support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo disky 20-palcové elektróny GAMBIT - disky od Schmidt pre Porsche Boxster logo porsche

20-palcové elektróny GAMBIT - disky od Schmidt pre Porsche Boxster

31.Oct.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemecká firma Schmidt Revolution sa stala známou najmä vďaka širokej ponuke kvalitných zliatinových diskov. Značnú popularitu si získali aj medzi tunermi a spoločnosť si vždy poctivo vyberá, na akých autách svoje nové produkty predvedie. Diskami s označením Gambit bolo obdarované štýlové Porsche Boxster, ktoré ale dostalo do vienka aj ďalšie úpravy.

Ponuka zliatinových diskov pre športové modely je skutočne široká, no paradoxne z tak veľkého množstva si nemusí byť vôbec jednoduché vybrať. Na trhu nájdete aj medzi kvalitnými výrobcami nespočetné množstvo rôznych prevedení a tvarov. Okrem pevnosti a nízkej hmotnosti je totiž práve vzhľad významnou požiadavkou a aspektom pri ich výbere.

Disky Schmidt Revolution Gambit sú predovšetkým pre športové modely


Spoločnosť Schmidt Revolution opäť rozširuje ponuku svojich diskov o model s označením Gambit. Dostupné budú s priemerom 19 a 20 palcov, pričom na výber je aj z rôznych prevedení povrchu. K dispozícii je čierne a strieborné prevedenie. Pri 20-palcovej variante si navyše môžete zvoliť aj matnú čiernu verziu. Fantázii sa však medze nekladú a v Schmidt Revolution sú ochotní vyhovieť aj iným požiadavkám na farbu. Zadarmo to však určite nebude. Od samotných diskov sa ale poďme pozrieť na špičkovo vyzerajúci showcar.

Porsche Boxster so sklápateľnou strechou dostalo za úlohu predviesť nové disky od spoločnosti Schmidt Revolution. K jeho sivej metalíze a atraktívnej červenej plátenej streche padnú ako uliate a na tomto malom športiaku vôbec nepôsobia rušivo. V tomto prípade sme svedkami jemnej práce úpravcov, ktorí použili podložky pod kolesá a nastavenie odklonu na to, aby kolesá perfektne vypĺňali priestor pod blatníkmi. Aj to je jeden z dôvodov prečo vyzerajú 20-palcové disky Gambit na Porsche Boxster tak dobre.

Pre úplnosť dodajme, že Boxster má vpredu obuté pneuamatiky s rozmerom 245/30 a vzadu s rozmerom 285/30. Okrem samotného osadenia diskov sa v Schmidt Revolution rozhodli pre športovú podvozkovú sadu Eibach. Tá priblížila Porsche Boxster k zemi až o 30 mm.

porsche boxster elektrony gambit schmidt revolution

porsche boxster elektrony gambit schmidt revolution

porsche boxster elektrony gambit schmidt revolution

porsche boxster elektrony gambit schmidt revolution

porsche boxster elektrony gambit schmidt revolution

porsche boxster elektrony gambit schmidt revolution

porsche boxster elektrony gambit schmidt revolution

Porsche Boxster s obutými diskami Gambit od nemeckého výrobcu Schmidt:

schmidt logo

SCHMIDT REVOLUTION


Spoločnosť Schmidt Revolution pochádzajúca z nemeckého Bad Segebergu je lídrom v produkcii kvalitných odľahčených diskov.
Firma vznikla v roku 1985 a celý čas až dodnes sa venuje výrobe vysokokvalitných diskov. V portfóliu tejto prestížnej firmy nájdeme najrôznejšie dizajny jedno-, dvoj- a trojdielnych diskov – retro, street, show, a iných. Všetko od veľkostí 13" až po veľkosti rozmerov diskov 23 palcov.
Dôkazom o tom, že sa firma prispôsobuje požiadavkám trhu svedčia tiež aplikované najnovšie technológie vo výrobe ako technológia Radinox a DurChrome povrchová úprava.

Vaše hodnotenie pre obutie Porsche Boxter od Schmidt Revolution v podobe 20" elektrónov Gambit ? Hlasujte tu:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Schmidt Revolution, tak navštívte našu podstránku:

SCHMIDT REVOLUTION tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Porsche vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

PORSCHE tuning


Viac informácií všeobecne k hliníkovým, zliatinovým diskom vám radi poskytneme. Zoznam článkov o elektrónoch nájdete tu:

ELEKTRÓNY & DISKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3299x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt