support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo kamery Kamery do auta s full HD rozlíšením - Genius, Gembird s nočným videním, HDMI a LED logo elektronika

Kamery do auta s full HD rozlíšením - Genius, Gembird s nočným videním, HDMI a LED

20.Jul.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Kamery do auta si obľubuje stále viac motoristov aj u nás. Toto jednoduché riešenie môže byť pre vás skvelým spôsobom ako sa chrániť pred šikanovaním na cestách a dopomôcť si k vyššej bezpečnosti. Dôvodov, pre ktoré sa oplatí zadovážiť si kameru do auta, je viacero, pričom najdôležitejší je najmä prínos z pohľadu bezpečnosti. Ak neviete ktorú kameru do auta si vybrať, pomôžeme vám a zároveň vám predstavujeme tri novinky v tejto kategórii. Venovať sa budeme dvom kamerám do auta Gembird a novinke s FullHD rozlíšením od spoločnosti Genius.

So stále zhusťujúcou sa premávkou na našich cestách sa aj zvyšuje potenciálne nebezpečenstvo kolízie, či iných nepríjemností. Slovenskí šoféri sa navyše nepovažujú za extra tolerantných a niekedy to nekončí iba vulgárnymi gestami ale aj fyzickou potýčkou. Na cestách však číhajú aj iné nebezpečenstvá a aj vodič s najlepšími úmyslami sa môže dostať do spornej situácie. Či už budete potrebovať dôkaz pre seba, políciu, alebo pre poisťovňu, kamera v aute bude skvelým spôsobom ako sa pred vyššie spomenutými nástrahami chrániť a ako takýto dôkaz zadovážiť. Aj u nás už je totiž možné považovať záznam z kamery v aute za dôkaz. Pre šoférov je to teda ideálna a cenovo dostupná pomôcka, ktorá vám môže v budúcnosti ušetriť nielen množstvo problémov ale aj peňazí. Kamera do auta Gembird DCAM-004 ponúkne množstvo funkcií za skvelú cenu

Do sortimentu kamier do auta sme pridali tri novinky. Tou prvou je kamera do auta Gembird DCAM-004 s 1,5“ displejom a funkciou nočného videnia. Kamera spoľahlivo nahráva celú cestu pred vami a dokumentuje všetko, čo sa v dosahu jej objektívu deje. Záznam sa nahráva na microSD kartu a zvoliť si môžete z viacerých nahrávacích režimov podľa dĺžky segmentov jednotlivých záberov. Po skončení každého segmentu sa záznam automaticky uloží aby sa predišlo jeho strate, či premazaniu. Po napojení do počítača resp. vložení microSD karty do čítačky budete mať segmenty prehľadne zoradené a môžete si vybrať ten, ktorý si potrebujete prehrať. Hneď ako sa karta naplní, tak sa začnú automaticky vymazávať najstaršie uložené segmenty.

Kamera Gembird DCAM-004 má zároveň aj G-senzor, ktorý sníma pohyby, v prípade autonehody sa záznam ihneď automaticky uloží. V balení je dodávaná kamera, autonabíjačka, držiak do auta a USB káblik.

Pripojenie: USB 2.0
Rozlíšenie fotografií: 5MP HD senzor
Rozlíšenie videa: max. 1920 x 1080 pixelov (30 fps),
Formát videozáznamu: AVI
Pamäť: microSD karty (Max. 32 GB)
Batéria: vnútorná nabíjateľná, kapacita: 180 mAh
Rozmery: 50 x 65 x 40 mm (L x W x H)
Kamera do auta Gembird DCAM-005 s HDMI výstupom

Druhou novinkou je kamera Gembird DCAM-005 HD s kvalitným 2,7“ displejom a schopnosťou nočného videnia. Oproti predchádzajúcemu modelu sa odlišuje práve veľkosťou displeja, rozmermi, kapacitou batérie (600 mAh) a HDMI výstupom, vďaka ktorému môžete kameru pripojiť napríklad k televízoru. Systém nahrávania je na rovnakom princípe ako pri predchádzajúcom type. Aj táto kamera má navyše G-senzor, ktorý v prípade dopravnej nehody automaticky uloží daný segment. V balení nájdete všetko potrebné pre inštaláciu: držiak do auta, USB kábel a taktiež autonabíjačku.

Pripojenie: USB 2.0 + HDMI
Rozlíšenie fotografií: 5MP HD senzor
Rozlíšenie videa: max. 1920 x 1080 pixelov (30 fps),
Formát videozáznamu: AVI
Pamäť: microSD karty (Max. 32 GB)
Batéria: vnútorná nabíjateľná, kapacita: 600 mAh
Rozmery: 90 x 53 x 16/25 mm (L x W x H)

Kamera do auta Genius DVR-FHD590 pre skvelé záznamy vo FullHD kvalite


Treťou novinkou je kamera do auta GENIUS DVR-FHD590 s rozlíšením FullHD 1080p, ktorej nechýba 5 Mpx čip, G-senzor a HDMI výstup. Kamera disponuje viacerými pokrokovými technológiami, ktoré sa starajú o to, aby výsledná kvalita záznamu bola čo najlepšia. Medzi ne patrí aj technológia High Dynamic Range spolupracujúca s výkonnou LED, ktorá znižuje rozmazanie snímok a vytvára dostatočne ostré záznamy aj za zhoršených svetelných podmienok. Vďaka širokouhlému objektívu kamery zas budete môcť natáčať videá so zorným uhlom až 128°. Výsledná kvalita záznamu môže byť v maximálnom rozlíšení FullHD vďaka prepracovanej optike tejto kamery. Výdrž zabezpečuje batéria s kapacitou 470 mAh a záznam si môžete pozrieť na 2,4-palcovom displeji zariadenia. Kamera do auta Genius DVR-FHD590 je vhodná aj pre tých najnáročnejších používateľov, ktorí vyžadujú predovšetkým ostrý a kvalitný záznam. Kameru je možné z držiaku aj vybrať a fotiť napríklad okolie. V balení okrem samotnej kamery nájdete aj CD s počítačovým programom, napájací kábel s dĺžkou 4 metre, držiak kamery s prísavkou a bonusom je aj praktický držiak kamery na tienidlo. Pre úplnosť dodajme aj rozmery tejto pokročilej kamery do auta: 67.80 x 62 x 30 mm (d x š x v)

HLAVNÉ VÝHODY HD KAMIER - čiernych skriniek do Vášho auta:
- Kvalitné spracovanie
- Spoľahlivosť a pevná konštrukcia
- Praktická pomôcka pre každého šoféra
- Vysoká kvalita použitej optiky
- Jasné záznamy s vysokým rozlíšením
- Schopnosť zaznamenávania aj za tmy a zhoršených podmienokfullhd 1080p kamery do auta čierne skrinky

Všetky nami ponúkané kamery do auta si môžete nakúpiť aj v našom webshope tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Čo poviete na takéto pomôcky v podobe čiernych skriniek a kamier do auta? Nech sa páči, hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým produktom od firmy AUTOSTYLE, tak navštívte našu podstránku:

AUTOSTYLE


V našej ponuke si môžete pozrieť aj iné bezpečnostné prvky pre auto na našej podstránke tu:

Autoelektronika a zabezpečenie


V našej ponuke si môžete pozrieť aj iné kamery, ktoré nájdete na našej podstránke tu:

HD KAMERY, ČIERNE SKRINKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 13406x    hodnotenie: 2.6/5, 7 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt