support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

„Dynamik“ - zadné vzperné ramená pre Hondu Civic

„Dynamik“ - zadné vzperné ramená pre Hondu Civic

13.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ďalšou novinkou od firmy Dynamik sú zadné spodné vzperné ramená konkrétne pre HONDU Civic !!!. Tieto pomôcky slúžia k lepšej stabilite podvozka a jeho spevneniu. Využívajú ich hlavne jazdci v športových automobiloch. Dynamik ponúka spevnenia pre spodnú zadnú časť podvozku Civicov. Samotný kit zahŕňa 2 kusy vzperných ramien. Dynamik má kity pre dve modelové prevedenia a to pre Civic z roku 92 až 95 a druhý je určený pre modely Civic z roku 96 až 2000. Sú vyrobené z superľahkého Duralu (hliníková zliatina) a elegantne tvarované. Konštrukčne sú riešené veľmi účelne pre výbornú podpornú stabilitu podvozkového systému Civica.

Obrázky vzperných ramien pre Civica sme Vám priložili sem:


V ponuke máme pre vás nasledovné doplnky:

Popis doplnkuMOC s DPH
- „DYNAMIK“ – vzperné ramená pre Honda Civic:: 6.990,-Sk / sada (2 ks)

Produkty značky Dynamik sú skutočne výnimočné. Dúfame preto, že sa tieto vzperné ramená budú páčiť všetkým majiteľom danej značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom podvozkového tuningu. Dodacie lehoty na tieto doplnky sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ je daný tovar vyrobený. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri týchto výrobkoch jedná o náročnejšie aplikácie, tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

„Dynamik“ vzpery na Civica si môžete u nás objednať rovno tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


Okrem takýchto zadných výstuh sa často montujú do áut aj rôzne iné rozpery, vzpery, stabilizátory, ktorých účelom je najmä spevnenie celkovej karosérie auta. Tá sa totiž pri zaťažení deformuje, čo môže viac či menej vplývať aj na presnosť vedenia kolies. Jednoznačným riešením je v tomto prípade použitie rozpier karosérie. Základom sú zvyčajne pre tunerov priečne, horné výstuhy preväzujúce horné uloženia vzpier PcPherson prednej nápravy. Tieto rozpery je vidno často krát pod kapotou každého riadne tunovaného vozidla na zraze. Vyrábané sú zvyčajne z ocele (lacnejšie) alebo hliníkových zliatin ako napr. Dural (drahšie). V krajine neobmedzených možností (áno, opäť v USA) si potrpia tuneri aj na materiáloch ako Titan, Carbon (uhlíkové vlákno) alebo Kevlar. Farba takej vzpery (zvyčajne sú oceľové vzpery červené a hliníkové leštené alebo anodizované) je už iba optickým doladením v motorovom priestore auta. Okrem prednej vzpery výrobcovia (FK, WIECHERS, MATTIG, OMP, SANDTLER a iné) ponúkajú vo svojom sortimente aj spodné a obdobné zadné vystuženia karosérie a náprav.

Príklady rôznych vzpier v aute uvádzame v týchto obrázkoch:


Rôzne stabilizačné športové rozpery si môžete u nás objednať rovno tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)„Dynamik“ ramená ako aj ostatné vzpery si môžete kúpiť aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Tí, čo jazdíte na Civicoch, čo hovoríte vy na tieto výrobky? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácii k tejto novinke a možným aplikáciám vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8864x    hodnotenie: 14/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt