support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Fiat Stilo Futura – nové šaty od Carzone Specials logo

Fiat Stilo Futura – nové šaty od Carzone Specials

07.Jul.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

V roku 2001 predstavil taliansky koncern Fiat nástupcu modelov Brava/Bravo s názvom Stilo. Na svoju prezentáciu si vybral prestížny autosalón v Ženeve. Fiat Stilo sa vyrába v dvoch karosárskych prevedeniach. Športovejší trojdverový a rodinne poňatý päťdverový hatchback.

Chlapci v CARZONE ako špecialisti na optický tuning, sa rozhodli pre vylepšenie vizáže práve trojdverovému modelu. Ako je zjavné s priložených fotografií, ich zámer vyšiel dokonale. S autíčkom sa „pohrali“ a výsledný efekt je hodný slova tuning. Pri úprave vychádzali s princípu tvarovej a farebnej jednoliatosti a brali dôraz na ucelenosť a prirodzený športový esprit vozidla. Pre firmu typické extravagantné nárazníky sú samozrejmosťou aj na Fiate. Predný sa môže pochváliť tromi obrovskými otvormi na nasávanie chladiaceho vzduchu ku chladiču. Stredný otvor pritom tvarom pokračuje v línii, ktorá sa tiahne od kapoty, cez masku chladiča až po spodok nárazníka. Po bočných stranách nárazníka sú malé otvory, vďaka ktorým sú ochladzované kotúče predných bŕzd. Tvarovo je nárazník neprehliadnuteľný. Líniu extravagancie nasleduje aj zadný nárazník. Tu sa nachádzajú takisto tri masívne otvory. Stredný otvor je určený pre koncovku výfuku. Bočné dve sú vyplnené ťahokovom.

Nebudeme vás napínať. Takto vyzerá momentálne Stilo po metamorfóze:Okrem nového nárazníka sa v zadnej časti žiadna zmena neudiala. Zaujme absencia akéhokoľvek strešného spojleru. A ani veľmi nechýba podľa nás, alebo? S celkovou vizážou korešpondujú aj bočné prahy. Svojim tvarovým vyhotovením vybočujú zo zaužívaných koľají, na ktoré sme zvyknutí. Dva otvory v nich neplnia len estetickú stránku ale aj účinne privádzajú vzduch k zadným brzdám, čo zlepšuje čiastočne aj účinnosť brzdenia v kritických podmienkach. Samozrejmé sú športové zrkadlá vo farbe karosérie. Nemožno zabudnúť na 19-palcové, štýlové, chrómové elektrónové disky, doplnené o nízkoprofilové pneumatiky o rozmere 225/45 R19, ktorými úpravca podčiarkuje výnimočný vzhľad auta. Všetky diely sú certifikované a homologované v krajinách EÚ, spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).. Carzone momentálne vyvíja vlastný zadný, nerezový výfukový systém pre svoj nárazník. Koncovky by mali potom vyúsťovať v strede zadného spojleru. Nechajme sa teda prekvapiť. Takto upravený Fiat bude určite ozdobou každého tuningového zrazu. A v spojení s úpravami výkonu auta a podvozku bude symbióza dokonalosti určite dotiahnutá dokonca.

Wallpaper "Carzone Fiat Stilo Futura" (pozadie pre plochu vášho monitora) si môžete stiahnuť tu v troch rozlíšeniach:

preview

800x600
1024x768
1600x1200


V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- Predný nárazník s mriežkami: 11.034,-Sk / ks
- Zadný nárazník s mriežkami: 10.273,-Sk / ks
- Bočné prahové nadstavce: 9.282,-Sk / sada (2 ks)

Dúfame, že sa tieto spojlery budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom vizuálneho tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Carzone Specials sa pohybujú od 10 do 14 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník výrobkov od firmy CARZONE SPECIALS si stiahnite tu:

preview
download
[ 360 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetky spojlery od firmy Carzone Specials si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma CARZONE SPECIALS sa už vyše 15 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. CARZONE SPECIALS patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. Tu bola nejaká nezmyselná veta. V jej ponuke nájdete úplné novinky, ktoré zatiaľ dodáva máloktorý výrobca. Ide napríklad o extrémne nárazníky pre nové modely značiek BMW, FIAT, HONDA, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT a VW, i celú radu spojlerov pre iné svetové značky. Firma dodáva diely samostatne, ale i formou celých montážnych sád, známych ako body kity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Výrobný proces spojlerov vyzerá u firmy CARZONE SPECIALS nasledovne:

preview

preview
Firma Carzone Specials bola založená v roku 1972 a dnes má niekoľko sídiel. Vedenie sa nachádza v Belgicku, výroba v poľskom meste Rawa Mazowiecka, juhozápadne od hlavného mesta Varšava. V súčasnosti zastrešuje všetky náležitosti firemná skupina HERCO (HSM – Herco Styling & Manufacturing). Celkový počet zamestnancov činí 72 osôb, väčšina z nich sa, samozrejme, venuje priamo výrobe. Denne takto firma CARZONE SPECIALS vyrobí vyše 100 ks spojlerov. Výrobné priestory majú celkovú rozlohu zhruba 2 000 metrov štvorcových. Všetky sklady sú kompletne klimatizované, aby sa výrobky udržali v čo najlepšej kvalite. Všetky diely sú certifikované a homologované v krajinách EÚ, spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky TÜV a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Ford / Model: Fiesta MK5
Značka: BMW / Model: 3 / Typ: E36


Značka: Citroen / Model: Xsara
Značka: Fiat / Model: Punto / Typ: III


Značka: Alfa Romeo / Model: 147
Značka: Peugeot / Model: 307cc


Značka: Honda / Model: Civic
Značka: Opel / Model: Astra Coupé


Značka: Peugeot / Model: 206
Značka: Seat / Model: Leon


Značka: Renault / Model: Megane II
Značka: Seat / Model: Ibiza


Značka: VW / Model: Golf 3
Značka: Citroen / Model: C4...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Tu sme vám pripravili ešte trošku Carzoňáckej erotiky:Kompletná ponuka firmy Carzone Specials je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu CARZONE SPECIALS 2005 + MAGAZINE 2005. Táto tuningová učebnica + erotický šlabikár na takmer 130 stranách môžu byť Vaše len za 99,- Sk. Objednajte si tento katalóg a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Carzone Specials si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa Carzoňákom vydarilo Fiat Stilo? Ľúbi sa vám? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak sa chcete o firme Carzone Specials a ich výrobkoch dozvedieť ešte viac, tak mrknite aj na stránky nášho partnera:

CARZONE SPECIALS


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Carzone Specials vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 13464x    hodnotenie: 37/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt