support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo slnecne clony Deflektory bočných okien ClimAir: nemecká kvalita pre pohodlnejšiu jazdu logo climair

Deflektory bočných okien ClimAir: nemecká kvalita pre pohodlnejšiu jazdu

01.Jun.2018
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


Ak si chceš v aute zabezpečiť dostatočný prísun čerstvého vzduchu, deflektory bočných okien sú tým správnym riešením. Zídu sa ti v každom ročnom období a vďaka nim si užiješ výrazne pohodlnejšiu jazdu. Sú presne tvarované pre konkrétne modely a ich montáž nie je vôbec zložitá.

Deflektory bočných okien sú vynikajúcim doplnkom, ktorého výhody si si už mal zrejme možnosť vyskúšať aj ty. Toto rozšírené vylepšenie so sebou prináša množstvo výhod či už jazdíš málo alebo veľa. Deflektory, resp. ofuky bočných okien zabezpečujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu v aute, znižujú nepríjemný hluk pri vyšších rýchlostiach a tiež zabraňujú nadmernému prievanu. Vďaka deflektorom tak pokojne môžeš jazdiť s pootvorenými oknami aj vyššou rýchlosťou.

Bočné deflektory ClimAir sú aerodynamické a umožnia ti v aute účinnejšie vetrať


Aj pri výbere deflektorov je potrebné zohľadniť kvalitu. V tomto smere sa môžeš absolútne spoľahnúť na deflektory od nemeckého výrobcu ClimAir. Sú vždy tvarované tak, aby zodpovedali tvaru okna tvojho auta. Dostupné sú prakticky pre všetky modely bežne dostupných značiek. Vďaka svojmu tvarovaniu a kvalitne vyhotoveným upevňovacím bodom je ich montáž otázkou niekoľkých minút.

Deflektory ClimAir sú k dispozícii aj v tónovanom variante, vďaka čomu pomáhajú tieniť intenzívne slnečné svetlo, čo je praktické najmä vtedy, ak slnko osvetľuje auto z bočnej strany. Tento doplnok je ideálny pre každého, kto nechce resp. nemôže príliš intenzívne používať klimatizáciu a zároveň nechce mať v aute stále prievan. Deflektory sú tiež ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú v aute fajčiť, keďže ofuky uľahčujú vetranie a dym sa dostane von omnoho ľahšie.

Už od začiatku 70-tych rokov minulého storočia ponúka nemecká spoločnosť celý rad deflektorov a rôznych ochranných doplnkov proti dažďu a vetru. Špecializuje sa najmä na deflektory pre osobné a nákladné autá, no v ich ponuke nájdete aj ochranné riešenia pre karavany či menšie stavby. Produkty ClimAir sú zamerané nielen na samotnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi ale aj na zachovanie čo najlepších aerodynamických vlastností.

Hlavné výhody deflektorov ClimAir:
- Kvalitné spracovanie
- Nízka hmotnosť
- Tvarované pre konkrétne modely
- Znižuje hluk pri otvorených oknách
- Umožňujú lepšiu cirkuláciu vzduchu v aute
- Homologizácia TÜV
- Jednoduchá montáž
- Flexibilné, ľahké a ohybné (nezlomia sa v kritických miestach pri montáži)
- Ideálne riešenie aj pre fajčiarov


Deflektory Climair - clony, ofuky na predné bočné okná auta


predné odfuky deflektory clony na predné bočné okná auta climair

Predné deflektory Climair si môžeš samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Deflektory Climair - clony, odfuky na zadné bočné okná auta


zadne odfuky clony deflektory na okna auta climair

Zadné deflektory Climair si môžeš samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Kšilt - clony Climair na čelné okno auta


kšilt clona predného čelného okna auta climair

Clony predného okna Climair si môžeš samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Prezentačné video firmy Climair:Predstavenie produktov od firmy Climair:Montáž deflektorov Climair:Viac informácií ku deflektorom ti radi poskytneme. V prípade záujmu navštív našu podstránku:

DEFLEKTORYViac informácií k autodoplnkom ti radi poskytneme. Autodoplnky nájdeš na našej podstránke:

AUTODOPLNKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Text: Matej Klamo
Finálna úprava: Erik Dobos
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 1117x    hodnotenie: 1.3/5, 3 hodnotenia


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt