support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo tesla Elektromobil Tesla model S v profi úprave od Brabusu so zrýchlením 3,2s na 100km/h logo tesla

Elektromobil Tesla model S v profi úprave od Brabusu so zrýchlením 3,2s na 100km/h

24.Nov.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Patríte medzi priaznivcov inovatívnej automobilky Tesla? Ak áno, určite sa vám bude páčiť najnovší počin spoločnosti Brabus. Teraz sa totiž zamerali práve na jeden z najžiadanejších elektromobilov na svete - Teslu Model S. Ak by ste od Tesly žiadali ešte športovejšie prejavy, vo firme Brabus vám veľmi radi vyhovejú.

Teslu Model S vám určite nemusíme nejako zvlášť predstavovať. Niekoľko kúskov sa už preháňa aj po slovenských cestách a to aj napriek tomu, že Model S nie je práve najlacnejší. To, čo však Tesla Model S ponúka je viac než zaujímavé a platí to dvojnásobne, ak sa tomuto elektromobilu povenuje jeden z popredných svetových úpravcov.

Základom pre úpravy v dielňach Brabus sa stal model P85D, ktorý sa v sériovom naladení môže pochváliť výkonom 568 kW/772 koní. Vzhľadom na techniku, ktorou je Tesla vybavená, sa úpravcovia do zvyšovania výkonu už nepúšťali. Ostatne, Tesla Model S je naozaj dostatočne výkonný a svojimi parametrami jednoducho absolútne dostačuje väčšine bežných šoférov. Veď už len dodajme, že zrýchlenie z 0 na 100 km/h zvládne tento model už za 3,2 sekundy.

Tesla Model S Brabus prichádza s upraveným zovňajškom


Úpravcovia z Brabusu teda svoju pozornosť orientovali predovšetkým na zovňajšok tohto modelu. Novinkou je celý set aerodynamických doplnkov z karbónu, ktoré ešte viac zvýrazňujú športové ambície Tesly. Set vizuálnych doplnkov tvorí lišta predného nárazníka, lemovanie otvorov v nárazníku, decentný zadný spojler a kryty bočných výduchov. Zmenila sa aj farba karosérie, Brabus obliekol Tesle slušivú matnú fóliu v modrom prevedení. Celkovo veľmi dobrý dojem zo zovňajška dotvárajú aj 21-palcové disky Monoblock Y Platinum Edition.

tesla model s brabus

Niekoľko zmien vidno aj v interiéri a tú prvú si všimnete už pri nastupovaní. Prahy dverí sú totiž zdobené oceľovými lištami s podsvietením a označením úpravcu. Zmenilo sa tiež podsvietenie interiérových prvkov z bieleho na modré. Nové je tiež čalúnenie, pričom zákazník má na výber z rôznych kombinácií kože, alcantary, dreva a karbónu. Prepracovaná bola aj stredová konzola, ktorej síce tiež dominuje veľký displej, ale zároveň ponúka viac úložných priestorov.

tesla model s brabus

Spoločnosť Brabus zároveň dodáva, že v rámci tuning programu Brabus Zero Emissions sa dočkáme aj ďalších upravených elektromobilov.

tesla model s brabus

tesla model s brabus

tesla model s brabus

tesla model s brabus

tesla model s brabus

tesla model s brabus

brabus logo

Zero Emission 2015 Tesla Model S P85D By BRABUS! - IAA Frankfurt 2015:Váš názor na Tesla model S v úprave od nemeckého špecialistu BRABUS ?Chcete sa dozvedieť viac o úpravách značky BRABUS? Navštívte našu podstránku:

BRABUS tuning


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

Tesla tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2232x    hodnotenie: 1/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt