support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo disky Odolné a prvotriedne päťlúčové disky (elektróny) XS5 od Schmidt Revolution logo vw

Odolné a prvotriedne päťlúčové disky (elektróny) XS5 od Schmidt Revolution

23.Jul.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Disky s päťlúčovým dizajnom patria medzi osvedčené spôsoby ako svojmu autu dodať iskru a športový štýl. Bezpochyby sa vám to podarí aj novými diskami s označením XS5 od nemeckého výrobcu Schmidt Revolution. Nenájdete na nich žiadne komplikované tvary, ale len čisté línie zladené do perfektného celku. Ukážeme vám niekoľko zaujímavostí, ktorými sa táto nová kolekcia môže pochváliť.

Disky XS5 Schmidt Revolution: kvalitné disky z Nemecka


Ak ste už niekedy vyberali kolesá pre svoje auto, značku Schmidt Revolution určite poznáte. Ide o výrobcu zo severného Nemecka špecializujúceho sa práve na výrobu vysokokvalitných zliatinových diskov. V podaní tejto spoločnosti ide v niektorých prípadoch o skutočne majstrovské kúsky. Sadu diskov dokáže producent prispôsobiť požiadavkám konkrétneho zákazníka a jeho autu. Elektróny XS5 od Schmidt Revolution sú navyše dostatočne pevné a vhodné aj vtedy ak plánujete napríklad nastavovať odklon kolies. Pozrime sa na to, aké varianty a pre ktoré modely sú k dispozícii.

Disky XS5 Schmidt Revolution prichádzajú štandardne v dvoch prevedeniach – striebornom svetlom s výrazným chrómovým limcom a lesklom čiernom s výrazným elegantným nádychom. Zmeniť farbu diskov však v prípade potreby nebude robiť žiadnemu tunerovi ťažkosti. V každom prípade sa tieto kolesá vďaka svojmu výraznému profilu postarajú o dokonalý lesk a zvýraznenie športového potenciálu vášho auta. Lesklý povrch stredovej časti každého disku bol navyše tak prepracovaný, aby bol odolnejší voči nečistotám z brzdových kotúčov a ciest. Odolnosť týchto diskov sa teda neprejavuje iba ich pevnou konštrukciou ale aj spracovaním povrchu.

Päťlúčové jednodielne disky Schmidt Revolution XS5 sa hodia nielen športovým a upraveným vozidlám, ale aj tým úplne najbežnejším. Výrobca si na ich prezentáciu vybral najnovší VW Golf VII GTI, ktorému naozaj seknú. Disky XS5 sú vyrábané so šírkou 8,5 a 9-palcov, vhodné budú teda nielen pre VW Golf ale aj Opel Corsa, Audi A3, Audi TT či ostatné podobné modely. Ak túžite po ešte širšom kolese nie je problém – disky XS5 budú dostupné aj so šírkou 10,5-palca. Päťlúčové športové elektróny Schmidt Design XS5 sú dostupné s priemerom až do 20-palcov.

disky xs5 schmidt revolution

disky xs5 schmidt revolution

disky xs5 schmidt revolution

disky xs5 schmidt revolution

disky xs5 schmidt revolution

schmidt logo

SCHMIDT REVOLUTION


Spoločnosť Schmidt Revolution pochádzajúca z nemeckého Bad Segebergu je lídrom v produkcii kvalitných odľahčených diskov.
Firma vznikla v roku 1985 a celý čas až dodnes sa venuje výrobe vysokokvalitných diskov. V portfóliu tejto prestížnej firmy nájdeme najrôznejšie dizajny jedno-, dvoj- a trojdielnych diskov – retro, street, show, a iných. Všetko od veľkostí 13" až po veľkosti rozmerov diskov 23 palcov.
Dôkazom o tom, že sa firma prispôsobuje požiadavkám trhu svedčia tiež aplikované najnovšie technológie vo výrobe ako technológia Radinox a DurChrome povrchová úprava.

Ako sa vám pozdávajú jednodielne športové elektróny XS5 od Schmidt Revolution ? Nech sa páči, hlasujte tu:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Schmidt Revolution, tak navštívte našu podstránku:

SCHMIDT REVOLUTION tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VW tuning


Viac informácií všeobecne k hliníkovým, zliatinovým diskom vám radi poskytneme. Zoznam článkov o elektrónoch nájdete tu:

ELEKTRÓNY & DISKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8947x    hodnotenie: 17/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt