support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo denne svietenie Denné svietenie - značkové LED svetlá za super ceny logo led

Denné svietenie - značkové LED svetlá za super ceny

10.Nov.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Téma denného svietenia je omieľaná každý jeden deň bez ohľadu na druh vozidla, či iné aspekty. Neustále sú vyrábané nové a nové druhy denného svietenia, ktorých je už také množstvo, že vybrať si to správne je niekedy obrovský problém. My vám to dnes ešte viac sťažíme a predstavíme vám dizajnovo zaujímavé druhy DRL :-).

Do sortimentu svetlometov pre denné svietenie pribudli nové druhy technicky aj dizajnovo zaujímavých produktov. Jedná sa, pravdupovediac o trochu netypické prevedenia, ktoré sa líšia v niekoľkých bodoch.

Prvý dizajn nesie označenie L-Type a jeho najväčšou zaujímavosťou je dizajn do tvaru písmena L. Rozhodne je to zaujímavý a neošúchaný dizajn, ktorý oživí každý nárazník. Svetlá sú vybavené automatickým rozsvietením po zapnutí zapaľovania a zhasnutím v momente zapnutia stretávacích svetiel. Samozrejmosťou je homologizácia. (DL UNK03)

Ďalší typ denného svietenia je zaujímavý svojim typom montáže. Tieto svetlomety sú kruhového tvaru s priemerom 90mm a na zadnej strane sú opatrené montážnymi otvormi, ktoré sú unifikované ako kruhové svetlomety Valeo. Tento model denného svietenia tak zjednoduší montáž u vozidiel, ktoré majú predpripravené otvory na originálne kruhové hmlovky. Tieto svetlá sú homologizované pre jazdu na pozemných komunikáciach. (DL UNK04)

Treťou novinkou sú svetlomety pre denné svietenie od firmy Philips. Tieto svetlomety sú vybavené najnovšími LED čipmi Luxeon, ktoré sú zabalené vo vodotesnom obale. Svetlá sú vybavené automatickým rozsvietením po zapnutí zapaľovania a zhasnutím v momente zapnutia stretávacích svetiel. Ak obľubujete značkové výrobky, je to správna voľba pre vás. (PH DRL500)

Ponuka je rozšírená aj o ďalšie nové modely denného svietenia – okrúhle svetlomety s 18 LED diódami a homologizáciou. (33541). Disponujú automatickým zhasínaním a rozsvecovaním.

Ďalším netypickým druhom denného svietenia sú Autostyle svetlomety so zaoblenou konštrukciou, s piatimi LED diódami, funkciou automatického rozsvecovania a zhasínania a homologizáciou. (DL UNK01). Od firmy Autostyle pochádza aj posledná novinka s kódovým označením DL UNK02/02J/02S. Jedná sa o denné svietenie s piatimi LED diódami a rovnakými funkciami ako predošlé svetlomety. Vyrábajú sa v troch farebných prevedeniach: chróm/čierne/dymové.

DENNÉ SVIETENIE PHILIPS - 5LED LUXEON


denné svietenie philips 5 led luxeon

Philips 5LED Luxeon - značkové denné svietenie si môžete objednať tu:

katalog
PHILIPS denné svietenie 5LED Luxeon "chróm" za 153,90€/sada: : : . NOVINKA . : : : Homologizované (R87) Denné svietenie DRL svetlo PHILIPS 5LED Luxeon - podlhovasté chróm (číre)

preview
katalog
Objednať
Homologizované svetlá pre denné svietenie PHILIPS 5LED Luxeon PHDRL550 - hranaté chróm (číre) NOVINKA!!! - Tieto svetlomety sú vybavené najnovšími LED čipmi Luxeon, ktoré sú zabalené vo vodotesnom obale. Svetlá sú vybavené automatickým rozsvietením po zapnutí zapaľovania a zhasnutím v momente zapnutia stretávacích svetiel. Ak obľubujete značkové výrobky, je to správna voľba pre vás!
Rozmery (Š x V x H - v mm) 180 x 20 x 50
153,90€ / sada

Denné svietenie DRL svetlo okrúhle 18LED - chróm (číre)

preview
katalog
Objednať
Homologizované svetlá pre denné svietenie 18LED Autostyle 33541 - okrúhle chróm (číre) NOVINKA!!! - Tieto okrúhle svetlá určené pre denné svietenie s 18 LED diódami a homologizáciou, disponujú automatickým zhasínaním a rozsvecovaním. Vynikajúci dizajn, vhodné pre offroady, vany, úžitkové vozidlá, atď. Vďaka univerzálnemu uchyteniu, tieto svetlá môžete namontovať kdekoľvek.
Rozmery (Š x V x H - v mm) 180 x 20 x 50
56,90€ / sada

Denné svietenie DRL svetlo 5LED - chróm (číre)

preview
katalog
Objednať
Homologizované svetlá pre denné svietenie 5LED Autostyle DLUNK02 - chróm (číre) NOVINKA!!! - Denné svietenie s 5 LED diódami. Aj toto DRL svetlo disponuje automatickým relé pri naštartovaní motora. Pri zapnutí stretávacích svetiel sa aj tieto DRL svetlá automaticky vypnú. Pri vypnutí stretávacích svetiel, sa opäť zapnú. Vyrábajú sa v troch farebných prevedeniach: chróm/čierne/dymové.
Rozmery (Š x V - v mm) 250 x 45
120,90€ / sada

Denné svietenie DRL svetlo 5LED - čierne (hlboko tmavé)

preview
katalog
Objednať
Homologizované svetlá pre denné svietenie 5LED Autostyle DLUNK02J - čierne NOVINKA!!! - Denné svietenie s 5 LED diódami. Aj toto DRL svetlo disponuje automatickým relé pri naštartovaní motora. Pri zapnutí stretávacích svetiel sa aj tieto DRL svetlá automaticky vypnú. Pri vypnutí stretávacích svetiel, sa opäť zapnú. Vyrábajú sa v troch farebných prevedeniach: chróm/čierne/dymové.
Rozmery (Š x V - v mm) 250 x 45
120,90€ / sada

Denné svietenie DRL svetlo 5LED - dymové (tmavé)

preview
katalog
Objednať
Homologizované svetlá pre denné svietenie 5LED Autostyle DLUNK02S - dymové (tmavé) NOVINKA!!! - Denné svietenie s 5 LED diódami. Aj toto DRL svetlo disponuje automatickým relé pri naštartovaní motora. Pri zapnutí stretávacích svetiel sa aj tieto DRL svetlá automaticky vypnú. Pri vypnutí stretávacích svetiel, sa opäť zapnú. Vyrábajú sa v troch farebných prevedeniach: chróm/čierne/dymové.
Rozmery (Š x V - v mm) 250 x 45
120,90€ / sada

Denné svietenie DRL svetlo okrúhle 5LED - chróm (číre)

preview
katalog
Objednať
Homologizované svetlá pre denné svietenie 5LED Autostyle DLUNK04 - okrúhle chróm (číre) NOVINKA!!! - Okrúhle denné svetlá určené s 5 LED diódami s priemerom 90mm a na zadnej strane sú opatrené montážnymi otvormi, ktoré sú unifikované ako kruhové svetlomety Valeo. Tento model denného svietenia tak zjednoduší montáž u vozidiel, ktoré majú predpripravené otvory na originálne okrúhle hmlové svetlá.
Rozmery (priemer - v mm) 90
129,-€ / sada

Denné svietenie DRL svetlo 7LED L-TYPE - chróm (číre)

preview
katalog
Objednať
Homologizované svetlá pre denné svietenie 7LED S-LOOK Autostyle DLUNK03 - chróm (číre) NOVINKA!!! - Denné svietenie so 7-LED diódami. Zaujímavosťou je dizajn do tvaru písmena L. Rozhodne je to zaujímavý a neošúchaný dizajn, ktorý oživí každý nárazník. Svetlá sú vybavené automatickým rozsvietením po zapnutí zapaľovania a zhasnutím v momente zapnutia stretávacích svetiel. Samozrejmosťou je homologizácia.
Rozmery (Š x V - v mm) 160 x 54
163,90€ / sada

Denné svietenie DRL svetlo 5LED S-LOOK - chróm (číre)

preview
katalog
Objednať
Homologizované svetlá pre denné svietenie 5LED S-LOOK Autostyle DLUNK01 - chróm (číre) NOVINKA!!! - Denné svietenie S-LOOK s 5-LED diódami. Netypický druh denného svietenia. Široké svetlomety pre denné svietenie so zaobleným dizajnom, s piatimi LED diódami, funkciou automatického rozsvecovania a zhasínania. Samozrejmosťou je homologizácia. Tieto svetlá pasujú prevažne pre značky Škoda, VW, Audi, Peugeot, Opel Astra, Ford Focus, Volvo, a iné.
Rozmery (Š x V x H - v mm) 450 x 61 x 130
241,90€ / sada

Luxusné Denné svetlá rady S-LOOK v ukážkach:


NAJŠIRŠIA PONUKA LED DENNÝCH SVETIEL - všetky svetlá pre denné svietenie nájdete tu:

thumb


Váš názor na tieto nové LED denné svetlá v rôznych prevedeniach a dizajnoch ?


Viac informácií ku dennému svieteniu Vám radi poskytneme. Svetlá denného svietenia pre Vaše auto nájdete na našej podstránke:

DENNÉ SVIETENIE


Viac informácií k výrobcovi AUTOSTYLE nájdete na našej podstránke:

AUTOSTYLE


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Vladimír Kobolka
a Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 43226x    hodnotenie: 24/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt