support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

„Pocket Bikes“ / „Quad“ / „Mini Scooter“ – super dravé hračky

„Pocket Bikes“ / „Quad“ / „Mini Scooter“ – super dravé hračky

29.Apr.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Máme pre Vás ďalšiu super novinku a ponuku zo sortimentu nemeckej firmy FK Automotive. Jedná sa o tri produkty, ktoré vám chceme dnes trošku bližšie predstaviť.

„POCKET BIKES“ – MINIMOTORKY

Tieto minimotocykle výbornej kvality s obsahom motora 49 kubických centimetrov sú schopné dosiahnuť zrýchlenie až na neuveriteľných 70 km/h ! Okrem toho si konštruktéri dali na práci naozaj záležať a vypracovali tieto „hračky“ do posledného detailu. Ako skutočné pretekárske motocykle, aj oni majú osadené kotúčové brzdy, ktoré sú vpredu aj vzadu. Vyznačujú sa agresívnym a dynamickým dizajnom a sú najnovším produktom v tuning oblasti. „Pocket Bikes“ sa hodia na každý tuning zraz, nie sú len zábavkou a pastvou pre oči ale vyhotovené vo farbe vášho auta k nemu skutočne patria! Môžete ich mať ako doplnok ku vašim vytuningovaným autám alebo naopak, môžete sa nimi inšpirovať pri úprave vašich áut. Vyrábajú sa v rôznych farbách a rôznych vyhotoveniach.

Zopár ilustračných obrázkov týchto minimotocyklov nájdete tu:


Na prvý pohľad by sa vám mohlo zdať, že je veľmi jednoduché jazdiť na týchto minimotocykloch. Opak je však pravdou. Na to, aby ste si na nich mohli zajazdiť, sú potrebné určité zručnosti. Presnosť pri riadení a ľahkosť pri držaní riadidiel určite nestačia. Dôležitejšia je flexibilita tela a schopnosť udržať rovnováhu, pretože jazda je závislá od poveternostných podmienok, rovnosti terénu a váhy vodiča. Kým sa na týchto motocykloch naučíte jazdiť, množstvo vašich chýb bude končiť pádom. Nenechajte sa však odradiť, raz sa vám to určite podarí. Tieto športové minimotocykle poháňa dvojtaktový motor. Majú oceľovú konštrukciu, ktorá udrží aj niekoľko xxx-kilového chlapa :-) a atraktívny dizajn, ktorý ako magnet priťahuje ženy. Sú teda zábavkou naozaj pre všetkých – pre starých aj mladých, pre pánov aj dámy.

Technické údaje spoločné pre všetky druhy mini-motocyklov nájdete v tejto tabuľke:

Motor: dvojtakt
Počet valcov 1
Objem motora 49cm3
Systém chladenia vzduchové
Výkon 2,5kW pri 8700 ot/min
Výrobca karburátora Dell´Orto
Zapaľovanie elektrické, NGK9 ES
Štartovanie manuálne
Spojka odstredivá, frikčná
Rámy zvárané
Brzdy kotúčové, mechanické
Palivo Benzín, Oktán 92 + syntetický olej, v pomere 25:1
Objem nádrže 1 liter
Rýchlosť "Pocket Bike" cca. 70km/h
Rýchlosť "Mini Chopper" cca. 50 km/h
Vlastná hmotnosť 19kg
Max. nosnosť 110 kg
Rozmery "Pocket Bike" (dĺžka,šírka,výška) 950mm x 500mm x 565mm
Rozmery "Mini Chopper" (dĺžka,šírka,výška) 1540mm x 380mm x 800mm

„Pocket Bikes“ nie sú vo svete na rozdiel od Slovenska neznámym pojmom. Preteky na týchto motocykloch sú novým a veľmi zaujímavým druhom pretekov v oblasti motošportu. Sú oveľa lacnejšie ako veľké pretekárske motorky a dokonca ponúkajú rovnaké vzrušenie a zážitok z jazdy. Práve pre tieto svoje vlastnosti si získavajú čoraz viac prívržencov. Ponúkajú novú formu zábavy pre začiatočníkov aj pre skúsených motocyklistov. Možno budete prekvapení, ale „Pocket Bikes“ sú veľmi silné a rýchle „stroje“.


„QUADS“ - MINIŠTVORKOLKY

Ďalší produkt, ktorý vám chceme predstaviť, sú športové štvorkolky „QUADS“. Sú vysokokvalitné a potešia nielen detské srdcia. Odteraz môžete byť mobilní bez akýchkoľvek kompromisov, pretože nie sú určené len pre rovné asfaltové cesty, ale hlavne do terénu. Akékoľvek terénne podmienky s nimi zvládnete veľmi hravo. Ich dizajn je štýlový a nadčasový a preto si tieto štvorkolky zamilujete už od prvej chvíle, keď ich uvidíte v skutočnosti. Samozrejme sa tiež vyrábajú vo farbe vášho vozidla. Čo sa týka technických údajov, pracujú tiež na systéme dvojtaktného motora, zapaľovanie majú elektrické a môžu dosiahnuť maximálnu rýchlosť až 70 km/h.

Zopár obrázkov „QUAD“ štvorkoliek nájdete tu:


Technické parametre si môžete pozrieť v nasledujúcej tabuľke:

Motor: dvojtakt
Počet valcov 1
Objem motora 49cm3
Systém chladenia vzduchové
Výkon 2,5kW pri 8700 ot/min
Výrobca karburátora Dell´Orto
Zapaľovanie elektrické
Štartovanie manuálne
Spojka odstredivá, frikčná
Rámy zvárané
Brzdy kotúčové, mechanické
Palivo Benzín, Oktán 92 + syntetický olej, v pomere 25:1
Objem nádrže 1 liter
Rýchlosť "Pocket Bike" cca. 70km/h
Rýchlosť "Mini Chopper" cca. 50 km/h
Vlastná hmotnosť 19kg
Max. nosnosť 110 kg
Rozmery (dĺžka,šírka,výška) 950mm x 500mm x 565mm


„SCOOTERS-SKATES“ – MINISKÚTRE a SKATEBOARDY

Poslednú novinku, ktorú vám dnes chceme predstaviť sú elektrické skútre a skateboardy. Ako už z názvu vyplýva, sú poháňané elektrickým motorom s nabíjacím akumulátorom. Dosahujú rýchlosť cca 15 km/h. Veľmi vhodné sú na použitie na rôznych výstavách, zrazoch, akciách, hlavne však vo vnútorných priestoroch hál alebo na asfaltových cestách, ktoré sú preplnené ľuďmi. S týmito skateboardami hravo prekľučkujete medzi ľuďmi a budete všade prví.

Zvedavý na tieto mikrožihadlá? Mrknite sem:

preview
preview
preview


Aktuálny cenník všetkých produktov v tejto novinke nájdete tu:

POPIS VÝROBKU OBJ. KÓD MOC S DPH
Mini-motorka "POCKET BIKE" FK Edícia (modrá s logom) FKDDPB101 15 116,- Sk
Mini-motorka "POCKET BIKE" chrómová FKDDPB103 15 956,- Sk
Mini-motorka "POCKET BIKE" zlatá FKDDPB105 15 956,- Sk
Mini-motorka "POCKET BIKE" oranžovo-modrá metalíza FKDDPB106 15 956,- Sk
Mini-motorka "POCKET BIKE" čierna FKDDPB109 15 536,- Sk
Mini-motorka "POCKET BIKE" zelená FKDDPB111 15 536,- Sk
Mini-motorka "POCKET BIKE" červená FKDDPB113 15 536,- Sk
Mini-motorka "POCKET BIKE" strieborná FKDDPB115 15 536,- Sk
Mini-motorka "POCKET BIKE" modro-oranžovo-modrá FKDDPB107 15 536,- Sk
Mini-motorka "POCKET BIKE" modro-zlato-biela FKDDPB117 15 536,- Sk
Mini-motorka "POCKET BIKE" červeno-modrá FKDDPB119 14 276,- Sk
Mini-motocykel "Chopper" chrómový FKDDPB019 35 696,- Sk
Mini-štvorkolka "QUAD" čierna FKDDQU001 37 758,- Sk
Mini-štvorkolka "QUAD" červená FKDDQU005 37 758,- Sk
Mini-štvorkolka "QUAD" modrá FKDDQU003 37 758,- Sk
Mini-štvorkolka "QUAD" žltá FKDDQU007 37 758,- Sk
Mini-skúter "SCOOTERS-SKATES" modrý FKDDPB021 7 136,- Sk
Mini-skateboard "SCOOTERS-SKATES" modrý FKDDPB023 6 716,- Sk
Mini-skúter "SCOOTERS-SKATES" modrý FKDDPB025 6 926,- Sk


Produkty od firmy FK Automotive sú skutočne výnimočné. Dúfame preto, že sa tieto mini motorky budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom aj takéhoto “tuningu”. Dodacie lehoty na výrobky firmy FK Automotive sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa tieto motorky dodávajú v čiastočne demontovanom stave, tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Časť FK-áčkových doplnkov si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


Kompletný cenník výrobkov od firmy FK Automotive si môžete stiahnuť:

preview
download
[ 410 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


preview
História firmy FK siaha až do roku 1995, kde začala s vlastným vývojom a výrobou podvozkových systémov v rôznych technických prevedeniach. Takto si postupom času FK vypracovalo svoje meno a renomé na európskym trhu. Centrála firmy FK Automotive sa nachádza v Nemecku pred bránami Stuttgartu v obci Backnang. Z tohto strediska obsluhuje všetky európske krajiny ako aj trhy na americkom a ázijskom kontinente. O biznis sa tu stará tím z vyše osemdesiatich pracovníkov v závode o celkovej rozlohe vyše 10.000 štvorcových metrov a troch stanovištiach. FK Automotive disponuje aj vlastnými, najmodernejšími CNC frézami a vysokovýkonnými sústruhmi, na ktorých vyrába napr. distančné podložky alebo patróny a závesy pre tlmiče a podvozky, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie kritéria. Od roku 2005 pribudli k tomu ešte nové skladové priestory s veľkosťou 21.000 metrov štvorcových. Len pre zaujímavosť a ako predstavu dimenzie týchto skladov, tu pár čísiel:

Kompletná ponuka od FK Automotive je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Úplne nový katalóg FK Automotive 2005 si môžete kúpiť u nás len za 150,- Sk. Radi vám tento zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguFK-áčkove výrobky si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte na našu ponuku týchto „profi“ hračičiek? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak vám Nemčina nerobí veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera, kde nájdete ďalšie informácie:

FK AUTOMOTIVE


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a akciám na tieto mini motorky od firmy FK Automotive vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 18502x    hodnotenie: 94/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt