejto galérii sa môžete pozrieť ilustračné obrázky týchto filtrov pre štorkolky:Tak ako starostlivosť o celé auto, motor a iné dôležité časti (sviečky, remene,…), je potrebná starostlivosť aj o filter.

Ponúkame Vám túto super akciu, ktorá stále ešte pretrváva.


Kombi akcia GreenWallpaper s námetom motoriek a filtrov GREEN v troch rôznych rozlíšeniach:

preview

800x600
1024x768
1600x1200


Aký je váš názor na filtre GREEN? Máte skúsenosti s nimi? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku::


Ponuka firmy GREEN je ďaleko širšia než môžeme tu spomenúť. Navštívte preto aj naše webové stránky IBA o filtroch GREEN:

Green Filter SK


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám, aplikáciám a ostatným výrokom od firmy Green vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6331x    hodnotenie: 3.5/5, 4 hodnotenia


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt