support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo cadillac Cadillac Star Force VIP od Geiger Cars ! logo cadillac

Cadillac Star Force VIP od Geiger Cars !

07.Mar.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Cadillac Star Force VIP GEIGER CARS
Úpravarenská firma Geiger Cars vytvorila vozidlo pod označením Star Force VIP, ktoré je postavené na platforme najnovšieho Cadillacu Escalade ESV. Komisiu tomuto vozidlu robila nemecká televízna stanica ProSieben.
Americké SUV-čko bolo od základu prerobené, špecialistami od Geiger Cars, tak aby spĺňalo tie najvyššie nároky. Osemvalcový blok motora s objemom 6,2-litrov a výkonom 403 konských síl bol doplnený o ďalších 20 koní navyše. Na podvozku bol vymenený výfukový systém za nehrdzavejúci, ktorý podporuje vyššiu dávku výkonu.
Vynovený Cadillac upúta pohľady každého okoloidúceho, hlavne kvôli jeho veľkým chrómovým diskom v rozmere 10x24“ obutých do pneumatík Pirelli Scorpions s neuveriteľnou veľkosťou 305/35.
Automobilu boli „podseknuté nohy“ a svetlá výška sa oproti sériovému údaju znížila o 100 mm. Lakérnikmi starostlivo vybraný nový „kabát“ má špeciálnu farebnú schému ProSieben Star Force. Počas večerných hodín takto kabát zdobia žiarivé Strar Force hviezdy so svetelnými diódami. Na prednej časti sa v sériovej podobe stretneme s výrazne americkým lookom v podobe ohromnej masky chladiča. V tomto prípade dostal VIP klient, aj keď je to neuveriteľné, ešte väčšiu masku. Ale to nie je všetko.

Fotogaléria Cadillac Star Force VIP od Geiger Cars:

Interiér je samozrejme taktiež nabitý luxusom a hlavne exkluzivitou. Sedadlá sú potiahnuté červeno-čiernou kožou a hrdo nesú logo Star Force. Ich návrh je celý v réžii Geiger Cars, takisto ako aj zadná stena s vyťahovacou sklenenou tabuľou.

Cadillac Star Force VIP GEIGER CARS
LCD projektor od Toshiby môže prenášať obraz ako z bežného televízneho vysielania tak aj DVD na sklenenú tabuľu, ktorá je pokrytá špeciálnou povrchovou fóliou určenou pre holografické premietanie. Hi-Fi systém, ktorý sprevádza obraz a je dôležitým prvkom nielen každého VIP automobilu má „ťažkú“ silu cez 1000 Wattov.

Špecialisti z Geiger Cars ešte vylepšili aj podlahovú panvu Cadillacu, aby mali pasažieri vzadu čo najviac miesta na svoje nožičky. Sedadlá sú, ako už bolo spomenuté v koži, vo farbách ProSieben, červenej a čiernej a poskytujú maximálny možný komfort pre pasažierov. Bočná stena, ktorá je namontovaná za prepážkou prichádza s vylepšenou technológiou: na jednoduché stlačenie gombíka sa vysunú drinky a menšie občerstvenie.

Dizajnéri z Geiger Cars doplnili čiernu 4x4-ku o jedinečnú nadrozmernú rozkladaciu strechu, aby si v letných slnečných dňoch mohli užívať slniečka.

Hneď po dokončení tohoto VIP vozidla: Star Force, bolo 25. februára nasadené na lietadlo do sekcie prvej triedy a poslané do Los Angeles na prestížne udeľovanie Academy Awards.

Exkluzívna fotogaléria od ProSieben auta Cadillac Escalade s premenou na Star Force VIP:

Čo poviete na Cadillac Star Force VIP od Geiger Cars ? Nech sa páči, hlasujte:Chuť na viac tuningu Cadillac Escalade? Napr. s turbokitom? Sledujte video a najmä zvuk !!!:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Geiger Cars, tak navštívte našu podstránku:

GEIGER CARS tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Cadillac vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Cadillac tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12902x    hodnotenie: 32/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt