support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo sedacky Detská autosedačka SPARCO Seggiolino - športové autosedačky pre deti logo sedacky

Detská autosedačka SPARCO Seggiolino - športové autosedačky pre deti

20.Sep.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Každý rodič túži po tom, aby bolo jeho dieťa v bezpečí, obzvlášť v cestnej premávke. Detské autosedačky sú teda jedným z najžiadanejších bezpečnostných prvkov pre dieťa, pokiaľ ide o jazdu motorovým vozidlom. Na trhu je pomerne veľké množstvo výrobcov detských autosedačiek, no len malé percento z nich tomu naozaj rozumie. Ak chcete pre svoje dieťa praxou overené len to najlepšie, obzrite sa po detskej autosedačke od renomovaného výrobcu Sparco!

DETSKÁ AUTOSEDAČKA – BEZPEČNOSTNÝ PRVOK PRE DETI


Primárna funkcia detskej autosedačky je v poskytnutí ochrany dieťaťu počas jazdy autom. Nielen samotné testy výrobcov ukázali význam detských autosedačiek, ale dokazujú to taktiež štatistiky úmrtia detí na cestách. Teoretické a praktické skúsenosti totiž ukazujú, že jednoznačne najbezpečnejšia preprava detí je v detských autosedačkách. V roku 2006 bol prijatý zákon, ktorý upravuje povinnosť používať nielen bezpečnostné pásy, ale taktiež detské autosedačky pre každého pasažiera nižšieho ako 150 cm. Zásadný vplyv na bezpečnosť posádky, resp. dieťaťa má aj samotná autosedačka, pri ktorej by kupujúci nemal šetriť – nejde tu totiž primárne o dizajn, ale o schopnosť autosedačky plniť si svoje bezpečnostné poslanie.

TVAROVANÁ DETSKÁ AUTOSEDAČKA SPARCO SEGGIOLINO


Talianska firma Sparco je popredným výrobcom automobilových tuning a racing doplnkov s dlhoročnou tradíciou a najmä overenou kvalitou, ktorú netreba nijak zvlášť predstavovať. „Posvietime“ si na jej najnovší produkt z oblasti bezpečnosti pre našich najmilších a najmenších. Do portfólia tohto výrobcu pribudla detská športová autosedačka Sparco Seggiolino, ktorá je tvarovaná tak, aby udržala telo dieťaťa pevne na mieste. Autosedačka patrí do kategórie Group II a III, čo znamená aplikáciu pre deti s váhou od 15 do 36 kg, čo je približne vek 3 až 12 rokov.

Komfortné tvarovaná detská autosedačka Sparco Seggiolino má polohovateľné operadlo chrbta ako aj hlavovú opierku pre optimálne prispôsobenie pohodlia vášho dieťaťa. Autosedačka obsahuje bočné otvory pre uchytenie, resp. umiestnenie bezpečnostných pásov, čo uľahčuje jej fixáciu. Dizajn samotnej autosedačky je typický pre firmu Sparco – oblé tvary, ktoré dokonale obopnú telo dieťaťa a udržia ho tak pevne na mieste. Všetci veľmi dobre vieme, aké vedia byť malé deti neporiadne. V prípade zašpinenia velúrového poťahu autosedačky Sparco Seggiolino je možné poťah zložiť a nechať ho oprať v práčke.

Váha samotnej autosedačky je len 4,16 kg s rozmermi 460x250x700 mm a je homologovaná ISO normou 9000 a normou E13. Dostupné farby autosedačky sú sivá, červená a modrá.

Hlavné VÝHODY detskej autosedačky Sparco Seggiolino:
- kategória Group II a III - určená pre deti s váhou od 15 do 36 kg
- štýlový športový dizajn z dielne Sparco
- vyšívané logá Sparco
- polohovateľné operadlo a hlavová opierka
- velúrový poťah autosedačky je umývateľný
- homologované podľa ISO normy 9000 a normou E13
detská tvarovaná autosedačka sparco seggiolino

Túto tvarovanú detskú autosedačku SPARCO "SEGGIOLINO" si môžete objednať tu. Do poznámky uveďte farbu sedačky.

katalog
Sparco SEGGIOLINO detská tvarovaná autosedačka len za 99,-€/ksOstatné produkty od SPARCO si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aktuálny cenník výrobkov od firmy SPARCO si stiahnite tu:

preview
download
[ 564 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


bsparco boriginal

Myslíte si, že si túto detskú autosedačku Sparco Seggiolino vaše deti zamilujú?


Viac informácií k výrobkom SPARCO Vám radi poskytneme. Sparco produkty nájdete na našej podstránke:

SPARCO


Viac o športových sedadlách a doplnkoch ku sedadlám nájdete tu:

ŠPORTOVÉ SEDADLÁ, SEDAČKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky:Martin Cyprian
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 22053x    hodnotenie: 11/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt