support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Hliníkové koberce FK Automotive do Vášho auta

Hliníkové koberce FK Automotive do Vášho auta

15.Jun.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ďalšou novinkou sú hliníkové koberce do vášho auta vyrábané na mieru, pre daný typ auta. Tieto doplnky do auta sú hlavne estetickým doplnkom, ktorý ale nemá žiadny vplyv na šmýkanie nôh, pretože vzor je dobre riešený, ako to už býva pri protišmykových výrobkoch vyrobených z plechu alebo hliníku. Tieto hliníkové koberce sú výborné aj na údržbu, pretože stačí len zotrieť špinu vlhkou handrou a je to. Špina sa už tak nedostáva do pórov gumy, ako to bolo doteraz, a efekt „hnačkovej“ gumy je preč. Tieto dve sady kobercov pre vodiča + spolujazdca sú vyrezávané laserovým lúčom, takže o ich kvalite výrezu pre konkrétny typ auta nie je pochýb a sú skutočne kvalitnými doplnkami interiéru. Takéto štýly kobercov používajú športoví pretekári automobilov, či už do vrchu, alebo rely súťaží. Sú vhodné takmer na každý typ auta, odporúčame zvlášť aj do terénnych automobilov, kde takéto vzory protišmykových hliníkových doplnkov, sú aj na stupienkoch bočných prahov auta. Je to taký techno-štýl, ktorý môžete vyskúšať aj práve vy!

Ilustračné obrázky týchto „ALU“ kobercov sme pripravili sem:


Tí, ktorí u nás na webe nenájdu tie správne koberce pre svojho tátoša, lebo ich výrobca pre daný model neponúka, nemusia sklápať uši. Vrúbkovaný hliníkový plech skladujeme aj na metráž, čím sme schopný v našich dielňach vyrobiť koberčeky pre hociktoré auto podľa želania klienta. Pre presnosť výrezov je ale potrebné nám zabezpečiť minimálne pôvodné interiérové koberčeky z vášho auta, ktoré nám môžete zaslať aj formou pošty ak by ste nemali možnosť sa zastaviť s Vašim autom u nás v predajni v Bratislave alebo Brezne. Takisto vám vieme vyrobiť aj koberce do zadnej časti auta pod sedadlá alebo koberce a doštičky do kufru alebo ako kryt motora a iných dielov. Hranice použitia tvorí iba vaša predstavivosť.

Využitie tohto hliníkového plechu v ostatných častiach auta si pozrite tu:


V ponuke máme nasledovné typy:

Popis doplnkuMOC s DPH
- hliníkové koberce FK Autommotive do auta, vodič + spolujazdec: už od 2.025,-Sk / sada (2 ks)
- hliníkové koberce (vyrobené na zákazku), vodič + spolujazdec: už od 2.199,-Sk / sada (2 ks)
- hliníkové koberce (vyrobené na zákazku), zadné pod sedadlami: už od 1.549,-Sk / sada (2 ks)
- hliníkové koberce (vyrobené na zákazku), kompletný set: už od 3.470,-Sk / sada (2 ks)
- hliníkové koberce do kufru, kryty motora alebo dverí: na dopyt


Produkty od firmy FK Automotive sú skutočne výnimočné. Dúfame preto, že sa tieto koberce z vrúbkovaného hliníku budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom interérového tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy FK Automotive sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto kobercoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Časť FK-áčkových doplnkov si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


Kompletný cenník výrobkov od firmy FK Automotive si môžete stiahnuť:

preview
download
[ 410 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


preview
História firmy FK siaha až do roku 1995, kde začala s vlastným vývojom a výrobou podvozkových systémov v rôznych technických prevedeniach. Takto si postupom času FK vypracovalo svoje meno a renomé na európskym trhu. Centrála firmy FK Automotive sa nachádza v Nemecku pred bránami Stuttgartu v obci Backnang. Z tohto strediska obsluhuje všetky európske krajiny ako aj trhy na americkom a ázijskom kontinente. O biznis sa tu stará tím z vyše osemdesiatich pracovníkov v závode o celkovej rozlohe vyše 10.000 štvorcových metrov a troch stanovištiach. FK Automotive disponuje aj vlastnými, najmodernejšími CNC frézami a vysokovýkonnými sústruhmi, na ktorých vyrába napr. distančné podložky alebo patróny a závesy pre tlmiče a podvozky, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie kritéria. Od roku 2005 pribudli k tomu ešte nové skladové priestory s veľkosťou 21.000 metrov štvorcových. Len pre zaujímavosť a ako predstavu dimenzie týchto skladov, tu pár čísiel:

Kompletná ponuka od FK Automotive je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Úplne nový katalóg FK Automotive 2005 si môžete kúpiť u nás len za 150,- Sk. Radi vám tento zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguFK-áčkove výrobky si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte vy na takéto skrášlenie interiéru? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak vám Nemčina nerobí veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky nášho partnera, kde nájdete ďalšie informácie:

FK AUTOMOTIVE


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a akciám na tieto koberce od firmy FK Automotive vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 18395x    hodnotenie: 11/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt