support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo folie Fólie na čelné sklo a predné bočné okná aj s motívom McQueen z rozprávky CARS logo ochrana

Fólie na čelné sklo a predné bočné okná aj s motívom McQueen z rozprávky CARS

01.Apr.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ak ste si niekedy v minulosti želali mať na svojom aute predné tmavé fólie a chrániť sa tým pred pozornosťou a slnečnými lúčmi, mali ste skrátka smolu. Kým v iných krajinách majú majitelia vozidiel možnosť nechať si aplikovať tmavé fólie aj na predné bočné okná, u nás je zákon nekompromisný. Obmedzenie rovnako platí aj pre čelné sklá. Toto sa však od 1. júla zmení a sme veľmi radi, že vás o tom môžeme informovať ako prví!

Tmavé fólie budú môcť byť aj na predných oknách – konečne !


Funkciu tmavých okenných fólií snáď nemusíme vysvetľovať žiadnemu správnemu tuningovému nadšencovi. Nie je to len o bezpečnosti ale aj celkovom komforte v podobe tieneného interiéru, v ktorom je potom príjemnejšie najmä v letných mesiacoch. Až doteraz u nás zákon povoľoval tmavé fólie len na zadnom a zadných bočných oknách. Na predných oknách je možné mať fóliu len v prípade, že vaše auto má udelenú špeciálnu výnimku (napríklad vozidlá ozbrojených síl). Toto sa našťastie zmení a od 1. júla môžete mať na predných oknách fólie poskytujúce až 70% stmavenie a toto povolenie bolo od našich zákonodarcov viac než veľkorysé!

Od tohto obdobia teda začíname ponúkať aplikáciu tmavých fólií na čelné a predné bočné okná, vďaka ktorým budete mať vo svojom aute skvelý pocit súkromia. Predné fólie vám v aute doslova vyčarujú intímnu atmosféru, ak zvolíte 70% zatmavenie, zvonku prakticky nikto ani neuvidí, kto za volantom sedí. Z vášho auta sa stane niečo ako pevnosť, ktorá bude chrániť vaše súkromie a zabezpečí vám dokonalú anonymitu. Pri zatmavení predného čelného okna môžete mať drobný problém pri nočných jazdách, v prípade ak často jazdíte v noci odporúčali by sme si na prednú masku namontovať prídavnú svetelnú rampu so silnejšími halogénovými svetlometmi, ktoré cestu pred vami dokonale osvietia. Túto drobnú nevýhodu však spoľahlivo prevážia vyššie spomínané výhody, navyše nami ponúkané fólie sú pre toto použitie plne certifikované, takže každý vám môže ... viete čo...

Pripravené máme tiež fólie v štýle animovanej rozprávky Autá


Máme však pre vás pripravenú ešte jednu novinku, vďaka vyššie spomínanej novele zákona bude možné na predné okná inštalovať aj rôzne iné fólie. Nejakú reklamu by si tam skutočne nechal nalepiť asi len blázon, ale my sme pre vás prichystali polopriehľadné fólie v štýle animovanej rozprávky Autá (CARS). Svojmu štvorkolesovému miláčikovi môžete dopriať milé kreslené očká napríklad také, ako mal Stevie McQueen. Tieto fólie majú niekoľko skvelých výhod. Nielenže nimi zaručene upútate pozornosť a rozžiarite tváre okoloidúcich detí, fólie vám taktiež poskytnú intímnu atmosféru. Zvonku sú totiž úplne nepriehľadné, takže oproti idúci šoféri nebudú mať šancu vidieť, kto sedí za volantom. Zvnútra samozrejme bez problémov uvidíte, v ponuke Toony Eyes máme viacero predných fólií v rôznych štýloch.

Všetky naše fólie na predné okná sú plne schválené a atestované. Schválenie navyše platí na celom území EÚ. Zároveň vám poskytneme odborné poradenstvo a montáž.

Ešte predtým, než začnete nad týmito fóliami uvažovať, chceme vás upozorniť, že na seba nepreberáme zodpovednosť za prípadné spôsobenie nehody, či zapríčinenie dočasnej slepoty po nastúpení do auta s nalepenými fóliami na predných sklách. Rovnako vás chceme upozorniť, že vďaka týmto fóliám nemusíte správne rozoznávať farby na semaforoch. Nech vás intuícia povedie...

autofólie čelné sklo bočné okná cobra tuning

autofólie čelné sklo bočné okná cobra tuning

autofólie čelné sklo bočné okná cobra tuning

autofólie čelné sklo bočné okná cobra tuning

autofólie čelné sklo bočné okná cobra tuning

autofólie čelné sklo bočné okná cobra tuning

autofólie čelné sklo oči eyes mc queen cars

!!! TOTO BOL 1.apríl !!! :-) :-) :-)

Váš názor na takúto montáž (lepenie) autofólií na predné bočné a čelné sklá pre autá? Hlasujte tu:


Viac informácií o ochrane auta Vám radi poskytneme. Ochranné a bezpečnostné doplnky pre Vaše auto nájdete na našej podstránke:

OCHRANA AUTA


Viac informácií všeobecne k autofóliám vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autofóliách nájdete tu:

AUTOFÓLIE


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 56678x    hodnotenie: 56/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt