support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

COBRA SEATS – sedačky, v ktorých budete bodovať

COBRA SEATS – sedačky, v ktorých budete bodovať

21.Sep.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Firma Cobra Seats už s vyše 20 ročnými skúsenosťami nás tentoraz opäť potešila novou pohodlnou sedačkou určenou pre motoristický šport. Firma „CS“ má trojgeneračné skúsenosti v automobilovej interiérovej architektúre. Heslo „kobráckej“ filozofie znie: „Novota, kvalita a štýl“. V tomto období, sa nachádza na vrchole svetového rebríčka, vo výrobe a exporte športových sedačiek. Ako tvrdia: „Pozrite si naše produkty a budete vedieť prečo“. Kupujúci si môžu požiadať o výrobu individuálnej sedačky, ktorá im vyhovuje, čím sa firma približuje bližšie k zákazníkovi a zároveň zisťuje o ktoré produkty je najväčší záujem. Zároveň si môžeme vybrať zo širokej škály farieb a materiálov, pričom všetky sedačky sú odľahčené ( niečo na šprinty :-D ) a dostupné v dvoch šírkach. Materiál je prevažne kevlar alebo uhlíkové vlákna. Každé sedadlo má 5 alebo 6 bodový bezpečnostný pás ( ochrany nikdy nie je dosť :-D ). Všetky sedačky vyhovujú nárokom homologizácie FIA. Firma vyhlasuje každý rok aj súťaž krásy „Miss Cobra Seats“, v ktorej súťažiace zároveň prezentujú jej produkty.

Cobra Seats predstavuje nové exkluzívne športové sedadlo. Ide o sklopnú škrupinu s karbónovou konštrukciou. Hmotnosť sedačky je iba 13kg, resp. 12,7kg pri čistom karbóne. Je prispôsobená pre použitie štvorbodových pásov a môžete si ju objednať v niekoľkých vyhotoveniach.

Misano Touring – škrupina zo strieborného karbónu – čierna, čierno - modrá, čierno – červená a čierno – šedá. Cena zodpovedá materiálom aj kvalite vypracovania, začína zhruba na 500 eurách za kus.

Karbónové škrupinové sedačky Misano Touring si môžte prezrieť tu:

preview
preview
previewMisano R1

Misano LUX

Sedačka Misano R1
Sedačka Misano Lux
Misano R1 je škrupina z čistého karbónu, je v nej použitý 100% polyester a môže byť očalúnená Alcantarou vo farbách čierna, čierno - modrá, čierno – červená a čierno – šedá, pričom cena v tomto prípade začína na cca 1 100 eurách za kus. Misano LUX je vyhotovená v koži a v akejkoľvek kombinácii farieb podľa objednávky, trebárs i s perforovanou kožou v strede. Stojí však skoro 1 500 eur, za to si môžete nechať aspoň vyšiť text do 15-tich písmen v zelenej, modrej, červenej, striebornej, žltej a čiernej s alebo bez loga COBRA za príplatok zhruba 15 eur.


Plánujete si namontovať do auta karbónovú škrupinovú sedačku?Ak vám angličtina nerobí veľké problémy, tak sa pozrite aj na stránky výrobcu

COBRA SEATSViacej informácii k tejto novinke a ostatným produktom firmy Cobra Seats vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 11260x    hodnotenie: 86/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt