support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Team COBRA TUNING

27.Jan.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber
preview

preview


Róbert Kareš alias „Flegmatik“

Ročník: 1978
Funkcia: Vedenie, dovoz tovaru
E-mail: kares@tuning.sk

Rovnako ako Peťo je spoluzakladateľom firmy, vedie celý tím a vybavuje obchodné záležitosti, poväčšine ale externé. Má tiež na starosti všetky finančné záležitosti firmy, dodávanie tovaru zo zahraničia a vybavovanie všetkých colných a špedičných záležitostí. Organizuje aj všetky montáže ako aj akcie, zrazy a výstavy, ktorých sa tím zúčastňuje. I keď má v kancelárii vlastný počítač, vôbec mu nerozumie a keď tá jeho „plechová škatuľa“ štrajkuje, ihneď volá o pomoc :-)
preview

preview


Natália Koštialová alias „Víla“

Ročník: 1974
Funkcia: Účtovníctvo, ekonómia
E-mail: kostialova@tuning.sk

Má na starosti všetky účtovné, hospodárske a finančné záležitosti firmy Cobra Tuning. S číslami a štatistikami si vie poradiť lepšie než my všetci chlapi dohromady. Nesie tým ale aj veľkú zodpovednosť v našom tíme....najmä na daňovom úrade pri odovzdávaní daňových priznaní :-)) Má neuveriteľný zmysel pre precíznosť a poriadok....ale iba v papieroch :-)) V prípade účtovných nejasností je ona tá správna osoba, ktorú treba kontaktovať.
preview

preview


Juraj Gomory alias „Ďuri“

Ročník: 1979
Funkcia: Vedenie, manažment (veľkoobchod)
E-mail: gomory@tuning.sk

Je ďalším členom tímu, ktorý si zobral na "triko" vedenie firmy obchodných záležitostí spoločnosti ako aj celkovej predajne. Venuje sa najmä marketingu a veľkoobchodu a stará sa o danú klientelu. Zároveň podporuje Peťa pri vývoji nových akcií a stratégií firmy. Má dostatočné skúsenosti nielen v oblasti manažmentu, ale i tuningu a auto-hifi.
preview

preview


Ľudovít Dobrota alias „samonasierač“

Ročník: 1983
Funkcia: Obchod, predaj (maloobchod)
Tel: +421 918 976 126
E-mail: dobrota@tuning.sk

Samonasierač? Že prečo? Občas sa mu nálada vymkne spod kontroly, ale vždy ju vie primerane pribrzdiť, alebo mu ju pribrzdíme my :) Usmerňuje priebeh prevádzky našej predajne, pretože občas môže dôjsť k chaosu :)) a snaží sa všetko zmeniť, lebo s ničím nie je spokojný. Nie je však len "organizátorom" vyzná sa aj v autách, tuningu, audiu - tzv. všestranný umelec :)))
preview

preview


Tomáš Ondrejka alias „Teo“

Ročník: 1977
Funkcia: Servis a montáže
E-mail: teo@tuning.sk

S týmto chalanom si ale radšej nepodávajte ruky, pokiaľ ich nechcete mať špinavé. Prečo? Lebo sa celý deň "hrabe" v motoroch. turbo-kity, pretlakové ventily, regulátory tlaku paliva, zalícovanie kanálov, brúsenie vačkových hriadeľov, montáže výfukových a podvozkových dielov a kvantum iných "zverín" sú pre neho už roky skutočným koníčkom. To ho robí vo svojej profesii extrémne dobrým a zručným znalcom. Nie je priamym členom tímu, ale ako firma "Teo Racing", máme dohodnutú exkluzívnu spoluprácu.
preview

preview


Dianka Pudmerická alias „Dida“

Ročník: 1982
Funkcia: administratíva
Tel: +421 905 611 268
E-mail: diana@tuning.sk

Je našim druhým ženským článkom inak chalanského tímu Cobra Tuning. Vo firme má na starosti takmer všetky administratívne práce ako fakturácie, objednávky dopravy, zháňanie a prípravy štatistických údajov a databáz, prípravu účtovných dokladov pre ekonómku firmy a iné všeobecné asistenčné činnosti. Je veľmi pracovitá na jej typickú ženskú vlastnosť – veľkú poriadkumilovnosť si celý tím naozaj váži. Ona zaručene vyčarí i nahnevanému klientovi úsmev na tvári. Potrebné najmä pri dlhších dodacích dobách a reklamáciách :-)


preview
Alexander Hulman alias „Šaňo“

Ročník: 1980
Funkcia: IT, web
E-mail: webmaster@tuning.sk

On je master, bližšie webmaster. To je osoba, ktorá koordinuje a zodpovedá za všetky náležitosti webu Cobra Tuning. Má pod palcom niekoľko externých pracovníkov, ktorí aktívne tvoria a pracujú na webe www.tuning.sk. Zabezpečuje bezproblémový chod internetových stránok ako aj vývoj nových aplikácii a modulov. Keďže má aj bohaté pracovné skúsenosti ako DTP-čkár, realizuje niektoré grafické podklady ku reklamám firmy, ktoré sa následne použijú pre tlač do časopisov.
preview

preview


Slavomír Majerník alias „Pixelko“

Ročník: 1981
Funkcia: IT, web
Tel: +421 918 643 629
E-mail: slavo@tuning.sk

V tíme má na starosti grafické aplikácie začínajúc tvorbou obrázkov pre „news“ na webe, výrobou pozadí „wallpapers“ pre plochu monitora a končiac rôznymi komplexnými grafickými návrhmi pre individuálny tuning auta zákazníka. Roky sa aktívne venoval virtuálnemu tuningu, teda úpravám áut v elektronickej podobe na počítači, momentálne však ako šéfredaktor je zaneprázdnený pripravovaním a spracovaním článkov na web a ďalšími záležitosťami súvisiacimi s chodom portálu. Okrem kontroly článkov, fotogalérií a obrázkov na webe, realizuje aj podaktoré grafické podklady pre tlač do magazínov.
Napíšte nám
NAPÍŠTE NÁM


Tento dokument bol prečítaný 94877x    hodnotenie: 685/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt