support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo elektrony Športové elektróny - hliníkové disky s rozmermi od 16“ po 23“ od Eta Beta logo disky

Športové elektróny - hliníkové disky s rozmermi od 16“ po 23“ od Eta Beta

21.Apr.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Letná sezóna sa už blíži a ak pre svoje auto zháňate štýlové disky s pôsobivým dizajnom a špičkovou kvalitou, určite nevynechajte ponuku talianskeho výrobcu Eta Beta. Tieto kolesá sú navrhované s tradičným talianskym zmyslom pre dizajn a ladné krivky so športovo-elegantným nádychom dodajú vášmu autu poriadnu iskru. Hodia sa prakticky pre všetky kategórie osobných vozidiel a vyrábané sú v rôznych rozmeroch. Dnes vám predstavíme ponuku týchto štýlových zliatinových diskov.

Výber správnych diskov je dôležitou súčasťou úprav zovňajška, nevraviac o tom, že správne zvolené disky dokážu vhodne podtrhnúť charakter vášho auta a dodať mu nezameniteľný štýl. Na trhu je množstvo rôznych výrobcov, rovnako ako aj množstvo rôznych druhov, či už sa na to pozeráme z hľadiska kvality materiálu, či samotného dizajnu. Najmä na ten stavila aj talianska spoločnosť Eta Beta, kde majú za sebou viac než 36 rokov skúseností s výrobou a navrhovaním ľahkých zliatinových kolies. Dopriať ich môžete aj svojmu autu, vyrábané sú totiž pre všetky triedy osobných motorových vozidiel. Napríklad disky Eta Beta s označením Dakar sú určené špeciálne pre kategóriu SUV. Nie sú však zďaleka jediným modelom, ktorý sa bude vozidlám tejto kategórie hodiť, pri výbere sa teda môžete riadiť čisto vašim vkusom.

Štýlové talianske disky Eta Beta – elektróny s rôznym dizajnom a s rozmermi 16" / 17" / 18" / 19" / 20" / 21" / 22" / 23"


Disky Eta Beta sú charakteristické svojim elegantným športovým dizajnom, ktorý vášmu autu dodá skutočný šmrnc. Ak ste vyznávačom viaclúčového dizajnu, určite vás zaujme rada kolies s názvom Piuma, ktoré sú vyrábané v striebornom, čiernom a špeciálne leštenom čiernom prevedení. Tieto disky sa vyznačujú neobyčajnou pevnosťou a športovým vzhľadom vďaka deleným lúčom. Disky Eta Beta Piuma sú vyrábané s priemerom 18, 19, 20 a 22 palcov. K dispozícii sú tieto kolesá aj v špeciálnom kovanom prevedení, pri ktorom zaujme najmä vrchný lesk jednotlivých lúčov.

Ak patríte medzi vyznávačov päťlúčových diskov, tak v ponuke sú pre vás pripravené disky z rady Uriel. V rámci nej máte veľmi široké možnosti výberu z rôznych typov. Dodávané sú nielen v štýlovom striebornom a čiernom prevedení, ale pripravené sú aj s matným čiernym a brúseným strieborným povrchom. Ak by ste si z týchto dvoch možností nevedeli vybrať, pripravený je aj model kombinujúci oba varianty. V Eta Beta do svojej ponuky zaradili aj disky Uriel X, ktorých stredová časť je vyrobená z pevnej nehrdzavejúcej ocele. Nielenže tieto disky lepšie vyzerajú, ale sú aj o niečo pevnejšie. Zliatinové disky Eta Beta Uriel a Uriel X sú vhodné skôr pre väčšie vozidlá a vyrábané sú s priemerom 20, 22 a 23 palcov.

Pre vyznávačov päťlúčového dizajnu s menším priemerom kolies je pripravený model Rochel, ktorý je taktiež vyrábaný vo farbe striebornej metalízy, čiernej a „keramickej“ kombinujúcej s lešteným povrchom lúčov a matným svetlým okolím. Rovnako ako v prípade predchádzajúcich diskov aj v prípade týchto je dostupný variant Rochel X, ktorý sa odlišuje stredovou časťou z pevnej ocele. Disky Eta Beta Rochel sú dostupné pre širšiu radu vozidiel a vyrábané sú s priemerom 16, 17, 18, 19 a 20 palcov. Po diskoch Rochel X zas môžete siahnuť, ak je priemer kolies vášho auta aspoň 17 a maximálne 20 palcov.

Ak pre svoje auto hľadáte iné päťlúčové disky, spoločnosť Eta Beta má vo svojom sortimente ďalšie zaujímavé kúsky. Ide o modely s označením Sirio, Jofiel, Tettsut a Alnair. Aby sme sa ale nevenovali iba diskom v tomto štýle, pozrime sa aj na trojdielny model Eta Beta Krone.

Trojdielne elektróny Eta Beta Krone predstavujú dokonalý typ, ak chcete svoje auto ozdobiť luxusne pôsobiacimi diskami. Ako si už môžeme odvodiť zo samotného názvu, tieto disky majú autu „nasadiť korunu“. Vyrobené sú z kvalitnej odľahčenej zliatiny a charakteristické sú svojim lesklým chrómovým límcom. Matná strieborná stredová časť zas príjemne zvýrazňuje ich celkovú eleganciu. Vhodné sú pre vozidlá so 17, či 18-palcovými kolesami.

Hlavné VÝHODY diskov Eta Beta:
- veľmi veľký výber z rôznych modelov
- dostupné pre všetky triedy osobných motorových vozidiel
- pevná zliatina kombinovaná s ušľachtilými materiálmi
- športovo-elegantný taliansky dizajn
- dostupné v striebornom, matnom čiernom a leštenom prevedení


športové hliníkové disky elektróny taliansky dizajn styling eta beta

Športové hliníkové disky (elektróny) ETA BETA si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


eta beta logo

Eta Beta


Talianska spoločnosť Eta Beta sa vývoju a výrobe diskov venuje už viac než 36 rokov a v súčasnosti patrí medzi tých najlepších výrobcov zliatinových diskov. Milióny predaných diskov tejto značky po celom svete sú známkou, že ide o mimoriadne kvalitné produkty. Elektróny Eta Beta sú po výrobe podrobené komplexnému testovaniu – röntgenom, chemickými testami, rotovaním, či simulovaním nárazu. Disky Eta Beta sú dokonalým spojením ladného talianskeho dizajnu a technickej dokonalosti.

Ako sa vám pozdávajú športové hliníkové disky od talianskeho výrobcu ETA BETA ? Hlasujte tu:Ak chcete ešte viac informácií ohľadom diskov a elektrónov, tak navštívte našu podstránku:

ELEKTRÓNY & DISKYViac informácií k výrobkom ETA BETA Vám radi poskytneme. Produkty od ETA BETA nájdete na našej podstránke:

ETA BETA


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 14209x    hodnotenie: 18/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt