support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo ferrari Extravagantné disky kolies pre žlté Ferrari 599 GTO od WHEELSANDMORE logo ferrari

Extravagantné disky kolies pre žlté Ferrari 599 GTO od WHEELSANDMORE

21.Jan.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Kto si dokáže kúpiť Ferrari 599 GTO a zároveň si dokáže sám pre seba povedať, že tomu ešte niečo chýba a teda nie je s ním úplne spokojný, ten sa musí mať v živote veľmi dobre. Prečo si niekto nechá upraviť takú nádheru akou Ferrari 599 GTO zaručene je? Sme len ľudia a teda individualizmus je v tomto prípade na mieste. Takýto klenot je možné zveriť do rúk len naozajstnému profíkovi, ktorý má v tom čo robí 110 percentné jasno. Dámy a páni, firma Wheelsandmore.

Už len samotné vlastníctvo auta ako je Ferrari 599 GTO dá o svojom majiteľovi čo to vedieť. Také auto si kúpi len skutočný labužník nežijúci podľa všeobecných pravidiel. Limitovaný počet kusov, vysokootáčková pohonná jednotka V12 s objemom šesť litrov, neskutočne dobrý dizajn a duch automobilky Ferrari – to sú veci, ktoré sa dejú len raz život. Táto road legal kráska odvodená od nie-road legal verzie 599XX produkuje masakrálnych 670 koní (493) pri 8250 ot./min. a 620 Nm. Stačilo, ďakujem.

WHEELSANDMORE FERRARI 599 GTO


Takéto auto ako už bolo spomenuté musí mať v rukách niekto, kto sa vyzná a má vkus. Nemecký špecialista Wheelsandmore má v portfóliu také projekty, že by sa jednému ani len nesnívalo – Audi, AMG, Landrover, Lambo, Bentley atď. A to je len zlomok úspechov tejto firmy. Do zoznamu sa najnovšie zapísalo jedno úžasné Ferrari 599 GTO, s ktorým sa pohrali tie najcitlivejšie ručičky.

Badateľná je okamžite zmena farby vozidla do ostrej žltej, ktorej dokonale sekundujú čierne doplnky vo forme pruhov, strechy, mriežok a luxusných trojdielnych kolies. Takto úžasná kombinácia sa ozaj nepodarí každému..Na nápravách tohto projektu si svoje miesto našli trojdielne kované ultraľahké disky Wheelsandmore 6Sporz. Ich váha je takmer identická s továrenskými Ferrari diskami. Rozmerovo sú na tom celkom odvážne – vpredu 9x21 s pneu 245/30, vzadu 12,5x21 s pneu 345/25. Ich paťlúčové stredy sú čierne, lem je rovnako žltý ako karoséria auta. Auto má pre uľahčenie života nainštalovaný kit dvihnutia podvozku konkrétne o 3,5cm.

To, čo na prvý pohľad nevidno je nielen zvukový prejav toho 12 valcového čuda. Jeho apetít po vysokých otáčkach bol podporený ďalšími 45 konskými silami a 45 Nm inštaláciou nového výfukového systému a prispôsobením riadiacej jednotky. Úžasné!

ferrari 599 gto wheelsandmore

ferrari 599 gto wheelsandmore

ferrari 599 gto wheelsandmore

ferrari 599 gto wheelsandmore

ferrari 599 gto wheelsandmore

ferrari 599 gto wheelsandmore

novitec logo

Firmu Wheelsandmore asi nepozná veľa z vás, pretože je to relatívne mladá firma z Nemecka, ktorá sa ale svojim portfóliom môže pokojne zaradiť medzi svetovú, resp. nemeckú špičku.

Náplňou jej práce je predovšetkým vývoj a následná výroba luxusných, napríklad diamantmi vykladaných ultraľahkých zliatinových diskov, špičkových brzdových systémov, podvozkov a motorových dielov ako sú chladiče, chiptuning atď. Už len samotná prezentácia produktov je ozaj úchvatná a ak máme byť úprimní, tak si myslíme, že aj kvalita bude minimálne na takom istom stupni.

Ako sa vám pozdáva toto Ferrari 599 GTO v úprave od tunerov z firmy WheelsAndMore ?


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy WHEELSANDMORE, tak navštívte našu podstránku:

WHEELSANDMORE tuning


Ostatné úpravy áut značky Ferrari nájdete v zozname našich článkov tu:

FERRARI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Milan Dzadík
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 21971x    hodnotenie: 11/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt