support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo seat Exteriérová úprava aj zvýšenie výkonu pre Seat Leon FR od JE Design logo seat

Exteriérová úprava aj zvýšenie výkonu pre Seat Leon FR od JE Design

14.Feb.2017
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemecký úpravca JE Design špecializujúci sa na tuning modelov koncernu Volkswagen Group oslavuje tento rok svoje 25. výročie a preto začína vo veľkom štýle. Jednou z prvých úprav roku 2017 je Seat Leon FR, ktorý dostal výraznejší bodykit, vyšší výkon a vybrať si môžete aj vylepšenia podvozkovej časti.

JE Design upravil Seat Leon FR a dodáva mu vyšší výkon a odvážnejší vzhľad


Seat Leon s prívlastkom FR ponúka športovejší a atraktívnejší vzhľad. Ak by vám to ale nestačilo, siahnuť môžete po najnovšom bodykite od JE Design, ktorý je presne navrhnutý práve pre tento model. Hlavným lákadlom sú rozšírené blatníky, ktoré Seatu Leon FR dodajú majestátnejší a nekompromisnejší vzhľad. Takto vybavený Leon dokonca podľa nás pôsobí ešte športovejšie než ostrá verzia Cupra.

Okrem rozšírených blatníkov pripravili v JE Design aj trojdielny predný nárazník, bočné prahy a výraznejší zadný nárazník s difúzorom. Zaujímavým prvkom je aj zadný spojler, ktorý je možné nastaviť do troch rôznych polôh - Highspeed, Race a Race+. Zadný spojler je teda aktívnym aerodynamickým prvkom, ktorý môžete prispôsobiť aktuálnym potrebám.

Čo sa týka optického tuningu, v JE Design opäť odviedli kus veľmi dobrej práce. Nevenovali sa však iba vizuálnej stránke tohto hatchbacku. K dispozícii je nová koncová časť výfukov s väčšími tlmičmi a výraznejšími koncovkami. „Kameň na kameni“ neostal ani v prípade priestoru pod prednou kapotou. Pre motor 2.0 TDI ponúkajú úpravu riadiacej jednotky, vďaka ktorej sa výkon vyšplhá až na 220 koní/162 kW a maximálny krútiaci moment na 430 Nm. V praxi to znamená okrem iného aj zlepšenie akcelerácie, šprint z 0 na 100 km/h zvládne takto upravený Seat Leon už za 7,2 sekúnd.

seat leon fr je design

V úvode sme spomenuli aj vylepšenie podvozka. V tomto ohľade je k dispozícii set KW DCC, ktorý je určený pre modely vybavené továrenským systémom DCC a umožní zníženie až o 45 mm. Záverom sa ešte na skok vráťme k zovňajšku a spomeňme, že priestor pod rozšírenými blatníkmi zdobia výrazné zliatinové disky s priemerom 20 palcov. S takouto výbavou a odvážne spracovaným bodykitom sa Seat Leon FR nestratí ani na okruhu.

seat leon fr je design

seat leon fr je design

seat leon fr je design

seat leon fr je design

Pokiaľ si chceš aj ty takto upraviť svoje auto, kontaktuj nás, radi ti pomôžeme:

cobra tuning kontakt


Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy JE Design sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých doplnkoch jedná o náročnejšie montáže, tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník spojlerov a diskov JE DESIGN si stiahnite tu:

preview
download
[ 352 KB ]
Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetko od firmy JE Design si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


preview
Firma JE DESIGN sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou tuningových doplnkov pre koncernové značky AUDI, SEAT a VW. Ťažisko je najmä v oblasti dizajnových aerodynamických exteriérových úprav vo forme rôznych spojlerov a plastov. Tieto firma vyrába buď z PU RIM (tvrdený polyuretán) alebo ABS-plastu (vákuovo vstrekované a lisované plasty). Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein). Vzhľadom na vysokú kvalitu výroby a využitie CAD-CAM technológie výroby plastov, JE DESIGN začal prednedávnom vyvíjať aj aerodynamické produkty pre iných známych úpravcov na svetovom trhu.

Produktový katalóg JE DESIGN na stiahnutie:
(PDF dokument)
preview
download
[ 6,3 Mb ]


Tvoj názor na celkovú úpravu pre Seat Leon FR od Je Design ? Nech sa páči, hlasuj:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy JE-Design, tak navštívte našu podstránku:

JE-DESIGN tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Seat vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

SEAT tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2746x    hodnotenie: 1.3/5, 3 hodnotenia


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt