support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Fun Tuning Car Wars 2004

Fun Tuning Car Wars 2004 v Čechách

19.Jul.2004
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Priebeh akcie: 17. až 18. júl 2004
Miesto konania: Letisko, Panenský Týnec, ČR

Ani mráčik na nebi. Štart z domu o pol siedmej ráno a už o pol ôsmej teplomera ukazuje 19 stupňov. Po „žiadnom lete“ to vyzerá, že predsa len na poslednú chvíľu nejaké príde. A počas cesty za ukazovateľ nameral 46 stupňov Celzia teploty vozovky. Stiahnuť v tomto počasí strechu bez pokrývky hlavy znamenalo úpal, spálené ramená i tvár. Panenský Týnec hostil Fun Tuning Car Wars a letisko sa ukázalo byť najlepším miestom pre usporiadanie tohto zrazu. Oproti očakávaniu sa na mieste objavila rada nových vozidiel vedľa starých harcovníkov obchádzajúcich väčšinu zrazov.

preview
Uvítací výbor od každého inkasoval 150 korún za vstupné a opäť pridal „nepredaný“ výtlačok časopisu Tuning Magazine. Usporiadatelia pripravili parkovisko ako pre neladené, tak upravené vozidlá, čo sa ukázalo ako výborný nápad, ak neberiem do úvahy opäť účasť niektorých „paštét“, ktoré by na zraze nemali čo robiť. Kempujúci návštevníci sa mohli „roztiahnuť“ na trávnatej ploche. Stánky s predajcami a občerstvením potom obliehali celú plochu. Rovnako ako tuningové vozidlá. Na programe boli neoficiálne šprinty, závody dragsterov, motokáry, voľba najlepšieho upraveného vozidla, súťaž o najlepší nočný tuning, vyhliadkové lety či vystúpenie skupiny U2 Revival. Medzi upravenými vozidlami sa vyskytovala rada výborne spracovaných automobilov, medzi ktorými sa pýšil biely chameleón Ford Mondeo, oranžová Toyota Celica alebo AC Cobra. Na chromom ovešanej trojkolke prišiel ďalší účastník. Jeho povoz zožal úspech a tak precízne „urobený“ motor nemajú ani majitelia VW Chrobák. Pod riaditkami si mohli účastníci zrazu všimnúť baseballové pálky, ktoré boli štýlovo uložené v koženom puzdre (viď. fotogaléria).

Tuning party však bola vedľa nádherných vozidiel tiež prehliadkou nádherných žien a vďaka azúrovému počasiu sa bolo vedľa „spotených“ chlapov na čo pozerať. Zraz v Panenskom Týnci dokázal, že tiež zrazy s malým menom môžu prilákať zaujímavých úpravcov a množstvo zvedavých divákov.

Obrázky z tejto akcie si môžete pozrieť tu:Bol niekto z vás na tomto zraze v Čechách? Ako bolo? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk
zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9578x    hodnotenie: 16/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt