support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Citizen hodinky značiek Ford a Chrysler.

18.Dec.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Hodinky s logom automobilky. Veľa z nás sa už stretlo s týmto imidžovým doplnkom, ktorý má výpovednú hodnotu o Vašom postavení a taktiež životnom štýle. Poväčšine sme sa s nimi mohli stretnúť v časopisoch a automobilových predajniach. Ich ceny sú však pre nás bežných smrteľníkov často nedosiahnuteľné. Sem tam sa objavilo aj niečo "pod rukou", ale kvalita sa ani z ďaleka nevyrovnala originálnym hodinkám, vyrábanými automobilkami, či svetoznámymi firmami, ktoré ich vyrábali na objednávku automobiliek.

Do ponuky sme však pre Vás pripravili "kvalitu za rozumné peniaze". Hodinky v našej ponuke poskytujú vysokú kvalitu, elegantný dizajn a širokú ponuku. O mechanizmus sa postarala svetoznáma firma Citizen, vďaka ktorej sa kvalita posunula na najvyšší možný level a bolo možné poskytnúť doživotnú záruku na mechanizmus. Telo bolo prispôsobené pre športové vyžitie, kde bolo použité celokovové telo aj s náramkom, ktorý aj vďaka svojmu dizajnu poskytuje možnosť jednoduchého nastavenia veľkosti pre kohokoľvek. Telo je dizajnované tak aby ich mohli nosiť muži aj ženy (vynímajúc nových modelov Ford Mustang pre rok 2007, ktoré svojím robustným tvarom sú určené pre mužov a jasne dávajú na zreteľ silu Fordu Mustangu). Decentný vzhľad s logom Vašej obľúbenej automobilky dodávajú kombináciu pre hodinky, tak aby ste ich mohli nosiť aj so sakom aj so športovým oblečením. Taktiež disponujú vode odolnosťou, čo už je dneska samozrejmosťou takmer pri všetkých hodinkách, takže žiadne "strachy pri umývaní rúk".

Široká ponuka bola pripravená tak, aby si vybral každý zo záujemcov, vďaka širokému portfóliu svetových značiek automobiliek, či už od najväčších a najznámejších akými sú Mercedes, BMW, Ferrari, Porsche, Jeep až po napríklad Peugeot, Mitsubishi, Toyota, Volvo a iné.

Kvalita s výberom sú skoro vyrovnané a veľká väčšina z Vás si môže vybrať kvalitný štýlový doplnok, ktorý Vám zdvihne Váš imidž.

Prečo práve Citizen? Zadávateľ pre výrobu týchto hodiniek si vybral značku Citizen pre ich už spomínanú kvalitu, ktorú získala dlhoročnou výrobou kvalitných produktov. Firma Citizen bola založená v roku 1924. Názov Citizen je skratkou: „Close to the Hearts of People Everywhere“, z čoho vyplýva, že ich zámerom bolo vyrábať hodinky pre všetkých, čoho sa držia aj pri výrobe tejto série. Za posledných 25 rokov však ich produkcia prerástla do najväčšej možnej výšiny, čo im prinieslo titul najväčšieho výrobcu hodiniek na svete.

Hodinky Ford a Chrysler:

preview
preview
preview
preview
preview
preview


ceny tabulka


V prípade objednávky nás môžete aj kontaktovať.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 10823x    hodnotenie: 16/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt