support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Cobra Technologie & Lifestyle a jeho Nissan 350Z logo

Cobra Technologie & Lifestyle a jeho Nissan 350Z

14.Sep.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Okolo Nissanu 350Z sa motá snáď každá ladičská firma. A niet sa čomu čudovať, je to po dlhej dobe naozaj podarený atraktívny športiak a to ešte za zaujímavú cenu. To platí aj o firme Cobra Technologie & Lifestyle. Tá je u nás známa predovšetkým nerezovými ochrannými rámami pre offroady. Lenže po novom sa venuje aj tuningu, respektíve skôr stylingu osobných áut. Iste pochopíte, že káru ako Nissan 350Z nemohli nechať na pokoji.

Začnime hliníkovými krytmi zrkadiel, ďalej cez predný spojler zlepšujúci aerodynamiku a v ňom mriežku z vyleštenej nerezovej ocele. Diametrálny rozdiel oproti sérii sú disky. Na výber je od 18 po 20 palcov a samozrejme sú skombinované so športovým podvozkom s nižšími pružinami. Veľmi odporúčame disky COBRA N+ CN6 v rozmere 8.5J x 20 s pneu 245/30 ZR 20 na prednej osi a 9.5J x 20 s pneu 275/30 ZR 20 vzadu. Kolesá vypĺňajú priestor pod podbehmi skutočne dokonale! Podvozkov je na výber niekoľko, od pevných so znížením 30mm až po nastaviteľné a to výškovo aj tuhosťou.

Vzadu pod nárazníkom striehne COBRA N+, čo je oficiálne meno pre dvojitý nerezový športový výfuk, ktorý vylepšuje už beztak skoro dokonalý zvuk Zetka. Čo si vyberiete, je už iba na vás, ale my by sme si teda vybrať vedeli...:)

Vyparádený Nissan 350Z od firmy Cobra Technologie & Lifestyle:V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- zníženie podvozku športovými pružinami: 8.899,-Sk / sada (4 ks)
- mriežka chladiča: 6.529,-Sk / ks
- plastový kryt zrkadiel, chróm : 6.719,-Sk / ks
- predný spojler PU-RIM, lakovateľný: 14.823,-Sk / ks
- chrómové prvky blatníkov: 10.870,-Sk / sada
- disky + pneu CN6, predné: 8,5x20“+245/30R20, zadné: 9,5x20+275/30R20: 172.939,-Sk / sada (4 ks)
- kompletný zadný výfuk 2x76mm s logom Lumma: 16.770,-Sk / ks
- disk CN6 8x18", 8,5x20" alebo 8,5x20": na dopyt
- športový tlmič výfuku s rozdvojenou koncovkou, nerez: 26.289,-Sk / sada
- hliníkové veko nádrže: 10.479,-Sk / ks


Dodacie lehoty na výrobky firmy Cobra Technologie & Lifestyle sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Ako sa vám páči tento drobný "facelift" na Nissane 350Z od Cobry? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Nissan vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Nissan tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 10674x    hodnotenie: 37/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt