support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

^TITLE%

Cobra Tuning ponúka – nové autodoplnky už pre každého motoristu

12.Feb.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Cobra Tuning Autodoplnky
Spoločnosť COBRA TUNING.sk s.r.o. sa opäť rozšírila o nový sortiment aj pre bežných motoristov. Od jesene 2008 nájdete v ponuke už aj náhradné diely (ND), ktoré potrebuje každý motorista k bežnej prevádzke, údržbe ale aj diely nutné pri oprave vášho miláčika.

Keďže sa nám deň čo deň z každej strany valí do uší finančná kríza, tak sa aj MY motoristi musíme pozrieť po doplnkoch, ktoré si môžeme dovoliť.

V spolupráci s nadnárodnou firmou FOTA, ktorá pôsobí v EU na trhu s náhradnými dielmi od roku 1990 sme Vám TERAZ schopný ponúknuť ND od rôznych výrobcov a uspokojiť každého zákazníka. Zákazníka , ktorý „ide“ po cene, náročného zákazníka, ktorému ide v prvom rade o vysokú kvalitu, ale vieme nájsť a ponúknuť aj zlatú strednú cestu od výrobcov, ktorí sa snažia nájsť kompromis – pomer cena / kvalita.

Na našom sklade sa snažíme držať najbežnejšie náhradné diely potrebné k údržbe: olejové, vzduchové, peľové, palivové filtre, motorové a prevodové oleje,

Cobra Tuning Autodoplnky
náplne nutné k prevádzke auta, brzdové segmenty, klinové, ozubené, rozvodové remene zapaľovacie sviečky, stierače, žiarovky, akumulátory.

Vieme zabezpečiť pre 95% typov áut na trhu náhradné diely ako sú: svetlá, plechy, plasty, nárazníky, tlmiče, podvozkové časti, výfukové systémy, elektrické časti motora ale aj elektrické súčiastky. Teda v skratke zhrnuté , ak sa Vám na aute čokoľvek poškodí alebo vyprší danej súčiastke životnosť, tak to nehľadajte len u autorizovaného servisu Vašej značky, ale príďte sa poradiť k nám do Cobra Tuning a nájdeme Vám alternatívu určite cenovo prijateľnejšiu !!!

Okrem náhradných dielov nájdete v našej ponuke samozrejme všetky „tuning & styling„ doplnky. Napríklad: neóny na podsvietenie interiéru, exteriéru, stroboskopy, xenónové prestavbové sady, interiérové doplnky – volanty, rukoväte radiacich pák, pedále, exteriérové doplnky – svetlá, nárazníky, prahy, krídla, komplet body-kity, hliníkové disky... atď. Jednoducho všetko PRE TO, aby práve TO VAŠE AUTO bolo jedinečné, zaujímavé, výrazné, neprehliadnuteľné.

Máme pre Vás v ponuke produkty, ktoré Vám pomôžu sa odlíšiť nielen výzorom auta, ale aj jeho jazdnými vlastnosťami. Teda všetko to, čo treba na zdvihnutie výkonu, zlepšenie stability a brzdných vlastností – a teda aj bezpečnosti. Športové zapaľovacie sviečky, športové vzduchové a olejové filtre, športové výfukové systémy, podvozkové diely – pružiny, tlmiče alebo komplet podvozky, dump ventily, regulátory tlaku, paliva, turba, a iný tzv. Hardcore tuning.

A keď už je Vaše auto také ako si želáte, a má všetko to čo potrebuje, netreba zabudnúť ani na to, aby žiarilo čistotou, takže u nás nájdete aj kvalitnú autokozmetiku od rôznych svetových výrobcov.

Najbežnejší tovar sa snažíme držať skladom. Ostatné náhradné diely, ktoré sú dostupné u nášho dodávateľa vieme zabezpečiť v rozmedzí cca 24 – 48 hodín.

Tešíme sa na Vašu návštevu u nás !!!

Team COBRA TUNING

Cobra Tuning Autodoplnky Cobra Tuning Autodoplnky Cobra Tuning Autodoplnky Cobra Tuning Autodoplnky Cobra Tuning Autodoplnky


Predajňa Cobra Tuning:

V ponuke máme pre vás aj náhradné diely pre majiteľov áut značky ŠKODA

náhradné diely škoda


Potešilo vás rozšírenie ponuky autodoplnkov v predajni Cobra Tuning?Viac informácií k náhradným dielom, autodoplnkom ako aj auto tuningom vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný
a Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 35016x    hodnotenie: 123/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt