support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo opel Cobra Technologie & Lifestyle Opel Antara. logo opel

Cobra Technologie & Lifestyle Opel Antara.

20.Nov.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Opel Antara Cobra Technologie & Lifestyle
Opel Antara u nás ešte pomerne neznáme a neokukané auto. Opel sa po dlhých rokoch rozhodol zapojiť do segmentu SUV. Antara je nástupcom legendárnej Frontery a disponuje pohonom 4x4. Je to auto predovšetkým na každodenné využitie a preto si ho firma Cobra Technologie & Lifestyle vybrala, a dodala mu eleganciu i sebavedomie. Táto firma si vyberá predovšetkým auto z triedy SUV alebo CUV. No samozrejme výnimky nechýbajú.

Cobra Technologie & Lifestyle dodáva na autá predovšetkým chrómové trubkové nárazníky a nevyhlo sa to ani na tomto aute. V Cobre ponúkajú dokonca 2 varianty úpravy:

Prvá je klasický chrómový trubkový rám cez celý nárazník o priemere 60 milimetrov. A masívnejšia 80 milimetrová chrómová tyč ako prah. Druhá varianta je menšia chrómová tyč na spodku predného nárazníka o priemere 48 milimetrov ktorá je určená pre ochranu chodcov (Cobra CITYGUARD®) a decentný chrómový prah. Obidva prahy majú integrované stupačky pre jednoduchšie nastupovanie a vystupovanie z automobilu.


Opel Antara Cobra Technologie & Lifestyle
Zadná časť vozidla sa nelíši ani na jednom z variantov. Pribudli bočné chrómové ochranné trubky a takisto pribudla aj nová koncovka výfuku, samozrejme chrómová. Ak si myslíte že je to všetko, ste na omyle. Výrobca nezabudol ani na podvozok, respektíve na spodnú časť motora, ktorá je chránená krytom. Tento kryt je veľmi užitočná vec hlavne pri prejazde terénom a je to súčasť každého veľkého i malého off-roadu.

Samozrejme asi základom každej úpravy je zmena diskov kolies. Na tomto aute dodávajú autu športovejší nádych. Jedná sa o 18 palcové zliatinové viacdielne disky Cobra Sahara.

Cobra Technologie & Lifestyle dáva 24 mesačnú záruku na ich produkty s neobmedzeným počtom najazdených kilometrov.

Celá úprava zdvihla auto aspoň o "stupienok" vyššie a môže sa tak postaviť aj vedľa luxusnejšie autá z radov SUV. Je už na vás či, táto úprava od Cobra Technologie & Lifestyle vám bude vyhovovať podľa vašich predstáv a požiadaviek.


Fotogaléria upraveného auta Opel Antara C0BRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE:Dodacie lehoty na výrobky firmy Cobra Technologie & Lifestyle sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technologie & Lifestyle nájdete v tejto galérii:V roku 1982 začala firma Cobra Technologie & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Cobra Technologie & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Článok o Nissan 350Z v úprave od Cobra Technologie & Lifestyle:

Cobra Technologie & Lifestyle Nissan 350Z


Vydarila sa podľa vás úprava od Cobra Technologie & Lifestyle na aute značky Opel Antara? Prosím, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGIE & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky OPEL vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

OPEL tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matúš Babinec
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9760x    hodnotenie: 23/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt