support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Goodyear Dunlop Tires zavádza novú organizačnú štruktúru pre región strednej a juhovýchodnej Európy.

09.Oct.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Spoločnosť Goodyear Dunlop Tires oznámila zavedenie novej organizačnej štruktúry pre 11 štátov strednej a juhovýchodnej Európy (CSEE) so sídlom v Prahe. Andreas Niegsch, ktorý posledné dva roky úspešne riadil činnosť tejto spoločnosti v Slovinsku, prevzal funkciu výkonného riaditeľa pre región strednej a juhovýchodnej Európy.

Nová organizačná štruktúra zahŕňa nasledujúce štáty: Albánsko, Bosnu a Hercegovinu, Bulharsko, Čiernu Horu, Českú republiku, Chorvátsko, Maďarsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko a Kosovo. Vedúce funkcie tejto regionálnej organizácie prevzali zástupcovia Slovinska, Luxemburska, Južnej Afriky, Maďarska a Českej republiky. Organizáciu bude riadiť Andreas Niegsch z centrály v Prahe, ktorá bola vybraná z dôvodu výhodnej pozície v srdci rýchlo sa rozrastajúceho automobilového priemyslu. Centralizácia činností spoločnosti Goodyear Dunlop Tires CSEE tak umožní lepšiu spoluprácu s výrobcami automobilov.

andreas niegsch
Andreas Niegsch, výkonný riaditeľ pre región strednej a juhovýchodnej Európy, vysvetľuje vznik novej organizácie takto: „Z organizačného hľadiska nám poskytne nový útvar CSEE zvýšenie organizačnej flexibility, a budeme tak schopní rýchlejšie odpovedať na požiadavky a potreby našich zákazníkov.

Zlepší sa i tok informácií, ale rovnako narastie zodpovednosť za starostlivosť o zákazníkov. Trhy strednej a juhovýchodnej Európy majú mnoho spoločného.

Táto spolupráca nám vďaka použitiu najlepších postupov, ktoré zaistia rýchlejšiu a cielenejšiu odpoveď na potreby zákazníkov, umožní nárast výkonnosti celej organizácie.“


Najmä v posledných troch rokoch zaznamenala spoločnosť Goodyear Dunlop Tires výrazný pokrok v tomto regióne a teraz patrí k popredným dodávateľom predovšetkým v oblastiach vysoko výkonných pneumatík, frančízového konceptu siete pneuservisov Premio, a vďaka konceptu Truck Force a službám Fleet First i v oblasti predaja a servisu nákladných pneumatík.

Goodyear je najväčším svetovým výrobcom pneumatík. Spoločnosť so sídlom v Akrone (Ohio, USA) vyrába pneumatiky, technické gumové výrobky a chemikálie vo viac ako 90 závodoch v 28 krajinách po celom svete. Svoje marketingové aktivity má spoločnosť takmer v každej krajine sveta. Goodyear zamestnáva približne 80 000 pracovníkov.

Viac informácií nájdete na adrese

www.goodyear.com
alebo
www.goodyearpneu.cz

Myslíte si, že strategický ťah Goodyear Dunlop Tires bude úspešný? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:


Viac informácií k informácií k tejto téme vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Tlač. spr. Goodyear Dunlop Tires Slovakia s.r.o.

Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5609x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt