support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo oleje Detailing príslušenstvo - pomôcky Microfiber a Autogeek pre čistotu a lesk auta či motorky logo aditiva

Detailing príslušenstvo - pomôcky Microfiber a Autogeek pre čistotu a lesk auta či motorky

20.Jan.2018
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Pred nadchádzajúcou tuningovou sezónou si tvoje auto určite zaslúži určitú dávku pozornosti. Jedným zo spôsobov, ako autu prinavrátiť pôvodný vzhľad so všetkým čo k tomu patrí je aj tzv. detailing, ktorý je stále obľúbenejší. So správnymi nástrojmi sa do detailingu môžeš pustiť aj ty sám.

Doplnky bez ktorých sa pri detailingu nezaobídeš


Ako už zo samotného názvu vyplýva, detailing je činnosť pri ktorej je cieľom dosiahnutie dokonalej čistoty automobilu a maximálna starostlivosť o lak. Ako už možno tušíš, detailing je aj o tých najmenších detailoch a preto mu treba venovať omnoho viac času než len bežnému čisteniu. Výsledok však jednoznačne stojí za to, po správne vykonanom detailingu bude tvoje auto vyzerať ako nové. Okrem toho však bude jeho lak chránený resp. zakonzervovaný aj do budúcnosti, takže prípadné ďalšie čistenie auta bude jednoduchšie a efektívnejšie.

Kedy sa oplatí popremýšľať nad detailingom? Na túto otázku neexistuje jedna univerzálna správna odpoveď. Detailing sa ale spravidla vykonáva pred vystavovaním vozidiel, pred tuning zrazmi, či dokonca pred ďalším predajom, pretože vzhľadovo perfektné auto sa dá predať omnoho jednoduchšie. Detailing je najmä o poctivej a dôkladne vykonanej práci a okrem kvalitných prípravkov naň budeš potrebovať aj tie správne nástroje.

Do našej ponuky pribudlo kompletné príslušenstvo, ktoré ti v maximálnej možnej miere uľahčia dôkladný detailing vozidiel. Príslušenstvo určené na detailing je od výrobcov Autogeek a Microfiber Madness, ktoré v rámci svojho segmentu patria medzi jednoznačnú špičku. Vybrať si môžeš z celého radu čistiacich a leštiacich nástrojov, ktoré sú presne prispôsobené pre konkrétne činnosti vykonávané v rámci detailingu.

K dispozícii sú detailingové štetce rôznych tvarov a veľkostí, ktoré sú určené ako na exteriér tak aj interiér. Štetce sú k dispozícii nielen jednotlivo ale aj v rámci súprav a pri detailingu sa bez nich určite nezaobídeš. Ďalším praktickým pomocníkom sú nástavce na leštenie a brúsenie laku a kefy na detailing, ktorými hravo zvládneš starostlivosť o kolesá alebo čalúnenie. K dispozícii je aj celý rad rôznych mikrovláknových utierok Microfiber Madness a utierky na sušenie. Siahnuť odporúčame aj po špeciálnych čistiacich rukaviciach, ktoré ti detailing výrazne zjednodušia. V sortimente nechýba ani praktická taška na všetky doplnky určené na detailing.

Hlavné výhody príslušenstva pre detailing auta:
- Uľahčia ti prácu
- Dosiahneš vďaka nim ešte lepší efekt
- Kvalitné spracovanie a dlhá životnosť
- Široké portfólio produktov
- Jednoduché použitie


detailing pomôcky autokozmetika autogeek microfiber madness
detailing pomôcky autokozmetika autogeek microfiber madness

Rôzne detalingové prípravky a pomôcky si môžeš samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 150,- € s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)



Viac informácií ku autokozmetike ako takej Vám radi poskytneme. Autokozmetiku nájdete na našej podstránke:

AUTOKOZMETIKA


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 1898x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt