support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo ferrari Erotické Ferrari 458 Italia od Anderson Germany – sexy karbónová edícia logo ferrari

Erotické Ferrari 458 Italia od Anderson Germany – sexy karbónová edícia

20.Dec.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ešte v tomto roku (2011) Anderson Germany pochádzajúci z Nemecka priniesol svoj krvilačný projekt v podobe čierno-čierneho Ferrari 458 Italia, ktorého hlavným stavebným prvkom bol orgazmický materiál zvaný karbón. Čo čert a chute úpravcu nechceli, na svete je ďalšia Italia upravená firmou Anderson Germany, tentokrát však v mierne odlišnom, no taktiež erotickom šate.

Ferrari 458 Italia, takto sa volá hrdý nástupca populárneho a obľúbeného modelu F430, ktorého výroba skončila, pre niektorých bohužiaľ v roku 2009. Model 458 Italia má veľa spoločných čŕt so svojim predchodcom, no v podstate sa jedna o dizajnovo úplne nový počin z talianskeho Maranella. Nový model má výrazné športové línie podtrhnuté podlhovastými prednými svetlometmi, ktoré po novom pôsobia naozaj vynikajúco a sprostredkúvajú tak okoloidúcim skvelý vizuálny zážitok. Pininfarina nestráca na kvalite ani zďaleka!

O pohon tejto štvorkolesovej krvilačnej nádhery sa stará 4,5-litrový V8 motor používaný aj vo vozidlách Maserati, ktorý dosahuje výkon 570 konských síl (420 kW) pri maximálnych 9000 ot./minútu! a 540 Nm. Toto je jediný motor s najvyšším točivým momentom na jeden liter objemu – 113 Nm. Avšak je viac než jasné, že v prípade akéhokoľvek úpravcu, neostane táto hodnota nezmenená. A tak sa aj stalo …

ANDERSON GERMANY FERRARI 458 ITALIA


Úpravca opatril toto nádherne biele Ferrari množstvom čiernych doplnkov, ktoré spolu dokonale ladia a vytvárajú tak nádhernú pastvu pre oči. Anderson Germany sa netají tým, že s veľkou obľubou používa pri stavbe svojich projektov vyššie spomenutý karbón a ináč to nebolo ani v prípade tejto bielej nádhery. Z tohto ultraľahkého a sexy materiálu je vyrobený predný lip spolu s otvormi predného nárazníka, výduchy predných blatníkov, rozšírené prahyb>, decentný lip kufra, výduchy krytu motora, ako aj výduchy zadných bočných okien.

Začatá kombinácia bielej a čiernej tak pokračovala ďalej úpravou ostatných dielov karosérie, ktoré boli potiahnuté karbónovou fóliou. Za obeť tak padla predná kapota, strecha, spätné zrkadlá, kľučky dverí, v zadnej časti to bol ďalej kufor a difúzor. K celku sa pridali už len zatmavené zadné svetlomety a fólie na oknách. K dokonalosti ešte prispeli ešte luxusné disky s bielymi limcami a karbónovými stredmi vo veľkosti 9x21 palcov vpredu a 12x22 palcov vzadu! Úpravca si za dizajn tohto projektu zaslúži jedno megalomanské plus!

Po dokončení dizajnu sa úpravca mohol trochu povenovať aj technickej stránke auta. Vozidlo bolo znížené ťažisko vďaka športovému podvozkovému kitu a pod zadnú kapotu boli nahnané dodatočné koníky. Konkrétne 53 koní naviac vďaka športovému výfuku s troma úrovňami hlasitosti a modifikovanému softwaru riadiacej jednotky.

ferrari 458 italia anderson germany

ferrari 458 italia anderson germany

ferrari 458 italia anderson germany

ferrari 458 italia anderson germany

anderson germany logo

Ferrari 458 Italia - tuning od firmy Anderson Germany v galérii:Váš názor na Ferrari 458 Italia od Anderson Germany ? Nech sa páči, hlasujte:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Anderson Germany, tak navštívte našu podstránku::

ANDERSON GERMANY


Viac informácií k možným úpravám áut značky Ferrari vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

FERRARI tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3638x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt