support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

„Dynamik“ - hliníkové sacie kity

„Dynamik“ - hliníkové sacie kity

09.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Máme tu opäť jednu novinku pre motory vašich áut od firmy Dynamik. Ide o kompletnú ponuku ALU tuningových sacích komponentov pre montáž univerzálnych filtrov. Sú to špeciálne sady určené pre konkrétne autá. Každá sada obsahuje kompletné príslušenstvo pre montáž (okrem filtra) a je tvarovaná pre určitý typ auta tak, aby filter čo najlepšie využil motorový priestor a zaistil dostatočný prísun studeného vzduchu. Sú teda konštruované a vyrobené tak, aby svojou prítomnosťou v motorovom priestore nezavadzali ostatným súčiastkam.

Tieto sacie komponenty majú takmer luxusný dizajn. Ich lesk a kvalita majú za následok väčší pôžitok z pohľadu do motorového priestoru. Na tieto sacie komponenty možno nasadiť napr. vysokovýkonné profesionálne filtre GREEN alebo K&N. Kombináciou doplnkov od DYNAMIK, t.j. minule spomínaných olejových nádrží (oil tanks) s týmito lesklými sacími doplnkami, skrášlite motorový priestor vášho auta.

Máme pre vás zopár ilustračných fotografií týchto luxusných sacích kitov. Nech sa páči sem:


V ponuke máme pre vás nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- „DYNAMIK“ – sacie kity pre rôzne autá: už od cca. 1.600,-Sk / sada

Produkty značky Dynamik sú skutočne výnimočné. Dúfame preto, že sa tieto sacie kity budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom motorového tuningu. Dodacie lehoty na tieto doplnky sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ je daný tovar vyrobený. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri týchto výrobkoch jedná o náročnejšie aplikácie, tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Všetky „Dynamik“ sacie kity si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


Potrebné super športové filtre GREEN pre tieto sacie kity si môžete tiež nakúpiť na našom webe tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Sacie kity „Dynamik“ si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Čo hovoríte vy na tieto výrobky? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácii k tejto novinke a možným aplikáciám vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7526x    hodnotenie: 6/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt