support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo ford Ford Tourneo Custom a Transit Custom - ochranné chrómové rámy od Cobra Technology & Lifestyle logo ford

Ford Tourneo Custom a Transit Custom - ochranné chrómové rámy od Cobra Technology & Lifestyle

16.Aug.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Automobilka Ford dodala dvojici úžitkových vozidiel Tourneo a Transit modernejší a športovejší charakter. Len ťažko by sme našli dodávku so športovejšími črtami, na ich osobitný ráz má zároveň upozorňovať aj označenie Custom. Ich vzhľad však nemení nič na tom, že modely Tourneo a Transit sú určené predovšetkým na prácu a poskytovanie čo najväčšieho úžitku. Novinku neodignorovali ani v spoločnosti Cobra Technology & Lifestyle, kde sa už roky zaoberajú výrobou chrómových rámov a iných tuning doplnkov.

Ochranné rámy Cobra Technology & Lifestyle pre Ford Tourneo Custom a Transit Custom Nové tvary robia z modelov Tourneo a Transit skutočne dynamicky pôsobiacu dvojicu. Pri výbere vozidla tejto kategórie síce nie je vzhľad na prvej priečke priorít, no aj ten môže na ceste ku konečnému rozhodnutiu zavážiť. Tieto dva Fordy skrátka nie sú žiadne nudné „krabice“. Vždy je však čo vylepšovať a spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle prichádza so svojim účelným tuningom. Chrómové ochranné rámy si môžete dopriať už aj k týmto dvom modelom.

Pre Ford Tourneo Custom a Transit Custom je k dispozícii celý paket chrómových ochranných rámov na prednú, bočné ale aj zadnú stranu. Vybrať si môžete samozrejme z rôznych verzií. K dispozícii je väčší predný rám v štýle off-road s priemerom 60 mm a integrovanými diódami pre denné svietenie. Tento rám sa spoľahlivo postará o ochranu celej prednej masky, vrátane spodnej časti nárazníka. Dostupný je aj v matnom čiernom prevedení.

Chrómové rámy City Guard: diskrétna ochrana nárazníkov


Decentnejšie pôsobia ochranné rámy z edície City Guard. Ako už samotný názov napovedá, ochraňovať majú najmä v mestských podmienkach. Ide o chrómovú ochranu s priemerom 48 mm, ktorá sa umiestňuje na spodnú časť predného resp. zadného nárazníka. Ide o pomerne diskrétnu ochranu, ktorá karosériu a nárazníky pomôže ochrániť pred „ťukancami“. K dispozícii je aj bočný rám s priemerom 80 mm a vytvarovaným „stupačkami“ pre pohodlnejšie nastupovanie.
Nemecká spoločnosť Cobra Technology & Lifestyle má všetky svoje produkty otestované a certifikované. Ochranné rámy od tejto spoločnosti spĺňajú prísne limity EÚ týkajúce sa bezpečnosti chodcov.

ford transit tourneo nerezové chrómové ochranné rámy doplnky cobra technology & lifestyle

ford transit tourneo nerezové chrómové ochranné rámy doplnky cobra technology & lifestyle

ford transit tourneo nerezové chrómové ochranné rámy doplnky cobra technology & lifestyle

ford transit tourneo nerezové matné ochranné rámy doplnky cobra technology & lifestyle

ford transit tourneo nerezové matné ochranné rámy doplnky cobra technology & lifestyle

ford transit tourneo nerezové chrómové ochranné rámy doplnky cobra technology & lifestyle

ford transit tourneo nerezové chrómové ochranné rámy doplnky cobra technology & lifestyle

ford transit tourneo nerezové chrómové ochranné rámy doplnky cobra technology & lifestyle

COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE


V roku 1982 začala firma Cobra Technology & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technology & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technology & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Váš názor na ochranné rámy pre Ford Tourneo Custom a Transit Custom od firmy Cobra Technology & Lifestyle ? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Ford vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

FORD tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6612x    hodnotenie: 13/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt